• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Kornelin ul. Szczupakowa

    Kornelin » ul. Szczupakowa

    • 79 800 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!DZIAŁKA 1032 M2 W SPOKOJNEJ OKOLICYATUTY:- spokojna, zielona okolica!- bliskość lasów i jezior!- działka idealna pod dom  jednorodzin...

  • Działka Nowęcin ul. Akacjowa

    Nowęcin » ul. Akacjowa

    • 359 000 zł cena
    • 1 405 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OKOLICY/ NADMORSKIEGO KUTRORTU ŁEBA-  W NOWĘCINIE DZIAŁKADziałka budowlana o powierzchni 1405 m2, szerokości ok 27 m i długości ok. 51 m objęta jest miejscowym planem zag...

  • Działka Niestępowo ul. Szeroka

    Niestępowo » ul. Szeroka

    • 359 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, s...

  • Działka Niestępowo ul. Szeroka

    Niestępowo » ul. Szeroka

    • 299 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ostrowie ul.

    Ostrowie

    • 110 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilom...

  • Działka Struga ul.

    Struga

    • 100 000 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA:Działka położona w sąsiedztwie kilku akwenów, w tym Jeziora Struga, Jeziora Wielkiego oraz Jeziora Pani. Teren jest typowo rekreacyjno-leśny, co czyni go atrakcyjnym dla os...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 148 600 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, gmina Bobrowniki, na sprzedaż kompleks działek na wzniesieniu z widokiem na okolicę jesteśmy w trakcie podziału na działki o powierzchniach: 800m2 wymiary ok 32x25,5...

  • Działka Pruszowice ul. Gwiaździsta

    Pruszowice » ul. Gwiaździsta

    • 480 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pod Wrocławiem w pobliżu lasu, z dobrym dojazdem .Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych z gotowym projektem budynku wolnostojącego i wylanym fundamentem ( ławy ) bardzo atrakcyjni...

  • Działka Górkło

    Górkło

    • 65 000 zł cena
    • 3 028 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów in...

  • 1 / 3
    Płochocin działka 1218 m² spokojna okolica

    Płochocin

    • 577 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m², położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni)Działka znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...

  • sprzedam dzialke rolną
    1 / 3
    sprzedam dzialke rolną

    Grudziądz

    • 100 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka polozona jest 7 km od Grudziądza Mniszka. Jest pieknie polozona--przy lesie i drodze asfaltowej.Do budynku doprowadzona jest woda z wodociagu wiejskiego...

  • Działka inwestycyjna Radziejowice,
    Działka inwestycyjna Radziejowice,

    Radziejowice

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1500 m² | przy Parku Pałacowym | MPZP - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul. Zac...

  • Działka Hołowienki gm. Sabnie
    Działka Hołowienki gm. Sabnie

    Hołowienki

    • 8 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łąki o powierzchni blisko 6400 m2 w Hołowienkach gmina Sabnie. Składa się z działek ewidencyjnych o numerach 450, 451, 452 W ewidencji gruntów Łąki trwałe Klasy gruntu: IV Dostę...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ TARNOBRZEG
    1 / 11
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ TARNOBRZEG

    Tarnobrzeg

    • 75 000 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyjątkowe miejsce z widokiem na klasztor Ojców Dominikanów w centrum miasta. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3.50 ar, położona w jednej z najbardziej malowniczych czę...

  • Działka rolno-budowlana Kraków Nowa Huta, Chałupki
    Działka rolno-budowlana Kraków Nowa Huta, Chałupki

    Kraków

    • 469 000 zł cena
    • 6 245 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAKÓW - NOWA HUTA - OSIEDLE PERYFERYJNE - BRANICE/CHAŁUPKI/PRZYLASEK RUSIECKI - 62 AR. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 62,45 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. LO...

  • Działka budowlana Krzeszów gm. Stryszawa
    1 / 13
    Działka budowlana Krzeszów gm. Stryszawa

    Krzeszów

    • 190 000 zł cena
    • 1 596 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okolicy Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. To idealne...

  • Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce
    1 / 5
    Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce

    Ochotnica Górna

    • 55 000 zł cena
    • 4 634 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 4634 m² | GÓRCE | POŁUDNIOWO-WSCHODNIE NASŁONECZNIENIE | CISZA, PRZESTRZEŃ, NATURA MIEJSCE, KTÓRE ŁĄCZY WIDOKI, SPOKÓJ I POTENCJAŁ ZIEMI Na sprzedaż działka rolna...

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...

  • Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne
    1 / 10
    Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne

    Szczawnica

    • 350 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Cena za dwie działki do małej negocjacji . Sprzedam 2/3 własności dwóch działek : 1/Pierwsza 808 M2 do przekształcenia pod zabudowę po podziałe (539 m2) Doprowadzony prąd....