• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Wodzisław Śląski ul. Batalionów Chłopskich

    Wodzisław Śląski » ul. Batalionów Chłopskich

    • 240 000 zł cena
    • 1 730 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Wodzisławia Śląskiego - Wilchwy, przy ul. Batalionów Chłopskich.To miejsce...

  • Działka Przyłogi ul.

    Przyłogi

    • 138 090 zł cena
    • 3 984 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - dwie działki rekreacyjne położone w miejscowości Przyłogi, w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce dla os...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 119 000 zł cena
    • 11 163 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny!Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, aby stworzyć swoją sielską przystań.To właśnie tutaj - w urokliwym Żukowie koło uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój (świ...

  • Działka Ludynia ul.

    Ludynia

    • 63 700 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1417 m² (numer działki: 139/1), idealnie zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ludynia, w gminie Krasoc...

  • Działka Samsonów ul.

    Samsonów

    • 145 000 zł cena
    • 4 037 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w otulinie lasu - duża powierzchnia, cisza i bliskość naturyNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4037 m², składająca się z dwóch działek o nu...

  • Działka Oblęgór ul. Kielecka

    Oblęgór » ul. Kielecka

    • 180 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Oblęgór, ul. Kielecka | 1400 m² Lokalizacja: Oblęgór, ul. KieleckaPowierzchnia: 1400 m²Cena: 180 000 złOpis nieruchomości:Na sprzedaż działka o powierzchni 14...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 40 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***TYLKO U NAS***Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn.Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m² do ponad 1,7 ha łącznie, istnieje...

  • 1 / 4
    Działka Wierzbie ul.

    Wierzbie

    • 120 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***W sprzedaży posiadamy działkę rolną położoną w miejscowości Wierzbie gmina Pierzchnica o  powierzchni 11000 m2 (1,1000 ha).Działka znajduje się przy dr...

  • Działka Wola Morawicka ul. Miła

    Wola Morawicka » ul. Miła

    • 149 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica.Powierzchnie działek: 1149 m² (nr 119/12) 1147 m² (nr 119/13) 1199 m...

  • Działka Piekoszów rynek pierwotny ul.

    Piekoszów

    • 3 702 303 zł cena
    • 112 191 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ***** TYLKO U NAS *****Grunt Inwestycyjny 11,2 ha - 30 działek, tylko 33 zł/m²!Lokalizacja:Zaledwie 19 km od centrum Kielc10 minut od trasy S7 (Warszawa - Kraków)Blisko Chęcin i Pa...

  • Działka Grębenice ul.

    Grębenice

    • 180 000 zł cena
    • 13 918 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zabudowaną budynkami oraz dwie działki rolne. Nieruchomość znajduje się w m. Grębenice, zjazd do m...

  • Działka Wielebnów ul.

    Wielebnów

    • 58 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 arów, położona w miejscowości Wielebnów, powiat kielecki.Najważniejsze informacje:• powierzchnia: 9 arów• wymiary: 17 m x 56 m• kształ...

  • Działka Kranów ul.

    Kranów

    • 3 270 000 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż idealnie usytuowaną działkę budowlaną o przeznaczeniu MN1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) położoną w malowniczej miejscowości Kranów - zaledwie 10 km...

  • Działka Ćmińsk ul. Światełek

    Ćmińsk » ul. Światełek

    • 1 925 040 zł cena
    • 12 032 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks wydzielonych działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 12 031,5 m², położonych w miejscowości Ćmińsk Rządowy, gmina Miedziana Góra, powiat kielecki, wojewód...

  • Działka Chęciny ul. Szkolna

    Chęciny » ul. Szkolna

    • 6 000 zł cena
    • 3 774 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajem działki.  Działka budowlana w Chęcinach, usytuowana w malowniczej okolicy Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego.Dla działki wydano 14.11.2023 Warunki Zabudowy: budowa...

  • Działka Grabowa ul.

    Grabowa

    • 63 000 zł cena
    • 3 209 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka z lasem położona w miejscowości Grabowa, zaledwie 6 km od PołańcaDziałka o powierzchni 3209 m² znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,  otoczona lase...

  • 1 / 4
    Działka Nędza rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Nędza » pl. Jana Pawła II

    • 85 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nędza przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrą dostępnością do infrastruktu...

  • Działka Starachowice ul. Iłżecka

    Starachowice » ul. Iłżecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***OKAZJA INWESTYCYJNA Z WYDANĄ WZką na postawienie dwóch budynków wielorodzinnych3 lub 4kondygnacyjnych Wstępnie wyliczony PUM wynosi 2500 - 3000m2W spr...

  • Działka Bilcza ul. Kielecka

    Bilcza » ul. Kielecka

    • 365 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 903 m², przeznaczona pod usługi komercyjne, położona w bardzo widocznym miejscu przy głównej, ruchliwej drodze - ulicy Kieleckiej, w...

  • Działka Ociesęki ul.

    Ociesęki

    • 170 000 zł cena
    • 2 894 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***TYLKO U NAS****Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę z rzadkim urokiem w pięknej lokalizacji lasu, zieleni oraz bezcennej ciszy, z dala od zgiełku miasta, w przyjemnym s...