• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bieganów

(3)
  • Sprzedam działkę Bieganów
    Sprzedam działkę Bieganów

    Bieganów

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Bieganów ul Hewejusza przy drodze asfaltowej 3250 szerokość 35 długość 95 nr dziaki 116 /4 możliwość podziału na mniejsze działki

  • Sprzedam dziake Bieganów
    Sprzedam dziake Bieganów

    Bieganów

    • 4 500 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziaki Bieganów ul Heweljusza dostęp do drogi szerokość ok 45 na 270 droga 2 metrową Pana kleksa przeniesiona do ewentualnego poszerzenia 117 i 119 jedna 120 i druga 1...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zamienię mieszkanie na dom do remontu

    Żyrardów

    • 260 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na 3 piętrze i os Żeromskiego Żyrardów. Mieszkanie 3pokojowe kuchnia, łazienka przedpokój. Zamienię na dom do remontu z niewielka dopłata.

  • Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski
    1 / 6
    Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski

    Stare Budy Radziejowskie

    • 257 664 zł cena
    • 11 712 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocja NOWOROCZNA : Cena obnizona o 100 000 !!! DorDom Nieruchomości proponuje państwu Na sprzedaż działka budowlano-rolna ( łącznie 11 712 m2 w cenie 22 zł/m2 ) w tym : 1....

  • Mieszkanie 63m2 girarda osiedle wschód
    1 / 6
    Mieszkanie 63m2 girarda osiedle wschód

    Żyrardów

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    witam, lokal dostępny od grudnia 2024 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Żyrardowie przy ulicy Filipa de Girarda 11. Lokal posiada 63m2. Usytuow...

  • sprzedam działkę budowlaną pod budowę wiejskiej rezydencji

    Budy Michałowskie

    • 816 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę o pow. 6800 m 2 , pod budowę wiejskiej rezydencji położoną przy ul. Pięknej nr 129 w miejscowości Budy Michałowskie.( nr ewidencyjny działki 247/1) Na dzia...

  • Sprzedam działkę pod budowę wiejskiej rezydencji

    Budy Michałowskie

    • 728 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę o pow. 5600 m 2 , pod budowę wiejskiej rezydencji położoną przy ul. Pięknej nr 128 w miejscowości Budy Michałowskie.( nr ewidencyjny działki 334) Na działc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Sade Budy

    • 480 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Międzyborów

    • 1 165 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Międzyborów

    • 1 140 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Międzyborów

    • 3 800 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    WIT HOUSE NIERUCHOMOŚCI ANNA WITKOWSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żyrardów

    • 315 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sade Budy

    • 960 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Korytów

    • 260 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Międzyborów

    • 1 200 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Korytów

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żyrardów

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żyrardów

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 950 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy bliźniak wg. projektu ARCHON Willa AMELIA R2. Pierwsze piętro - BEZ SKOSÓW , położony 500 m do stacji PKP Międzyborów, do Szkoły i Przedszkola 1 km. Media energi...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Korytów

    • 120 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1.37h miejscowość korytòw a koło Żyrardowa cena 120zł za M2 oraz działkę o powierzchni 0.48h cena 140 za M2 ulica ogrodnikòw 23

  • sprzedam dom projekt wb3344
    1 / 7
    sprzedam dom projekt wb3344

    Międzyborów

    • 1 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAREZERWOWANA parter gotowy do mieszkania , góra do częściowego wykończenia gipsem KONTAKT TELEFONICZNY NAJLEPIEJ WIECZOREM 19-21 ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ LENTO Opis pr...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek w części usługowy (byłe gabinety medyczne), a w części mieszkalny, po kapitalnym remoncie w 2007r, modernizowany wielokrotnie w późniejszych latach, działka zadrzewiona, dw...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...

  • Przytulne 39 m² z balkonem – Spółdzielcza 60 | Internet w ce
    1 / 7
    Przytulne 39 m² z balkonem – Spółdzielcza 60 | Internet w ce

    Żyrardów

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie do wynajęcia – Spółdzielcza 60 Parter Oferuję do wynajęcia przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39 m² z balkonem, położone na niższej kondygnacji w b...

  • Lokal mieszkalny
    1 / 6
    Lokal mieszkalny

    Korytów

    • 480 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ruszyła sprzedaż I etapu inwestycji – Ogrody Żyrardów! Lokalizacja: Korytów A, ul. Działkowa 20 W sprzedaży: 16 lokali mieszkalnych W ofercie: lokale górne lokale dolne domy...

  • Lokal użytkowy Korytów gm. Radziejowice
    1 / 2
    Lokal użytkowy Korytów gm. Radziejowice

    Korytów

    • 3 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 600 m2, szerokości 12m, a wysokości w szczycie 4,5m, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 4821m2. Obiekt w idealne...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 9
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom parterowy, zbudowany z najwyższej klasy materiałów, położony w doskonałej lokalizacji, na terenie przyrodniczo chronionym. W skład domu wchodzi: salon połączony z jadalnią...

  • Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.
    1 / 5
    Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.

    Stare Budy Radziejowskie

    • 330 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: [url] DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż: 1331m2 -płaska...

  • 1 / 3
    Działka BUDOWLANA - Z PLANEM ZAGOSPODAROWANIA MN

    Stare Budy Radziejowskie

    • 195 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIALKA BUDOWLANO - ROLNA z możliwością zabudowy, USYTUOWANA PRZY UL LEŚNEJ. Teren częściowo zadrzewiony, dużo wolnej przestrzeni. Teren zabudowy - 1246 m2 pozosta...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Międzyborowie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy. Aktualnie wynajmowana, możliwość sprzedaży z najemcami. Budynek 140 mkw, złożony z części użytkow...

  • Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP
    1 / 16
    Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP

    Sade Budy

    • 600 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów. BUDYNEK Dom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). W...

  • Działka budowlana Henryszew gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Henryszew gm. Jaktorów,

    Henryszew

    • 193 460 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1138 m2 w Henryszewie koło Żyrardowa ! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mie...