• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dziwnów +20 km
  • Dąbrowa Górnicza
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Osowiec

(12)
  • Dom Osowiec ul.

    Osowiec

    • 1 850 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 6 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej okolicy Nadarzyna / Józefiny. To propozycja dla osób szukających komfortow...

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 8
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnie...

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola,
    1 / 9
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola,

    Osowiec

    • 989 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny bliźniak w kameralnej części Osowca - 135 m² komfortowej przestrzeni. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i kameralnej części miejsc...

  • Wyjątkowe miejsce w Osowcu
    1 / 5
    Wyjątkowe miejsce w Osowcu

    Osowiec

    • 1 500 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 274 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w sercu zieleni – dom 146 m² w Osowcu, gmina Żabia Wola! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o rodzinach, które pragną komfortu, eleg...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Osowiec

    • 1 080 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 699 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centru...

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 720 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 8
    Dom dwór, zamek, pałac

    Osowiec

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Osowiec

    • 2 650 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 11 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 649 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Osowiec

    • 3 300 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 18 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 156 m2 działka 1400 m2 w Żabiej Woli Grodzisk.

    Żabia Wola

    • 890 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący parterowy o pow. 156 m2 na działce 1400 m2 w cichej i spokojnej okolicy Żabiej Woli pow. grodziski Dom:-powierzchnia 156 m kw.-parterowy-na działce w kształcie tra...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 050 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 4 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Słubica B

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 190 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 2 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 13 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żabia Wola

    • 1 595 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 3 250 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 13 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 049 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 190 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wycinki Osowskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 859 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bolesławek

    • 1 156 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 199 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wycinki Osowskie

    • 1 700 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy 185m2 + poddasze do adaptacji ZobACz

    Żabia Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny parterowy o powierzchni całkowitej 185 m2, powierzchni użytkowej 125 m2 z poddaszem 60m2 do adaptacji. Dom położony jest w cichej uliczce na zagospodarowanej dzi...

  • Żabia Wola zabytkowy dwór z XIX w. mkwadrat.eu

    Żabia Wola

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy obiekt typu dwór z II połowy XIX wieku o powierzchni 1200m2, położony w gminie Żabia Wola i okolicach Grodziska Maz. Budynek z 1860 r. o powierzchni użytkowej około 900...

  • Rezydenja w otoczeniu lasu

    Adamowizna

    • 1 949 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny dom w cichej i spokojnej okolicy w odległości zaledwie 4 minut (2,5 km) autem od centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość mieści się na dużej, ładnie zago...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 684 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...

  • Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 9
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 2 300 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa luksusowe domy z cegły z 2009 r. o powierzchniach 292 m2 i 196 m2, w sumie składające się z 11 pokoi, położone w pięknym i zadbanym ogrodzie o powierzchni 4600m2 z brukowanymi...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący