działka na sprzedaż
13 lut 2024

Sprzedam działkę pod budowę wiejskiej rezydencji

woj. Mazowieckie pow. grodziski gm. grodziski
Odświeżone 2 lata temu, Wtorek, 13 luty 2024 15:08
728 000 zł 5 600 m2
728 000 zł 5 600 m2 130 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 600 m2
Cena za metr 130 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36406743

Opis

Sprzedam piękną działkę o pow. 5600 m 2 , pod budowę wiejskiej rezydencji położoną przy ul. Pięknej nr 128 w miejscowości Budy Michałowskie.( nr ewidencyjny działki 334)
Na działce obowiązują warunki zabudowy w postaci budynku mieszkalnego z garażem, zapleczem i oczyszczalnią biologiczną.
W ciągu ulicy znajdują się przyłącza gazu i wody oraz światłowód. Prąd na działce.
Okolica cicha i spokojna. Niedaleko szkoła i sklepy. Wygodny dojazd do centrum Warszawy w przeciągu 0,5 godziny. Cena 130 zł m 2 ..
  • Data aktualizacji: 2024-02-13
  • ID ogłoszenia: K36406743
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Budy Michałowskie, cena: od 618 800 do 837 200 zł, powierzchnia: od 4760 do 6440 m2
P
Paweł osoba prywatna · 2 ogłoszeń
Zadzwoń

Paweł osoba prywatna

Tel: 601... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika