• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 260 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana położona w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1149 m2 ma kształt prostokąta. Działka jest sucha i równa. Jest położona w spokojnej i cich...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 4
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 129 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymi...

  • Nieruchomość niezabudowana - Mikołów

    Mikołów

    • 141 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIKOŁOWA ogłasza I (pierwsze) przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Mikołowie przy ul. Miętowej, zapisanych w księdze...

  • 1 / 3
    Działka budowlana z mediami – Tarnobrzeg, ul. Szmaragdowa, 22,34...

    Tarnobrzeg

    • 268 000 zł cena
    • 2 234 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Tarnobrzegu ( Mokrzyszów) przy ulicy Szmaragdowej. Idealne miejsce pod budowę domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy!...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Niechobrz

    Boguchwała

    • 190 000 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Niechobrz , w powiecie Rzeszowskim , gmina Boguchwała . Działki mają kształt prostokąta , a ich powi...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 415 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1475 m², zabudowana wolnostojącym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni zabudowy 59 m², położo...

  • 1 / 4
    Działki budowlane | Sprzedaż | Elżbiecin

    Elżbiecin

    • 135 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Elżbiecin, gm. Opinogóra Górna o powierzchni od 953 m2 do 1177 m2. PRZEZNACZENIE:- wydane warunki zabudowy pod zabud...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 385 000 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1551,6 m², położona przy ulicy Krzywej w Kutnie, w sąsiedztwie Parku Wiosny Ludów. Atrakcyjna lokalizacja łączy b...

  • Działka Suchedniów

    Suchedniów

    • 230 000 zł cena
    • 2 383 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2383 m , położoną w urokliwej miejscowości Suchedniów, zaledwie 20 minut drogi od Kielc. Cena: 230...

  • Działka usługowa w Ustroniu

    Ustroń

    • 249 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowa w Ustroniu przy ul. Baranowej.Kupujący nie płaci prowizji.Numer działek: 2671/12, 2671/13Powierzchnia działki: ok. 1500 m² + droga dojazdowaDziałka jes...

  • Działka usługowa w Ustroniu

    Ustroń

    • 499 999 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo-leśna o łącznej powierzchni ok.1,2 ha, położona w Ustroniu przy ul. Baranowa. Numer działki: 2659/1Nieruchomość zapewnia wygodny wjazd bezpoś...

  • Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza
    1 / 16
    Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza

    Ziębice

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 493 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ Nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 80m2 oraz zabudową gospodarczą położoną w spokojnej części miasta Ziębice w obrębie Nies...

  • Działka 1240
    1 / 12
    Działka 1240

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRopozycje cenowe mile widziane Mieszkanie warsztat magazyn garaż w rozliczeniu może byc. działka o wielkości : 1240 mkw oraz dojazd asfalt Jezioro las w pobliżu W pełni uzbrojona...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna Koziegłowy
    1 / 7
    Atrakcyjna działka inwestycyjna Koziegłowy

    Koziegłowy

    • 570 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjny teren na sprzedaż w Koziegłowach, przy trasie DK1 Warszawa - Katowice. Idealna lokalizacja. Bezpośredni wjazd z trasy DK1 na działkę. Świetnie usytuowana działka, ideal...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 3
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 92 840 zł cena
    • 844 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – nr ewidencyjny 874 – brak uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – działka objęta jest zapisami studium uwarunkowań i ki...

  • Działka rolna
    1 / 2
    Działka rolna

    Cholerzyn

    • 61 180 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 679 – objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3Z1 – teren zieleni nie urządzonej....

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 2
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 56 952 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 2185 - objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 11Z1 – teren zieleni nie urządzone...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 2
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 73 710 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 1543/2- objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3R1 i 5R1, Stanowi użytek łąki z...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną. ROD MŁYNARZ
    1 / 5
    Sprzedam działkę rekreacyjną. ROD MŁYNARZ