• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wola Wągrodzka

(1)
  • Działka Wola Wągrodzka ul.

    Wola Wągrodzka

    • 235 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki rolno budowlanej w miejscowości Wola Wągrodzka.  Działka ma przeznaczenie siedliskowe, co oznacza że część można przeznaczy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 15 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek magazynowy, murowany w Nowym Prażmowie o wymiarach 88m x 12m; wysokość 3,5m na działce o pow.5000m. Pomieszczenie socjalne ~100m. Hala oświetlona z zewnątrz, okna okratowan...

  • Lokal Nowy Prażmów ul. Główna

    Nowy Prażmów » ul. Główna

    • 11 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Nowym Prażmowie. Oferta znajduje się około 10km za Piasecznem przy trasie 722 w stronę Grójca. Omijając centrum Piaseczna, 15 km do trasy P...

  • Działka Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 252 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2M...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Prażmów

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Prażmów

    • 1 050 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kędzierówka

    • 1 690 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • DOM 4 POKOJE 120 M2 KRUPIA WÓLKA ZALESIE GÓRNE
    1 / 16
    DOM 4 POKOJE 120 M2 KRUPIA WÓLKA ZALESIE GÓRNE

    Krupia Wólka

    • 850 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Prażmów

    • 799 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rubinkiewicz Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Dobrzenica

    • 160 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 4740 m² Boża Wola

    Bronisławów

    • 680 000 zł cena
    • 4 740 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4740 m² na terenie której obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Na działce doprowadzony prąd. Możliwość...

  • 1 / 3
    Kształtna działka, dobra cena, dojazd asfaltowy

    Bronisławów

    • 960 000 zł cena
    • 21 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21.450m2 zlokazliowana w miejscowości Bronisławów gmina Baranów. Wymiary 65 x 330. Media - prad, woda, gaz w drodze. Dojazd asfaltowy. Na działce znajduje się pozostałość...

  • Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna

    Nowy Prażmów

    • 140 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 2 działki , w Nowym Prażmowie, przy ulicy Leśnej.Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w bardzo spokojnej okolicy, cisza ,spokój, świeże powietrze, otulin...

  • OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy
    OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy

    Nowy Prażmów

    • 360 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA działka budowlana nr 197/7 5671 m2, rozmiar 36 x 157 metrów, położona w miejscowości Nowy Prażmów, ul. Akacjowa 56c, woj. mazowieckie, powiat piaseczyński, w spokojnej okoli...

  • Działka Prażmów ul.

    Prażmów

    • 850 000 zł cena
    • 10 004 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki:Obręb 0002 (Błonie), numer ewidencyjny dzi...

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów

    Biały Ług

    • 620 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlano usługową (o oznaczeniu MNU w MPZP) w miejscowości Biały Ług. Działka jest bardzo ładnie położona, otoczona lasem z dwóch stron, z jednej strony...

  • Działka budowlana Krupia Wólka gm. Prażmów, Polna
    1 / 5
    Działka budowlana Krupia Wólka gm. Prażmów, Polna

    Krupia Wólka

    • 1 290 000 zł cena
    • 11 735 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 15/3 i 15/5 pod zabudowę jednorodzinną na pograniczu Krupiej Wólki z Ustanowem o łącznej powierzchni 1,1735m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wy...

  • Nowoczesny dom modułowy 114 m²
    1 / 16
    Nowoczesny dom modułowy 114 m²

    Nowy Prażmów

    • 732 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacj...

  • 1 / 2
    Lokal Krupia Wólka ul. Główna

    Krupia Wólka » ul. Główna

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 36 m², usytuowany na parterze w miejscowości Krupia Wólka. Lokal posiada dużą, przeszkloną witrynę, która zapewnia doskonałą widoczność or...

  • Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • Działka Kędzierówka ul.

    Kędzierówka

    • 189 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1306 m², położona w Kędzierówce - w spokojnej, zielonej okolicy z kameralną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 176 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno

    Nowe Wągrodno

    • 826 000 zł cena
    • 32 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż świetna działka inwestycyjna o pow. 32 510 m.kw. w miejscowości Nowe Wągrodno. Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie kilku nowych domów, bezp...