• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka siedliskowa Banie Mazurskie Widgiry
    1 / 9
    Działka siedliskowa Banie Mazurskie Widgiry

    Banie Mazurskie

    • 120 000 zł cena
    • 3 560 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 3560 m 2 o wymiarach 65 x 55 m w miejscowości Widgiry, bezposrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się 10 garaży o wys. 4 m Media: prąd, woda...

  • Działka usługowa Milanówek
    1 / 2
    Działka usługowa Milanówek

    Milanówek

    • 760 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-budowlana w miejscowości Milanówek, pow.Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1520m2 o wymiarach ok 30 x 50 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Poręby

    Jedlicze

    • 3 300 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 454 Poręby – konkurs ofert, syndyk masy upadłości  SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej nieprowadzącej dział...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Długie

    Długie

    • 27 000 zł cena
    • 3 821 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 687 w miejscowości Długie — konkurs ofert, syndyk masy upadłości SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej niep...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 309 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki po 1200 metrów w Kącku- blisko do Kąpieliska. Działki leżą między ulicami Myśliwską a Bielańską w otoczeniu pięknych drzewa. Blisko stąd nie tylko do Kąpielis...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD TWÓJ DOM Z MPZP! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, zaledwie 6 km od Ostródy....

  • Działka Rębiechowo ul. Kwiatowa

    Rębiechowo » ul. Kwiatowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 914 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA W RĘBIECHOWIE BLISKO PKM, Z MPZP, możliwa zabudowaPRODUKCJA, USŁUGI, MAGAZYNY - SKŁADYLOKALIZACJA:Działka znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części trójmi...

  • Działka budowlana w Lichwinie!

    Lichwin

    • 67 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym o powierzchni 12 ar w Lichwinie.Działka o płaskiej powierzchni i prostokątnym kształcie.Media dostępne zarówno na działce, ja...

  • Działka rolno-budowlana w Gromniku!

    Gromnik

    • 120 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Gromnik, powiat tarnowski.Działka o łącznej powierzchni 43 ary, w tym 19 ar części budowlanej oraz 24 ary części rolnej....

  • Czarujące Czemlewo
    1 / 7
    Czarujące Czemlewo

    Czemlewo

    • 650 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o niezwykłym kształcie i układzie przyrodniczym. W części - odlotowa polana z miejscem na gry , zabawy , kort lub boisko , basen. Gł. część to miejsce na 1 do min 8 domów....

  • 20 ha ziemi rolnej - Bydgoszcz - Toruń.
    1 / 3
    20 ha ziemi rolnej - Bydgoszcz - Toruń.

    Bydgoszcz

    • 20 000 000 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Teren położony przy drodze Bydgoszcz - Toruń z możliwością przeznaczenia na cele inwestycyjne : budowlano - mieszkaniowe , usługi , handel , logistykę , produkcję nieuciążliwą. Cen...

  • Działka pod bud. wielorodzinne w Centrum.
    Działka pod bud. wielorodzinne w Centrum.

    Bydgoszcz

    • 900 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę na bud. wielorodzinne w centrum Bydgoszczy. - Spodziewane WZiZT to min. 4 kondygnacje i 2,5 do 3,0 tys. m. kw. p. u. m. Teren uzbrojony.

  • Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy

    Tyczyn

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową położoną w Tyczynie w rejonie ul Asnyka. Działka o powierzchni 10.10 a położona w pierwszym pasie zabudowy od drogi gminnej....

  • 12 ha pod centrum hotelowo-turystyczne .
    12 ha pod centrum hotelowo-turystyczne .

    Koszalin

    • 18 000 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    12 ha gruntów tuż przy plaży na centralnym wybrzeżu z przeznaczeniem na całoroczny kompleks wypoczynkowy . Możliwość b. wysokiej zabudowy z widokiem na morze . - Media w pobliżu w...

  • Miejsce na dom + plac składowy + produkcję- 2 dz.
    1 / 3
    Miejsce na dom + plac składowy + produkcję- 2 dz.

    Mogilno

    • 300 000 zł cena
    • 10 265 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przedzielona drogą publiczną w granicach m. Mogilno . Do działek ROD i byłej strefy handlowo - przemysłowej - 200 m. - Możliwość po wysąpieniu do Urzędu kilku rozwiązań spz...

  • Zielony Raj k. Bydgoszczy
    1 / 3
    Zielony Raj k. Bydgoszczy

    Czemlewo

    • 600 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z mozliwością zabudowy 1 lub kilkoma domami . Od północy graniczy z pięknym , sosnowym lasem - od południa widok na rozległą kilkudziesięcio hektarową polanę. Niezwykły ksz...

  • Sprzedam działkę / działki DUŻA OBNIŻA CENY
    1 / 2
    Sprzedam działkę / działki DUŻA OBNIŻA CENY

    Adamów Drwalewski

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z 3000 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy w Adamowie Drwalewskim (15 km od Grójca, 40 km od Warszawy, blisko stacja PKP Chynów) Posiadam na sprzedaż tak...

  • 250 ha b. dobrej ziemi na Pomorzu .
    250 ha b. dobrej ziemi na Pomorzu .

    Bydgoszcz

    • 12 500 000 zł cena
    • 25 000 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Świetny do uprawy - grunt rolny , starannie uprawiany i zasobny. - Teren płaski , rozłóg skoncentrowany , jednolity . - Możliwość pozarolniczego wykorzystania gruntów . - Rzeczywis...

  • Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane gm. Kramsk
    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane gm. Kramsk

    Podgór

    • 6 300 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach zaczynających się od 9,5 ara, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Podgór, w gminie Kramsk. Działki są uzbrojone w medi...