Kazo / Działki / Dzialki Rydułtowy / ul. Przerwy-Tetmajera
działka na sprzedaż
15 maj 2026

Działka Rydułtowy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy ul. Przerwy-Tetmajera
woj. Śląskie pow. wodzisławski gm. wodzisławski
Dodane 2 dni temu, Piątek, 15 maj 2026 17:20
109 000 zł 1 232 m2
109 000 zł 1 232 m2 89 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 232 m2
Cena za metr 89 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37534712

Opis

Sprzedam działkę budowlaną położoną w R ydułtowach przy ul. K. Przerwy-Tetmajera o powierzchni 1232 mkw .

Cicha i spokojna lokalizacja ze świetnym dojazdem do centrum Rydułtów (ok. 1 km na rynek), Rybnika, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego oraz nowej drogi Racibórz-Pszczyna (ok. 5 km) .

Działka posiada dostęp do drogi publiczn ej. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Dostępne do przyłączenia media :
- woda
- prąd
- kanalizacja miejska
- gaz

Zgodnie z Planem Ogólnym miasta Rydułtowy działka w całości znajduje się w strefie wielofunkcyjnej z zabudową mieszkaniową jednorodzinną (SJ)

WYŁĄCZNY Agent powyższej nieruchomości licencja zawodowa nr 30160

Cena do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu tel.: Pokaż numer telefonu

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 498
  • Data aktualizacji: 2026-05-15
  • ID ogłoszenia: K37534712
  • Źródło: Perfect Home Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Rydułtowy, cena: od 92 650 do 125 350 zł, powierzchnia: od 1048 do 1417 m2
PH
Perfect Home Nieruchomości Biuro nieruchomości · 36 ogłoszeń
PH

Perfect Home Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika