• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Ustroń

    Ustroń

    • 1 282 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Ustroń, powiat cieszyński, obręb Hermanice 1. Syndyk masy upadłości osoby fizyc...

  • Urokliwa działka blisko stacji PKP !!!

    Płochocin

    • 279 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Wolicy gmina Ożarów Mazowiecki.Dużą zaletą nieruchomości...

  • PZNB 14-mieszkań z garażami podziemnymi

    Ustroń » os. Manhatan

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 1 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę w samym sercu Ustronia, zaledwie 500 metrów od rynku.Idealna propozycja dla dewelopera, który szuka gotowej inwestycji w idealnej lokalizacji z ogro...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 129 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 890 m² - Suszec, powiat pszczyński Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycje deweloperską. Możliwość kupienia sąsiedniej działki!. Lokaliz...

  • Zamieszkaj przy ul. Radosnej
    1 / 13
    Zamieszkaj przy ul. Radosnej

    Linia

    • 199 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz mieszkać na wsi? Ale takiej nowoczesnej, gdzie jest market, szkoła i żłobek? Gdzie droga jest utwardzona kostką i nie musisz codziennie myć auta? Gdzie natura spotyka się z...

  • Ostatnie 3 działki
    1 / 10
    Ostatnie 3 działki

    Kaczkowo

    • 149 999 zł cena
    • 3 477 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ostatnie 3 działki. Ta działka to nie tylko kawałek ziemi, to obietnica spokoju, prywatności i bliskości natury. To miejsce gdzie zieleń łączy się z błękitem nieba, gdzie możesz b...

  • 122D Łazy Biegonickie gmina Stary Sącz, działka budowlana, p
    1 / 5
    122D Łazy Biegonickie gmina Stary Sącz, działka budowlana, p

    Łazy Biegonickie

    • 306 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    122D Łazy Biegonickie gmina Stary Sącz, działka budowlana, pow. 17,04 ar. Cena: 306 000 zł Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 17,04 ar zlokalizowana w miejscowo...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • sprzedam działkę
    1 / 4
    sprzedam działkę

    Wincentów

    • 82 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    sprzedam działkę rekreacyjną, cześciowo zadrzewioną o powierzchni 82 arów. dzialka ta położona jest w miejscowości Wincentów k/ Końskich okol 100 m od szosy Końskie -Kielce, 5 km o...

  • Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam
    1 / 2
    Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam

    Słupy

    • 9 960 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Oferuję bezpośrednio do sprzedaży działkę o powierzchni 498 m2 w miejscowości Słupy w cenie 20 zł za m2. Dla nieruchomość tej Sąd Rejonowy w Szubinie IV Wydział Ksiąg Wieczys...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 542 250 zł cena
    • 3 615 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3615mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów
    1 / 7
    Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów

    Kobylec

    • 129 000 zł cena
    • 10 442 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokojnego rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie już dzisiaj możesz ustawić swój domek weekendowy, czy swoją przyczepę kempingową? Miejsca z dobrym dojazdem, a jednocześn...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa(Gmina...

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (cztery po 1500m2) w miejscowości Grochowa w Gminie Piaseczno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta i są to kolejno 8/7, 8/6, 8/5, 8/4. Każda dzia...

  • Sad z widokiem na Karkonosze
    1 / 5
    Sad z widokiem na Karkonosze

    Piechowice

    • 1 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania Sad położony w Piechowicach osiedle Piastów. Z działki roztacza się bardzo ładny widok na Przełęcz Karkonoską i Śnieżne Kotły. Urządzono prywatny punkt widokowy z ław...

  • Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja
    Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja

    Radgoszcz

    • 834 695 zł cena
    • 6 005 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 6005 m², położone w malowniczej okolicy przy miejscowości Radgoszcz, zaledwie 6 km od Międzychodu, w otoczeniu natury. To d...

  • Działki budowlane na sprzedaż z warunkami zabudowy
    1 / 16
    Działki budowlane na sprzedaż z warunkami zabudowy

    Libiąż

    • 90 000 zł cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 5832 o powierzchni 512 metrów kwadratowych. Wjazd od ulicy Fredry w Libiążu Małym. Działka nr 5832 kwalifikuje się do programu rządowego "Bezpieczny kredyt 2%". Teraz T...

  • Sprzedam działkę budowlano-usługowa

    Hańczowa

    • 100 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę budowlano-usługowa w miejscowości Hanczowa gmina Uście Gorlickie. Działka nr 149/1 oznaczona symbolem MNU o powierzchni 69 arów.Podzielona na mniejsze o pow...

  • Sprzedam działkę budowlano-usługowa

    Hańczowa

    • 100 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana