• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bogoniowice

(1)
  • Działka budowlano- usługowa- Bogoniowice

    Bogoniowice

    • 380 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano usługowa o powierzchni 32 ary położona w malowniczej miejscowości Bogoniowice, gm. Ciężkowice, woj. małopolskie,miejscu cenionym za ciszę, n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolno-budowlana w Gromniku!

    Gromnik

    • 120 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Gromnik, powiat tarnowski.Działka o łącznej powierzchni 43 ary, w tym 19 ar części budowlanej oraz 24 ary części rolnej....

  • Dom Kąśna Dolna gm. Ciężkowice
    1 / 15
    Dom Kąśna Dolna gm. Ciężkowice

    Kąśna Dolna

    • 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawie 3 ha w jednym kawałku! 2,86 ha + dom o powierzchni około 220 m2 w Kąśnej Dolnej. Gmina Ciężkowice nie posiada MPZP - przed planami inwestycyjnymi musisz wnioskować o wyda...

  • Działka budowlana Ciężkowice Niska cena !!

    Ciężkowice » ul. Na Stoku

    • 65 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Pogórze Ciężkowickie – Ciężkowice, ul. Na Stoku Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w malown...

  • Dom Ciężkowice
    1 / 15
    Dom Ciężkowice

    Ciężkowice

    • 820 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w centrum Ciężkowic z możliwością prowadzenia biznesu Na sprzedaż oferujemy przestronny dom położony w sercu Ciężkowic, przy ulicy Równej w powiecie tarnowskim, malowniczym mie...

  • Dom w malowniczym paśmie Pogórza Ciężkowickiego
    1 / 15
    Dom w malowniczym paśmie Pogórza Ciężkowickiego

    Ciężkowice

    • 598 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witamy w malowniczej okolicy pasma Pogórza Ciężkowickiego. Prezentujemy do sprzedaży budynek mieszkalny usytuowany w centrum miejscowości Ciężkowice. Metraż budynku to 220 m2., 2...

  • Działka widokowa Zborowice - gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 299 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyj...

  • Działka budowlana Zborowice gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 213 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z luźną...

  • Działka rolna Zborowice - gm. Ciężkowice !

    Zborowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego z...

  • Dom Ciężkowice
    Dom Ciężkowice

    Ciężkowice

    • 599 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury i historii gotowa do zamieszkania, POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI KĄŚNA DOLNA Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w niezwykle urokliw...

  • Dom do zamieszkania z dużą działką - Gromnik, małopolskie
    1 / 16
    Dom do zamieszkania z dużą działką - Gromnik, małopolskie

    Gromnik

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do zamieszkania bez nakładów inwestycyjnych bezpośrednio od osoby prywatnej (bez udziału biura nieruchomości). W ofercie sprzedaży dom oddany do użytkowania w 2003 roku w Rzep...