• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Bogoniowice

(1)
  • Działka budowlano- usługowa- Bogoniowice

    Bogoniowice

    • 380 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano usługowa o powierzchni 32 ary położona w malowniczej miejscowości Bogoniowice, gm. Ciężkowice, woj. małopolskie,miejscu cenionym za ciszę, n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Rzepiennik Biskupi, działka rolna 30 a, 1120S/2024

    Rzepiennik Biskupi

    • 21 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna o powierzchni około 30 a, położona w Rzepienniku Biskupim. Działka w kształcie prostokąta. Nachylona w kierunku południowo - zachodnim. Nieruchomość pła...

  • Działka Jodłówka Tuchowska

    Jodłówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PIĘKNY DUŻY KAWAŁEK LASU!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska , gmina TUCHÓW , powiat tarnowski o powierzchni 2,16 hektara Działk...

  • Działka Turza

    Turza

    • 75 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY LESIE, KOŁO CIĘŻKOWIC!!! Do sprzedaży oferuję 2 działki położone w miejscowości TURZA , gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski o powierzchni...

  • Działka budowlana

    Jodłówka Tuchowska

    • 79 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jodłówce Tuchowskiej, gmina Tuchów, 40 ar. Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska, gmina Tuchów w woj...

  • Działka budowlana w pełni uzbrojona

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka, w całości budowlana, o powierzchni 10,22 ar, położona w Siedliskach (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów). Nieruchomość obj...

  • Działka Lubaszowa

    Lubaszowa

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE, UZBROJONE, W CENTRUM LUBASZOWEJ!!! Do sprzedaży oferuję 2 działki budowlane, zlokalizowane w centrum miejscowości LUBASZOWA, gmina TUCHÓW, powiat tarno...

  • Działka budowlana w Rzepienniku Biskupim!

    Rzepiennik Biskupi

    • 99 999 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana – 16 arów, Rzepiennik Biskupi! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Rzepiennik Biskupi. Ni...

  • Działka Chojnik

    Chojnik

    • 170 000 zł cena
    • 34 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 3,42 ha Chojnik, gm. Gromnik Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek gruntowych położonych w malownic...

  • Działka rolno-leśna w Jodłówce Tuchowskiej

    Jodłówka Tuchowska

    • 74 500 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna o powierzchni 75 ar – Jodłówka Tuchowska Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-leśną o powierzchni 75 ar (7500 m²), położoną w malowniczej mi...

  • Działka rolno-budowlana w Gromniku!

    Gromnik

    • 120 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Gromnik, powiat tarnowski.Działka o łącznej powierzchni 43 ary, w tym 19 ar części budowlanej oraz 24 ary części rolnej....

  • Działka budowlana Ciężkowice Niska cena !!

    Ciężkowice » ul. Na Stoku

    • 65 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Pogórze Ciężkowickie – Ciężkowice, ul. Na Stoku Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w malown...

  • Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 145 000 zł cena
    • 4 681 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tatry na horyzoncie - widokowa działka na sprzedaż! Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski To idealne miejsce dla osób, które marzą o przestrzeni, ciszy i pięknyc...

  • Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 8
    Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 130 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w...

  • Działki budowlane pod inwestycje
    1 / 11
    Działki budowlane pod inwestycje

    Siemiechów

    • 595 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działki  budowlane w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie tarnowskim. Całkowita powierzchnia  to ok. 90 arów...

  • Działka budowlana
    1 / 6
    Działka budowlana

    Siemiechów

    • 152 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia  to ok. 23 ary....

  • Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska
    1 / 7
    Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska

    Siemiechów

    • 169 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów. Zl...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Siemiechów

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia  to ok. 32 ary....

  • Działka widokowa Zborowice - gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 299 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyj...

  • Działka budowlana Zborowice gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 213 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z luźną...

  • Działka rolna Zborowice - gm. Ciężkowice !

    Zborowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego z...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar
    1 / 4
    Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest...

  • Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!
    1 / 16
    Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowa Położona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do p...

  • Działka budowlana 8 a w Turzy, gm. Rzepiennik Strzyżewski 1180S/2...

    Turza

    • 54 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 arów (do wydzielenia), położona w miejscowości Turza. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo ustawnymi parametrami – posiada kształt r...

  • Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 165 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 34 ARY CENTRUM MIEJSCOWOŚCI LUBASZOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 ary, położona w centrum urokliwej miejscowości Lubasz...

  • Duża działka z budynkiem gospodarczym – 80 arów, Sędziszowa

    Sędziszowa

    • 115 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni ok. 80 arów o charakterze budowlano-rolnym, położona w miejscowości Sędziszowa (gm. Bobowa). To idealna propozycja dla osób szukających prywa...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Rzepiennik Strzyżewski

    • 100 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlano-rolną 18 ar w Rzepienniku, blisko nowego uzdrowiska w Ciężkowicach