• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marki
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Sprzedam działkę budowlano-usługowa

    Hańczowa

    • 100 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę budowlano-usługowa w miejscowości Hanczowa gmina Uście Gorlickie. Działka nr 149/1 oznaczona symbolem MNU o powierzchni 69 arów.Podzielona na mniejsze o pow...

  • Działka budowlana Falsztyn Pieniny Podhale Góry Jezioro
    1 / 16
    Działka budowlana Falsztyn Pieniny Podhale Góry Jezioro

    Falsztyn

    • 695 000 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne, bez pośredników! Na sprzedaż 2 przyległe działki o łącznej powierzchni 30.24 ar (prostokąt o wymiarach około 20.5 x 148 m): 1) 121108_2.0001.374 - 22.46 ar 2)...

  • Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno
    Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynajme działkę centrum Piaseczna tel:[tel] Gastronomia,parking,skład.Wjazd od ul.Mickiewicza w Piasecznie

  • Ściejowice gm. Liszki - działka budowlana 1223 m2
    1 / 7
    Ściejowice gm. Liszki - działka budowlana 1223 m2

    Ściejowice

    • 420 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do...

  • Działka budowlana Częstochowa Tysiąclecie
    1 / 2
    Działka budowlana Częstochowa Tysiąclecie

    Częstochowa

    • 1 065 000 zł cena
    • 2 366 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana - Tysiąclecie, Częstochowa Lokalizacja: Częstochowa, dzielnica Tysiąclecie Powierzchnia: ok. 2400 m² Szerokość: ok. 25 m Przeznaczenie:...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa
    1 / 12
    Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (cztery po 1500m2) w miejscowości Grochowa w Gminie Piaseczno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta i są to kolejno 8/7, 8/6, 8/5, 8/4. Każda dzia...

  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...

  • Działka budowlana Skierniewice Sierakowice Lewe
    Działka budowlana Skierniewice Sierakowice Lewe

    Skierniewice

    • 115 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do...

  • Działka budowlana Skierniewice Sierakowice Lewe
    Działka budowlana Skierniewice Sierakowice Lewe

    Skierniewice

    • 105 000 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Krępa gm. Przemków,
    1 / 3
    Działka budowlana Krępa gm. Przemków,

    Krępa

    • 89 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m², położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: Nieruchomość znajduje się w urokliwej...

  • Działka Gdańsk Dolne Miasto, Zawodników
    1 / 2
    Działka Gdańsk Dolne Miasto, Zawodników

    Gdańsk

    • 19 500 000 zł cena
    • 14 078 m2 powierzchnia
    • 1 386 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunty inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę ekstensywną zawierającej domy wolnostojące jedno lub dwumieszkaniowe z dopuszczeniem usług blisko Gdańska...

  • NA SPRZEDAZ GRUNT
    1 / 8
    NA SPRZEDAZ GRUNT

    Starkówek

    • 1 620 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAZ GRUNT WE WSI STARKOWEK,BLISKO KURORTU POLANICA ZDROJ 5km.DUSZNIK ZDROJU,ZIELENCA,KUDOWA ZDROJ.WROCLAW 90KM. BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZSTRZENNEGO w/w NIERUCHOMOSC L...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Buczkowice

    Buczkowice

    • 45 000 zł cena
    • 2 999 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt. BB1B/GU-s/526/2023) sprzeda w drodze aukcji: Prawo własności udziału w wysokości 1/2...

  • 1 / 3
    Działka 849m2, Szczecin,pod usługi,media,ulica.

    Szczecin

    • 1 100 000 zł cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 1 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa, niezabudowana zlokalizowana miasto Szczecin, dzielnica Warszewo, o powierzchni 849 m2.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Uch....

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • ⭐⭐⭐⭐Urokliwa działka przy lesie MPZP Media ⭐⭐⭐⭐

    Ojrzanów

    • 744 000 zł cena
    • 13 347 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Ojrzanów, gm. Żabia Wola, z wjazdem od ulicy gminnejNa sprzedaż działka budowlana położona w cichej, zielonej części Ojrzanowa – malowniczej miejscowości w gmin...

  • Działka budowlana 36 arów – Pogórska Wola

    Pogórska Wola

    • 360 000 zł cena
    • 3 605 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka budowlana 10 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w...

  • Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)
    1 / 3
    Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)

    Józefów

    • 350 000 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż działka o regularnym kształcie — położona w malowniczej miejscowości Józefów (gm. Zgierz), zaledwie kilkanaście minut od Łodzi. Spok...

  • Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)

    Glinnik

    • 600 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój kawałek natury — Glinnik, powiat zgierski! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni — a jednocześnie chcesz być blisko udogodnień? Ta działka 3 100 m² w Glinniku to idealna ok...

  • SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo
    1 / 4
    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo

    Korczyna

    • 720 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżona aż do 720 000 zł! Szukasz idealnego miejsca na rozwój firmy Ta nieruchomość w Korczynie to strzał w dziesiątkę – du...