• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Branica

    • 72 800 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry. Sprzedam działkę o powierzchni 2600 m/2 w cichej i spokojnej okolicy (Branica, gmina Zapolice) z możliwością budowy domu. Działka numer 279. Działka położona jest prz...

  • Działka budowlana Zabawa  gm. Radłów, Polna
    1 / 12
    Działka budowlana Zabawa gm. Radłów, Polna

    Zabawa

    • 55 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ZABAWIE - SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO RADŁOWA I TARNOWA. IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM W OTOCZENIU NATURY Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienność...

  • Gdańsk–Wiślinka 9,19 ha przy S7 Działki Przemysłowe UP MPZP
    1 / 16
    Gdańsk–Wiślinka 9,19 ha przy S7 Działki Przemysłowe UP MPZP

    Wiślinka

    • 2 234 870 zł cena
    • 20 317 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna pod Gdańskiem! Na sprzedaż 3 działki (2,2486 ha , 4,9042 ha, 2,0317 ha) przemysłowe o łącznej powierzchni 9,19 ha, położone w Wiślince (gm. Pruszcz G...

  • Działka rolna -budowlana
    Działka rolna -budowlana

    Kożuszki-Parcel

    • 480 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 3/1 o pow.15000 m kw w m-ci Kożuszki Parcel,z możliwością uzyskania warunków zabudowy,cicha spokojna okolica,wokół dużo terenów zielonych ( lasy,grunty rolnicze,w...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 980 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (ul...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 980 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 828 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (uli...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 700 000 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 1 086 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmi...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 799 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Dąbrówka

    Dąbrówka

    • 162 541 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WÓJT GMINY RZEZAWA OGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Rzezawa, położonej w miejscowości Dąbrówka gmina Rzeza...

  • Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 325 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna/letniskowa w pierwszej linii od jeziora Motława Wielka w miejscowości Przezmark. Piękny widok, dostęp do jeziora oraz małej kładki przyb...

  • Działka Gorzewo

    Gorzewo

    • 2 400 000 zł cena
    • 75 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    7,5 ha ziemi z własnym lasem, nad rzeką. WZ dla 5 różnych inwestycji Działka marzeń - natura, spokój i potencjał inwestycyjny zarówno na cele prywatne oraz biznesowe. Wyobr...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów

    Wołomin

    • 1 590 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nr oferty 24-12059-KM Lokalizacja Wołomin okolice ul Łukasiewicza/Geodetów plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek U/P Powierzchnia 201000m2 Wymiary szerokość 100m dł...

  • Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie

    Bedlenko

    • 135 000 zł cena
    • 41 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 41100 m2 w miejscowości Bedlenko ,gm. Końskie , powiat konecki , nr. działki 598/2 . Jestem osobą prywatną nie prowadzę biura nieruchomości. Dz...

  • Działki budowlane BODUSZÓW pow.Opatów świętokrzyskie
    1 / 6
    Działki budowlane BODUSZÓW pow.Opatów świętokrzyskie

    Boduszów

    • 33 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o nr na mapie 68/1,68/2,68/3,68/4 atrakcyjnie położone w miejscowości Boduszów niezależne działki z warunkami zabudowy o powierzchniach około 40 arów . Gmina Iwan...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine
    1 / 7
    Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine

    Jaktorów

    • 309 000 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski o powierzchni 1817 m2 o wymiarach 32,5 x 56 m. Dla oferowanej działki zostały wydane WAR...