• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bielice
  • Rytro
  • Moszyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ludgierzowice

(2)
  • Dom Ludgierzowice gm. Zawonia, Ludgierzowice
    Dom Ludgierzowice gm. Zawonia, Ludgierzowice

    Ludgierzowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!* Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE* Lokali...

  • działki rolno-budowlane
    1 / 2
    działki rolno-budowlane

    Ludgierzowice

    • 274 000 zł cena
    • 8 553 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dwie działki rolno-budowalne nr 28/1 i 26/2 o pow. łącznej 0,8553ha we wsi Ludgierzowice gm.Zawonia leżące przy szosie Trzebnica-Oleśnica. Obok działki las, stawy, tereny...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Budowlana (1658 m2) ul. Kasztanowa MEDIA (Sadków)
    1 / 2
    Działka Budowlana (1658 m2) ul. Kasztanowa MEDIA (Sadków)

    Sadków

    • 349 700 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OKAZJA!! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1658 m2 w Sadków gmina Kąty Wrocławskie. Sadków to jedna z najlepszych miejscowości do mieszkania w niewielkiej odległ...

  • Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy
    1 / 6
    Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy

    Sadków

    • 195 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Blisko Oleśnicy i Trzebnicy, obok Dobroszyc. Atrakcyjna działa budowlana. z warunkami zabudowy i mediami (prąd, kanalizacja, gaz). Okolica dynamicznie się rozbudowuje i działka mo...

  • Dom w trakcie budowy działka 1550m
    1 / 11
    Dom w trakcie budowy działka 1550m

    Łuczyna

    • 450 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. W tej chwili ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz. Położona na atrakcyjnej cichej działce przy ślepej ulicy. Na tą chw...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana z WZ

    Łuczyna

    • 349 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,18 ha (wymaga zgoda KOWR).Działka posiada bezterminowe wydane Warunki Zabudowy na :Dom jednorodzinny wolnostojący z gar...

  • Dom z potencjałem w pięknej okolicy!

    Łuczyna

    • 419 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z potencjałem o powierzchni 70 m2 w miejscowości Łuczyna.Obecnie dom składa się z :- 2 pokoi- przedpokoju- pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym- łazienki- ko...

  • Zawonia – działki pod dewelopera | 1,88 ha

    Zawonia

    • 3 196 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek położonych w miejscowości Zawonia:546/1, 547, 551/1 oraz 552 o łącznej powierzchni 1,88 ha (18 800 m²).Nieruchomość objęta jest Miejscowym Pla...