• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Stoczek Kolonia 18ar lub więcej

    Stoczek

    • 220 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Duża działka budowlana 18 arów bezpośrednio przy szosie.Miejsce to obrzeża miasta Wojewódzkiego Lublin Możliwość wydzielenia większej powierzchniCena nieruchomości:- działka 18 a...

  • Działka Kłodawa ul. Szkolna

    Kłodawa » ul. Szkolna

    • 2 600 000 zł cena
    • 17 095 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u Nas Działka usługowo-mieszkaniowa 1,7 ha - Kłodawa, gmina Trąbki WielkieAtrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego!Na sprzeda...

  • Działka budowlana Dębno
    1 / 15
    Działka budowlana Dębno

    Dębno

    • 155 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dębno działka z potencjałem! Doskonała inwestycja na przyszłość Cena po obniżce: 155 000 zł !!! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dębno w rejonie, gdzie działk...

  • działka rolna powierzchnia 19317m2 Bielawa
    1 / 5
    działka rolna powierzchnia 19317m2 Bielawa

    Bielawa

    • 2 028 000 zł cena
    • 19 317 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    • cena 2028000 • działka rolna (łąki trwałe) • miejscowy plan TAK (teren upraw rolnych) • przeznaczenie działki: uprawy polowe • media: prąd, woda • • Chcesz wiedzieć więcej, skon...

  • Działka Otwock
    Działka Otwock

    Otwock

    • 7 800 000 zł cena
    • 8 585 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8585 m, położona w Otwocku przy ulicy Bagatela, tuż nad malowniczą rzeką Świder w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko zabudowy jed...

  • Pusta 10 ar dział +wylany fundament
    1 / 8
    Pusta 10 ar dział +wylany fundament

    Werchrata

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Werchrata -Łozy Sprzedam pustą 10 ar działkę Budowlaną nr 287 z wylanym fundamentem w 2012 roku pod budowę małego domu 35 m , z możliwością do przedłużenia fundamentu , na dział...

  • działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza
    1 / 4
    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza

    Niemcza

    • 150 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza • Cena 150000 • działka budowlana • miejscowy plan NIE • studium TAK • przeznaczenie działki: obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 14
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 85 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlane widokowe w Gosprzydowej , 1g od Krakowa Marzy ci się domek w pięknej zielonej, cichej okolicy z ładnym widokiem? Dom na zgłoszenie lub do całorocznego zamieszkania - ob...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 149 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o ucieczce na łono natury? Ta działka to miejsce, gdzie możesz... zrobić grilla, wypocząć a także zostać na ..noc i wcale nie chodzi o nocleg pod gołym niebem:)! Dlaczego?...

  • Działka budowlana Borzęcin
    1 / 15
    Działka budowlana Borzęcin

    Borzęcin

    • 99 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżka ceny do szybkiej sprzedaży!!! Na sprzedaż: Atrakcyjna działka w Borzęcinie idealna pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną, szeroką działkę położoną...

  • Działka budowlana Brzesko
    1 / 12
    Działka budowlana Brzesko

    Brzesko

    • 249 000 zł cena
    • 1 595 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżka ceny! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki w Brzesku. Doskonała lokalizacja pod budowę domu z ogrodem. Działka o powierzchni 1595 m2 Brzesko, ul. Mokra Wym...

  • Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko
    1 / 12
    Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko

    Poręba Spytkowska

    • 90 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA OBNIŻKA CENY !!! Zapoznaj się z ofertą ciekawej działki położonej w odl 6km od Brzeska! Idealna działka z własnym leśnym zakątkiem czeka na Ciebie w Porębie Spytkowskiej....

  • Działka budowlana Zdonia gm. Zakliczyn
    1 / 11
    Działka budowlana Zdonia gm. Zakliczyn

    Zdonia

    • 150 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy z dostępem do natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Zdonia, gmina Zakliczyn Powierzchnia: ok. 38 arów Numer działki:...

  • Działka rolno-budowlana Jastew gm. Dębno
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Jastew gm. Dębno

    Jastew

    • 160 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA 8800 m | 30 ARÓW BUDOWLANE | JASTEW | PRZY DK94 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8800 m, położona w miejscowości Jastew (gmina Dębno), z bardzo...

  • Działka rolna Iwkowa
    1 / 9
    Działka rolna Iwkowa

    Iwkowa

    • 119 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! 14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa, bezpośred...

  • Działka rolna Sufczyn gm. Dębno
    1 / 15
    Działka rolna Sufczyn gm. Dębno

    Sufczyn

    • 208 000 zł cena
    • 2 726 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa, niższa cena!! Zapraszam do zakupu nietypowej działki w Sufczynie Jeśli planując budowę domu myślisz o wybudowaniu budynku gospodarczego pod działalność lub na własne potrze...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 9
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 239 900 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zalesiona działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Gosprzydowa. To idealna propozycja dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w spokojnym i ur...

  • Działka usługowa Brzesko
    1 / 10
    Działka usługowa Brzesko

    Brzesko

    • 699 000 zł cena
    • 4 280 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Brzesko, ul. Szczepanowska! Idealna propozycja dla inwestora szukającego działki dobrze skomunikowanej, w sąsiedztwie działających przedsiębiorstw. - działka 565; - powierzchnia...

  • Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana
    1 / 12
    Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana

    Łąkta Dolna

    • 85 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łąkta Dolna. To idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeni...

  • Działka budowlana Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka budowlana Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 64 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt z naturą, śpiew ptaków i czyste powietrze... Tu to wszystko możesz mieć! Do sprzedania 2 działki pod budowę domu całorocznego lub letniskowego w urokliwym miejscu w Lipni...