• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 111)
  • Działka budowlana Woj-Pomorskie Mierzyno
    1 / 11
    Działka budowlana Woj-Pomorskie Mierzyno

    Mierzyno

    • 165 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Mierzyno Działka budowlana Woj-Pomorskie gmina Gniewino. 1174 m . Nr działki 55/28 Obszar niezalesiony. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usług...

  • Działka budowlana / doskonała lokalizacja - Luboń ul. Krótka
    1 / 12
    Działka budowlana / doskonała lokalizacja - Luboń ul. Krótka

    Poznań

    • 565 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 615 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 919 m² Luboń, ul. Krótka 4 Świetna lokalizacja! Blisko Poznania, A2 i terenów zielonych. Idealna pod dom jednorodzinny. Lokalizacja i otoczenie: Działka położon...

  • Działka Przodkowo ul.

    Przodkowo

    • 299 900 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zamienić miejski zgiełk na przestrzeń i bliskość natury, jednocześnie zachowując szybki dojazd do Trójmiasta? Ta działka w Kawlach Dolnych, położona zaledwie kilka minut od...

  • Działka Żukowo ul. Kościerska

    Żukowo » ul. Kościerska

    • 385 000 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, Gdańska, Sopotu, jak r...

  • Działka z linią brzegową i WZ!
    1 / 16
    Działka z linią brzegową i WZ!

    Żywy

    • 799 000 zł cena
    • 20 186 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie atrakcyjną działkę z linią brzegową Jeziora Żywy – Żywy, gmina Kruklanki. Dane podstawowe Lokalizacja: Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki, woj. warmińsko-ma...

  • Nieruchomość - Brodnica

    Brodnica

    • 535 700 zł cena
    • 113 449 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 19 listopada 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję...

  • Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...

  • Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!
    1 / 11
    Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!

    Kuty

    • 2 250 000 zł cena
    • 23 437 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę z linią brzegową Jeziora Czarna Kuta – Kuty, gmina Pozezdrze. 1. Dane działki Miejscowość: Kuty, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski, woj. warmińsko-ma...

  • Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia  Chwarzno Wiczlino , Onufrego Zagłoby
    Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia Chwarzno Wiczlino , Onufrego...

    Gdynia

    • 1 496 300 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1151 m pod zabudowę jednorodzinną, bliżniaczą w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Na działce możliwość wybudowania dwóch domów z...

  • Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia  Chwarzno Wiczlino, Onufrego Zagłoby
    Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia Chwarzno Wiczlino, Onufrego...

    Gdynia

    • 1 070 000 zł cena
    • 867 m2 powierzchnia
    • 1 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 867 m pod zabudowę jednorodzinną, bliżniaczą w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Na działce możliwość wybudowania dwóch domów z z...

  • Więckowice gm. Zabierzów - działka 3200 m2
    1 / 4
    Więckowice gm. Zabierzów - działka 3200 m2

    Więckowice

    • 290 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Kształtna działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w Więckowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostoką...

  • Działka Bogdaniec
    1 / 12
    Działka Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 149 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spok...

  • Grunt Rolny nr 353/7 w Holendry Baranowskie
    Grunt Rolny nr 353/7 w Holendry Baranowskie

    Holendry Baranowskie

    • 460 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka Rolna Brak zagospodarowania przestrzennego na danej działce i terenie .chociaż gmina jest w trakcie realizacji opracowywania planu na dany obszar .. działka nr 353/7- 780...

  • Działka budowlana Lipce gm. Miłkowice
    1 / 3
    Działka budowlana Lipce gm. Miłkowice

    Lipce

    • 240 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA Z POTENCJAŁEM! Twoje miejsce na wymarzony dom. Lipce, gmina Miłkowice, pow. legnicki Zbuduj swoje szczęście w spokojnej okolicy. Marzysz o budowie własn...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD IRYS
    1 / 11
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD IRYS

    Jastrzębie-Zdrój

    • 45 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rekreacyjna na terenie ROD ,,Irys'' w Jastrzębiu Zdroju. Domek na zewnątrz po całkowitym remoncie remoncie, położono nowa papę na dachu, wymieniono...

  • Działka Czechów
    1 / 12
    Działka Czechów

    Czechów

    • 139 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Czechów, w gminie Santok, przy ulicy Wawrowskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykle malown...

  • DZIAŁKA GRABOWA
    1 / 3
    DZIAŁKA GRABOWA

    Grabowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Grabowa-Piaski, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej o pow. 1052 m2, działka rolna z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej znajduje się na skraju lasu, pr...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 87 300 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski

    • 169 866 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału 7/12 w...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Granowiec

    Granowiec

    • 2 378 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału ½ w pra...