• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 110)
  • Malownicze działki niedaleko Warszawy
    1 / 7
    Malownicze działki niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 267 zł cena
    • 46 050 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ponad 4,5ha terenu w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położony przy drodze powiatowej z sąsiedztwem par...

  • Pole plus las
    Pole plus las

    Uśnik

    • 105 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam 05 ara pola plus las 0,48 ara łącznie całej działki 0,98 ary w jednym kawałku . Pole znajduje się we wsi Uśnik gm. Śniadowo. Pole można przekształcić na budowlaną je...

  • Działka budowlana 1150m2 k.Częstochowy
    1 / 7
    Działka budowlana 1150m2 k.Częstochowy

    Łysiec

    • 126 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Łysiec gmina Starcza, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Okolica cicha, spokojna, pełna zieleni i jednocześnie idealnie skomu...

  • 1 / 4
    Działka Zakopane

    Zakopane

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarska 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową . Do sprzedania wyją...

  • Atrakcyjna działka 33,337 m2
    1 / 7
    Atrakcyjna działka 33,337 m2

    Wólka Kościeniewicka

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna 33,337 m2 o wymiarach 82m (36/6) x 593m, zalesiona (22-letni las). Drzewostan: ok. 70% sosna oraz olcha, dąb, brzoza, świerk i modrzew. Atuty: - bezpośredni dostęp d...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Myślibórz

    • 260 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 70 ar na działce prąd stały podłączony woda podłączona oczyszczalnia , pozwolenie na budowę wraz z projektem i kier .budowy liczne nasadzenia ziemia kl 3...

  • Działka budowlana z prądem 10KW
    Działka budowlana z prądem 10KW

    Żarki

    • 640 000 zł cena
    • 7 940 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żarki (Śląskie)(42-310) Sprzedam działkę. Nr działki 1663, z planem zabudowy parterowej, uzbrojona w nową, podziemną instalację elektryczną o mocy 10KW 380V. Na działce znajduje...

  • Działka Rod Wołomin Uroczysko
    1 / 3
    Działka Rod Wołomin Uroczysko

    Wołomin

    • 47 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam piękną działke na terenie ROD Uroczysko Wołomin o powierzchni 280m.- gotowa do wypoczynku. Na działce znajduje się: - domek – idealny do wypoczynku ( kuchnia, pokó...

  • Sprzedam działkę budowlaną Nowa Wieś obok Serocka
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną Nowa Wieś obok Serocka

    Kania Polska

    • 420 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 1500 m2. 50 metrów rzeka piękne miejsce ! Wśród lasów! Cisza! Na działce dom typu Brda podpiwniczony posiada parter i piętro Nowa Wies obok Kania

  • DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem
    1 / 4
    DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem

    Borowe

    • 445 000 zł cena
    • 6 861 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKA - KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY Pięknie położona działka z Warunkami Zabudowy we wsi Borowe (gm. Sorkwity, pow. mrągowski). Widok na jezioro Dłużec, do brzegu k...

  • Działka budowlana Bobowa widokowa !
    1 / 4
    Działka budowlana Bobowa widokowa !

    Bobowa

    • 135 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Bobowa. Nieruchomość usytuowana w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Idea...

  • Działka w atrakcyjnej lokalizacji - blisko wszystko!
    1 / 11
    Działka w atrakcyjnej lokalizacji - blisko wszystko!

    Pustków

    • 230 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam niezabudowaną nieruchomość położoną w miejscowości Pustków, gm. Ozimek (działki nr 350, 351) składającą się z dwóch działek, w kształcie trapezu. Nowo uchwalony miejscowy...

  • Otwock - działka usługowo-mieszkaniowa
    1 / 11
    Otwock - działka usługowo-mieszkaniowa

    Otwock

    • 1 620 000 zł cena
    • 1 857 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieramy prowizji od kupującego! Działka w Otwocku 1857 m2, zaledwie 20 km od Warszawy! Działka usługowo-mieszkaniowa z dużym potencjałem - idealne miejsce na Twój przyszły do...

  • Piękne działki z WZ na sprzedaż w Starej Wsi
    1 / 9
    Piękne działki z WZ na sprzedaż w Starej Wsi

    Stara Wieś

    • 88 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o domu otoczonym dziką przyrodą? Ta działka jest dla Ciebie.- znajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku i poczujesz prawdziwe piękno natury. Na sprzedaż działka z wydany...

  • Nieruchomość - Staropole

    Staropole

    • 22 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Katarzyny Kaliszak-Bąk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży udział 1/8 w nieruchomości zabudowa...

  • Nieruchomość zabudowana - Wilkanowo

    Wilkanowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Brygidy Makarowicz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Wilkanowie oferuje do sprzedaży udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej poło...

  • 1 / 4
    Działka, 9793 m², Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 3 917 200 zł cena
    • 9 793 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Prezydent Miasta Bielska-Białej ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Bielsku-Białej przy ul. Wincen...

  • Działka budowlana Meszna Opacka 16 ar

    Meszna Opacka

    • 89 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Meszna Opacka (gmina Tuchów, powiat tarnowski). ✅ Najważniejsze info...

  • Bobowa działka budowlana ! Niska cena

    Bobowa

    • 56 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,5 ara położona w miejscowości Bobowa. Działka w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Idealna pod budowę do...

  • Działka budowlana Bobowa widokowa !

    Bobowa

    • 135 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Bobowa. Nieruchomość usytuowana w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Ideal...