• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka rolna Zawada Uszewska gm. Gnojnik
    1 / 4
    Działka rolna Zawada Uszewska gm. Gnojnik

    Zawada Uszewska

    • 199 000 zł cena
    • 26 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż zadbane działki rolne w miejscowości Zawada Uszewska Na sprzedaż oferuje kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Zawada Uszewska (gm. Gnojnik, pow. brzeski...

  • Działka budowlana Sychowo gm. Luzino, Jana Pawła Ii
    1 / 13
    Działka budowlana Sychowo gm. Luzino, Jana Pawła Ii

    Sychowo

    • 190 000 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki  pod zabudowę jednorodzinną w Sychowie, w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino, przy ul. Jana Pawła II, o powierzchni: - nr ewidencyjny 210/59 - 979 m2, - n...

  • Działka z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Działka z pozwoleniem na budowę

    Osowiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1242m2 zlokalizowana w Osowcu gmina Żabia Wola. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Komplet projektów...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Mielno
    1 / 11
    Sprzedam działkę rekreacyjną Mielno

    Mielno

    • 140 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bez pośrednika Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem na obrzeżach Mielna Rodzinne Ogrody Działkowe. Domek 24m2, podpiwniczony ok. 1m-możliwość rozbudowy do 35m Łazienka ,mała sypi...

  • Puszcza Bialowieska , dzalka 23,2674
    1 / 10
    Puszcza Bialowieska , dzalka 23,2674

    Górny Gród

    • 4 600 000 zł cena
    • 232 674 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Puszcza Białowieska "Górny Gród - jest to teren inwestycyjny/rolno-leśny o powierzchni 23,2674 hektara. Ustalone zostały "Warunki zabudowy" dla 5000 m2 na budowę obiektu hotelowego...

  • Słomniki – działka budowlana z mediami, 19,77 ar
    1 / 10
    Słomniki – działka budowlana z mediami, 19,77 ar

    Słomniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 1977 m² 15 AR POD ZABUDOWĘ | MPZP – A43MN SŁOMNIKI | 35 MIN OD KRAKOWA IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ Na sprzedaż działka budowlana nr 1400/1 o powierzchni 197...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE ROLNA
    SPRZEDAM DZIAŁKE ROLNA

    Łuniewo Małe

    • 4 600 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną nr 342 0.065HA obręb Łuniewo Małe gmina Klukowo cena do negocjacji.

  • Działki budowlane na sprzedaż w m. Koźmin koło Zgorzelca
    1 / 3
    Działki budowlane na sprzedaż w m. Koźmin koło Zgorzelca

    Koźmin

    • 109 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w miejscowości Koźmin, powierzchnie od 10 do 14 ar. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone symbolem MNU (zabudowa...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska
    1 / 2
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska

    Dębogórze

    • 9 500 000 zł cena
    • 19 566 m2 powierzchnia
    • 486 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni 19566 m.Oferta tylko u nas wyłączność. Możliwość kupna sąsiedniej działki o pow. 28 284 m...

  • Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna
    1 / 8
    Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna

    Oleśnica

    • 500 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku minut? Ta działka w Oleśnicy to idealne p...

  • Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie
    1 / 4
    Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie

    Ostroróg

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ładne działki budowlano rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Ostroróg gm. Czaplinek 17 km, przy Drawskim Parku Krajobrazowym, zaledwie ok. 20 km. od Szczecinka.Działki...

  • Działki Sowlany-Białystok
    1 / 5
    Działki Sowlany-Białystok

    Sowlany

    • 330 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Sowlany-Balystok Osoba kontaktowa: Piotr Topp Mail kontaktowy: @ Telefon kontaktowy: 017732974114 Działki w pieknym polozeniu blisko Bialegostoku 5 minut samochodem 830 m...

  • Działka leśna 862 m² w Oczkowie
    1 / 12
    Działka leśna 862 m² w Oczkowie

    Żywiec

    • 25 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka o powierzchni 716 m², położona w miejscowości Oczków (obręb miasta Żywiec), nr ewidencyjny 42. Działka znajduje się w ma...

  • Sprzedam działkę ROD Sielanka
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Sielanka

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo użytkowania ogródka działkowego o powierzchni około 400 m2 na terenie ROD "Sielanka" w Warszawie przy ul. Augustówka w Wilanowie, na tyłach TVN. Łatwy dojazd samocho...

  • Działka budowlana w miejscowości Podgór, gm. Kramsk
    1 / 5
    Działka budowlana w miejscowości Podgór, gm. Kramsk

    Podgór

    • 210 000 zł cena
    • 3 957 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 39,57a (3 957 m²), zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Podgór, w gminie Kramsk. Działka jest uzbrojona w medi...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina

    Spławie

    • 180 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę bezpośrednio przy drodze krajowej 92 w miejscowości Spławie, gm. Golina, o powierzchni 29,85a (ok 51 m szerokości i ok 57m długości). Ze względu na usytuowanie i l...

  • Działka budowlana Wólka Nadbużna
    1 / 2
    Działka budowlana Wólka Nadbużna

    Wólka Nadbużna

    • 89 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** DZIAŁKA W OTOCZENIU LASU W WÓLCE NADBUŻNEJ! ** Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek o nr geod. 42...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostoką...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Wilczna k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Wilczna k. Konina

    Wilczna

    • 270 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki przy drodze krajowej 92 w miejscowości Wilczna, gm. Słupca, o łącznej powierzchni 45a (12a, 15a, 18a) (szerokość i długość po ok. 67m). Ze względu na usytuowanie i...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 767 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek. Dl...