• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Głuchów
    1 / 11
    Działka budowlana Głuchów

    Grójec

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działki budowlane w Głuchowie , wśród lasów , cisza , spokój, śpiew ptaków , zapach ściółki leśnej - brzmi świetnie prawda ???? ZALETY MIESZKANIA W LESIE Cisza i spok...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    sprzedam działki budowlane

    Kowalewice

    • 80 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działek 1080 m2 jedna działka miejscowość kowalewice gmina parzeczew droga dojazdowa asfaltowa media w drodze tel [tel]

  • Działka inwestycyjna Grójec
    1 / 13
    Działka inwestycyjna Grójec

    Grójec

    • 480 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana , idealna pod inwestycję np na lokale usługowe lub segment rodzinny . Przed działką znajduje się spory plac który służy jako miejsca parkingowe. Powierzchnia 600...

  • Działka Duchnów ul. Leśny Zakątek

    Duchnów » ul. Leśny Zakątek

    • 1 950 000 zł cena
    • 8 630 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeśli poszukujecie Państwo działki w Wiązownie na której można postawić obiekty produkcyjne, składy, magazyny lub zabudowę usługową to zapraszam do Leśnego Zakątka w Duchnowie. Mam...

  • Działka Ząbrowo

    Ząbrowo

    • 89 900 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Polnej w w odległości około 10 km od Kołobrzegu i zaledwie 6 km od węzła drogi krajowej S6 (Szczecin Gdańsk). Przez Ząbrowo przebiega ścież...

  • Działka Gliwice ul. Kozielska

    Gliwice » ul. Kozielska

    • 201 600 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połączenie terenów zielonych z świetną komunikacją I Atrakcyjna cena.Działka budowlana w Gliwicach - Brzezinka, ul. KozielskaSzukasz miejsca, w którym połączysz spokój podmiejskieg...

  • Działka Pszczółki ul. Pomorska

    Pszczółki » ul. Pomorska

    • 229 900 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJADziałka położona jest w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego i 20 km od centrum Gdańska, 7 km do Tczewa. Bardzo dobre połączenie z trójmiejską obwo...

  • 1 / 4
    Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 459 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 723 m² - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostęp...

  • Projekt indywidualny lub dla Inwestora (bliźniak).

    Święciechowa

    • 290 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – PEŁNE MEDIALokalizacja: Święciechowa, ul. Lipowa (gmina Święciechowa) – bardzo dobrze rozwijający się rejon z zabudową jednorodzinną, bliźniaczą. Spokojne, zadb...

  • Działka Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 396 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa Premium w Wieliczce - inwestycja komercyjna z potencjałem Lokalizacja i podstawowe dane Adres: Wieliczka Powierzchnia działki: 2...

  • Działka Przodkowo ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 319 000 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (wraz z projektem!) w świetnej lokalizacji w Przodkowie przy ul. Złotej.DZIAŁKA:Ma sporą powier...

  • Działka Salinko ul. Akwamarynowa

    Salinko

    • 815 000 zł cena
    • 5 310 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nad jeziora Salinko, wokół piękne tereny rekreacyjne.DZIAŁKA NAD JEZIOREM Z DOSTĘPEM DO JEZIORA DZIAŁKA:Działka budowlana o powierzchni 5.310m2 składająca się z działki głó...

  • Działka Warcz ul.

    Warcz

    • 599 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż działka nr 129/16 o powierzchni 11 070 m² położona w malowniczej  i spokojnej miejscowości Warcz w gminie Trąbki Wielkie. LOKALIZACJA: Działka położona w sp...

  • Działka rolna w pobliżu wjazdu na A2

    Domaniew

    • 325 000 zł cena
    • 3 217 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 217 m2 zlokalizowana w Domaniewie, gminie Brwinów.Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej od dwóch stron.Działka znajduje si...

  • Działka w Bobolinie - tu zaczyna się spokój.

    Bobolin

    • 289 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu z widokiem na naturę, gdzie poranki witają Cię śpiewem ptaków, a wieczory przynoszą ciszę i spokój? Ta działka to idealna przestrzeń dla Ciebie.Lokalizacja: Bobolin,...

  • Działka Dziubiele

    Dziubiele

    • 637 000 zł cena
    • 59 763 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz ziemi rolnej w dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedziałeś tak, to zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż prezentujemy Państwu 3 działki rolne w m. Dziubiele, gm. Orzys...

  • Działka Lisia Góra Brzozówka

    Lisia Góra

    • 635 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA W BRZOZÓWCE KOŁO TARNOWA - OK.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0...

  • Działka Częstochowa Mirów ul.

    Częstochowa » Mirów

    • 200 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na ziemi - Częstochowa, MirówCzasem marzenia o domu zaczynają się nie od dachu, ale… od kawałka ziemi, na którym można go postawić dokładnie tak, jak sobie to wymarzy...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem.Działka ma korzystne wymiary – szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 385 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...