• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Straszyn ul. Zachodnia

    Straszyn » ul. Zachodnia

    • 379 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1350 m² , zlokalizowana w Straszynie przy ul. Zachodniej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, lasów, pól uprawnyc...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • ⭐⭐⭐⭐ SuperDziałka dobra cena przy lesie Młochowski

    Żółwin

    • 475 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna przy Lesie MłochowskimLokalizacja: Działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Id...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • Działka Dobra

    Dobra

    • 1 154 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka położona w Dobrej Szczecińskiej blisko głównej drogi i planowanego zjazdu z obwodnicy. W sąsiedztwie hal produkcyjnych przeznaczona pod budowę hali, magazynu l...

  • Działka komercyjna zabudowa mieszkaniowa-usługowa
    1 / 16
    Działka komercyjna zabudowa mieszkaniowa-usługowa

    Ustroń

    • 4 322 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 966 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 4476 m2 w ścisłym centrum Ustronia z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową maksymaln...

  • Grójec miasto, działka zabudowa jednorodzinna
    1 / 3
    Grójec miasto, działka zabudowa jednorodzinna

    Grójec

    • 286 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI TYLKO BEZPOŚREDNIO, POSREDNIKOM DZIEKUJE, (dzwoń tylko jak masz klienta!) Jeśli widzisz to ogłoszenie na Lento, nie dzwoń pytać czy aktualne. Działka budowla...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Działka rolna 0,2257 ha widokowa Pstrągówka
    1 / 7
    Działka rolna 0,2257 ha widokowa Pstrągówka

    Pstrągówka

    • 31 000 zł cena
    • 2 257 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w miejscowości Pstrągówka gmina Wiśniowa o pow. 2257m2. Grunt rolny w całości RIVa. Dojazd drogą o nawierzchni polnej (udział w drodze) około 400m od głównej drogi as...

  • Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs
    1 / 7
    Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs

    Mała

    • 19 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania grunt rolny znajdujący się w miejscowości Mała gmina Ropczyce powiat Ropczycko-Sędziszowski. Działka o pow. 28 arów porośnięta samosiejkami (możliwość wykarczowania)....

  • Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec

    Biskupice

    • 99 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena: 99 000 PLN Powierzchnia: 9 400 m² (0,94 ha) Cena za m²: 10,53 zł Lokalizacja Biskupice, gmina Grodziec, powiat koniński Zobacz lokalizację na mapie Nieruchomość położona w...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki
    Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki

    Siostrzytów

    • 108 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka Budowlana obręb Siostrzytów, Gmina Trawniki, powiat Świdnicki, woj. lubelskie pow. 1000 m2, możliwość dokupienia działki rolnej na powiększenie dz. budowlanej cena :108...

  • Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy
    Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy

    Brzozowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3074 m2 zlokalizowana w Brzozowcu. Dojazd drogą asfaltową. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą. Oznaczenie użytków:...

  • 1 / 2
    Działka rekreacyjna ( 4 działki) Duszniki Zdrój /Zieleniec

    Duszniki-Zdrój

    • 306 775 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 4 działki rekreacyjne w Dusznikach-Zdroju (Wapienniki). Działki mają bardzo atrakcyjne położenie przy samym lesie oraz dogodną komunikację: - Zieleniec Ski Arena jest w...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 3 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jeszcze rolna o pow 3 ha, podzielona już na 9 działek. Aktualnie w Gminie trwają już prace nad zmianą w planie ogólnym. Obok z jednej i drugiej strony są działki zabudowa...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Leźnieńska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Leźnieńska

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1331 m2.Teren jest ogrodzony z trzech stron (ogrodzenie stalowe), płaski. Kształt działki jest prostokątny (przybliżone wymiary...

  • Działka Chwaszczyno ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

    Chwaszczyno » inne Most ks. Konstantego Bajko

    • 1 990 000 zł cena
    • 4 407 m2 powierzchnia
    • 452 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działki położone przy ulicy Gałczyńskiego w Chwaszczynie to miejsce, które łączy spokój kaszubskiej miejscowości z wygodnym dojazdem do Trójmiasta. Sama lokalizacja to...

  • 1 / 4
    Działka Kutno

    Kutno

    • 121 275 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do...