• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marki
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Ławy

    Ławy

    • 96 600 zł cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy gmina...

  • Działka Rogów

    Rogów

    • 125 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Okazałą Działkę położoną w Gminie Gorzyce Miasto Rogów bezpośrednio przy ul. Czyżowickiej Parcela o powierzchni 1193m2 o wymiarach około 23m...

  • Działka Ostrzyce ul. Ramlejska

    Ostrzyce » ul. Ramlejska

    • 190 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP na Kaszubach - Ostrzyce, blisko jezior i lasu.LOKALIZACJA:Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Ostrzyce (gm. Somonino, pow. kartuski), w otoczeniu...

  • Działka Stary Imielnik ul.

    Stary Imielnik

    • 1 459 680 zł cena
    • 18 246 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka usługowo‑rekreacyjna 1,8246 ha - Stary Imielnik (okolice Łodzi)Opis nieruchomościNa sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 1,8246 ha, obejmujący działki: 8/1, 9/...

  • Działka Myślibórz, ul. Zielone Wzgórze

    Myślibórz » ul. Zielone Wzgórze

    • 129 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Myślibórz przy ul. Zielone Wzgórze o pow. 1136 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki z...

  • Działka Stary Adamów ul. Działkowa

    Stary Adamów » ul. Działkowa

    • 161 670 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. DziałkowaSzukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem i wolnośc...

  • Działka w spokojnym miejscu blisko lasu

    Stryszawa

    • 165 000 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury, ta działka w Stryszawie będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną znajdującą s...

  • Działka, Motycz, 8.5ar, budownictwo jednorodzinne

    Motycz

    • 180 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 8.5 ar, Działka:- 3 linia zabudowy- 850m2- wymiary 18x48mMedia:- prąd- woda- gazLokalizacja:- Motycz- powiat lubelski- gmina Konopnica- dojazd do Lublina w kilka...

  • sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy

    Warząchewka Nowa

    • 220 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Warząchewka Nowa, jak na zdjęciu koło Włocławka, ok. 8km od centrum, Dostęp do drogi publicznej media; woda i energia dostępne przy ni...

  • Atrakcyjna działka budowlana ze stawem
    1 / 8
    Atrakcyjna działka budowlana ze stawem

    Komorniki

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 495 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Rosnowie pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną , nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rosnowo , gm. K...

  • Nietuzinkowa działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 2
    Nietuzinkowa działka budowlana pod Poznaniem

    Rosnowo

    • 1 499 999 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka rolna południowy stok, Ciężkowice 75 ar !
    1 / 6
    Działka rolna południowy stok, Ciężkowice 75 ar !

    Ciężkowice

    • 98 800 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

     Działka widokowa w Ciężkowicach – idealna pod winnicę, rekreację lub kempingi! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 75 ar, położona na południowym stoku w malowniczej m...

  • Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim
    1 / 16
    Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holender...

  • Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy
    1 / 16
    Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy

    Pałecznica

    • 145 000 zł cena
    • 2 255 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 2100 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MR- tereny...

  • Działka Łochynia gm. Mykanów
    1 / 14
    Działka Łochynia gm. Mykanów

    Łochynia

    • 105 000 zł cena
    • 11 319 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Łochynia, gmina Mykanów Sprzedam działkę o powierzchni 11319 m² , położoną w miejscowości Łochynia , w gminie Mykanów . Działka jest w całości zadrze...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 11
    Sprzedam działki budowlane

    Ossowice

    • 138 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy atrakcyjne działki budowlane: - nr 90/17 o pow. 1 300 m2 o szer. 26,29 - cena 138.000 zł. - nr 90/16 o pow. 1 300 m2 o szer. 26,22 - cena 138.000 zł. - nr 90/...

  • Działka Rusiec- dobra cena
    1 / 6
    Działka Rusiec- dobra cena

    Rusiec

    • 418 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1229m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 18,18 x 46,97 x 40,9 x 44,77...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 1 157 000 zł cena
    • 2 411 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2.411m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 67,26 x 44,77 x 40,9 x 46,9...

  • Sprzedam działkę budowlaną 50 ar Kraków ul. Igołomska
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną 50 ar Kraków ul. Igołomska

    Kraków

    • 1 490 100 zł cena
    • 4 967 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka płaska o wymiarach 26 x 190m cena 300 zł/m2 Wjazd z ulicy Igołomskiej Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza podział na działki: - 8 ar pod budownictwo jednorodzin...

  • Działka inwestycyjna Sucha Szymiszów
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Sucha Szymiszów

    Szymiszów

    • 450 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 0,3543 ha, grunty orne, w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem PT(KP) - tereny produkcyjno-techniczne. Działka położona w Su...