• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Bukowa

    • 45 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 52/3 dojazd działka drogową 52/2 zagwarantowany w akcie notarialnym. Idealna na siedlisko.

  • Działka Salinko ul. Akwamarynowa

    Salinko

    • 157 750 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NAD JEZIOREM!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski).Działki budowlane od 1262 m2 w kształcie nierównego p...

  • Działka budowlano- rolną
    Działka budowlano- rolną

    Rożnowice

    • 45 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w piękniej, malowniczej i zacisznej dolince zdala od zgiełku ulic i ludzi. Na działce dostępny prąd, oraz światłowód Gaz i kanalizacja na działce obok około 20 me...

  • Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia
    1 / 10
    Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia

    Przystajnia-Kolonia

    • 100 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane Przystajnia Kolonia nad planowanym zalewem Wielowieś Klasztorna. 20 km od miasta Kalisz, 4 km do Brzezin. Atrakcyjne miejsce do budowy domu z dala od miejskiego z...

  • Gospodarstwo rolne jedna działka 6,5 h i Dwa Domy
    1 / 15
    Gospodarstwo rolne jedna działka 6,5 h i Dwa Domy

    Werchrata

    • 550 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dwa Domy DOM MUROWANY i Drewniany działka nr 288 Werchrata nr posesji 71 Budynek przebudowany z budynku gospodarczego na budynek mieszkalny, instalacja wodna , elektryczna , c,...

  • DĘBOWA OSTOJA piękne działki budowlane w Urzutach! dz. 25
    1 / 7
    DĘBOWA OSTOJA piękne działki budowlane w Urzutach! dz. 25

    Urzuty

    • 169 323 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DĘBOWA OSTOJA w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą i naturą jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Okolica otoczona jest...

  • DĘBOWA OSTOJA piękne działki budowlane w Urzutach! dz. 3
    1 / 7
    DĘBOWA OSTOJA piękne działki budowlane w Urzutach! dz. 3

    Urzuty

    • 108 192 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DĘBOWA OSTOJA piękne działki budowlane w Urzutach! DĘBOWA OSTOJA w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą i naturą je...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 520 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Działka 1157 m Osowiec

    Osowiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 157 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.Dostępne media woda, gaz i prąd.Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska Maz...

  • Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro
    Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro

    Oracze

    • 145 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zakochaj się w widoku, który będziesz oglądać każdego dnia. Ta działka to coś więcej niż ziemia – to początek nowego rozdziału. Na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy...

  • Działka Rod Skowronek ul. Okrężna
    1 / 13
    Działka Rod Skowronek ul. Okrężna

    Elbląg

    • 50 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawa do działki rod Skowronek ul. Okrężna. Na działce domek postawiony nowy ocieplony, składzik drewniany, basen 366x100 , nowa trampolina 374m , bujawka, kosiarka spali...

  • SPRZEDAM PIEKNA DZIAŁKE ROLNO-BUDOWLANA
    1 / 11
    SPRZEDAM PIEKNA DZIAŁKE ROLNO-BUDOWLANA

    Chrystkowo

    • 20 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana lub zamienie na kazda inna ( las, łaki, nieuzytki) z wydzielona parcela do postawienia domu. Media działce :prad trojfazowy zamontowany w zeszlym...

  • Działka siedliskowa z zabudową 2194 m² w Wiskach
    Działka siedliskowa z zabudową 2194 m² w Wiskach

    Wiski

    • 76 950 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa z zabudowaniami 2194 m² – Wiski gm. Tuczna Z możliwością powiększenia terenu o sąsiednią działkę. Na sprzedaż działka o powierzchni 2194 m², zlokalizowana w mi...

  • Działka siedliskowa 2665 m² w Wiskach
    Działka siedliskowa 2665 m² w Wiskach

    Wiski

    • 133 600 zł cena
    • 2 665 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa 2665 m² – Wiski gm. Tuczna Z możliwością powiększenia terenu o sąsiednią działkę z zabudowaniami. Na sprzedaż działka o powierzchni 2665 m², położona w miejsco...

  • 1 / 3
    Działka, 995 m², Częstochowa

    Częstochowa

    • 379 100 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Aleksandry Tarkiewicz sygn. akt CZ1C/GUp/2/2022 ogłasza przetarg na wybór nabywcy nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości I. PRZEDMIOT P...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Blisko PODKOWY pod dom 2 lokal. Media ⭐⭐⭐⭐⭐

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 859 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana przy granicy Podkowy LeśnejLokalizacja:Atrakcyjna, cicha działka budowlana położona w Owczarni, tuż przy granicy z Podkową Leśną. Działka ma bardzo regularny kszt...