• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka z WZ przy drodze asfaltowej w Goszczanowcu
    1 / 5
    Działka z WZ przy drodze asfaltowej w Goszczanowcu

    Goszczanowiec

    • 88 827 zł cena
    • 3 063 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3063 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Działka w kształcie prostokąta ze ściętym je...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Kalinówka, 23ar, budowlana, media

    Kalinówka

    • 740 000 zł cena
    • 2 373 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Kalinówka, 23,3 ar, doskonała lokalizacja. Do centrum Lublina około 10 km. Działka: - 1 linia zabudowy - 2330m2- bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej Media: - prąd - w...

  • Działka Lublewo Gdańskie ul. Ks. Prof. Józefa Orszulika

    Lublewo Gdańskie » ul. Orszulika

    • 400 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną w Lublewie Gdańskim. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, przedszkole, szkoła, sklepy. W najbliższej okolicy przystan...

  • Działka Wilczyce ul. Dworska

    Wilczyce » ul. Dworska

    • 620 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka w Wiiczycach. W pobliżu pełna infrastruktura, tereny zielone, rekreacyjne. Polecam! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośre...

  • Działka budowlana 3225 m² z WZ

    Tuszynki

    • 125 000 zł cena
    • 3 225 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Tuszynkach, województwo kujawsko-pomorskie w powiecie świeckim, w gminie Bukowiec. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3225 m² położoną w malowniczej o...

  • Działka budowlana Bysław 1111 m²

    Bysław

    • 149 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słynie z pięknych krajobrazów,...

  • Działka budowlana Brzozie Bory Tucholskie

    Brzozie

    • 69 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brzozie, gm. Cekcyn – działki budowlane w otoczeniu natury, idealne na dom całoroczny lub letniskowy.Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w miejscowości Brzozie, w gminie...

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 171 100 zł cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z MPZP) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, c...

  • 1 / 3
    Działka letniskowa MPZP Bory Tucholskie

    Lisiny

    • 135 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona zaledwie 300 metrów od jeziora, w samym sercu Borów Tucholskich.DZIAŁKA:• powierzchnia 1.204 m²,• kameralna osada letniskowa: Suchom – Lisiny,• teren o...

  • Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna
    Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna

    Sarzyna

    • 95 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nr 3483/2 Powierzchnia 22,91 ar Numer działki 3483/2, Identyfikator działki180805_5.0003.3483/2 Obręb SARZYNA Jeden właściciel Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudo...

  • Działka rolno budowlana Sandomierz ul Zarzekowice 39 ar
    1 / 5
    Działka rolno budowlana Sandomierz ul Zarzekowice 39 ar

    Sandomierz

    • 4 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana w Sandomierzu ul, Zarzekowicę , numer ewidencyjny 1537/4 płaski teren , spokojna okolica , w odległości 4 kilometra od starego miasta nie posiada...

  • Działka rolna - Trawniki Kolonia, pow. świdnicki, lubelskie
    1 / 10
    Działka rolna - Trawniki Kolonia, pow. świdnicki, lubelskie

    Trawniki

    • 35 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Link do widoku na Geoportalu: [url] Działka (grunty orne) nr 787/3 - Trawniki Kolonia, obręb 11, gmina Trawniki, powiat świdnicki, woj. lubelskie. Obecnie działka jest zadrzewiona...

  • Działka Budowlana Tarnobrzeg Wielowieś ul. Hutnicza 13 ar
    1 / 7
    Działka Budowlana Tarnobrzeg Wielowieś ul. Hutnicza 13 ar

    Tarnobrzeg

    • 9 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka budowlana przy ulicy hutniczej w Tarnobrzegu, spokojna cicha okolica, od ulicy Warszawskiej około 400 metrów, po sąsiedzku budowane dwa domy, media w trakcie...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna 31500m2 w Serocku
    1 / 8
    Na sprzedaż działka inwestycyjna 31500m2 w Serocku

    Serock

    • 5 140 800 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przemysłowo-usługową 31500m2 P/U3 w Serocku. Działka znajduje się przy drodze krajowej (DK61) z bezpośrednim zjazdem drogą gminną. 1) przeznaczenie po...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Skotnicka
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Skotnicka

    Kraków

    • 3 110 000 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 638 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA USŁUGOWA SKOTNIKI! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w większej części /około 42 ary/ pod budownictwo usługowe, reszta /około 6 ar/ to tereny rol...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Jankowska

    Jankowo Gdańskie » ul. Jankowska

    • 480 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz kameralnej działki z pięknym widokiem, gdzie możesz wybudować dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie!LOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w...

  • Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 290 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki 35/53. W ofercie mamy także działkę 35/52 której metraż wynosi 958m2LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Jabłów

    • 134 435 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działki w kształcie prostokąta o powierzchni od 1169 m2 do 1209 m2 położone w Jabłowie, gmina Stare Bogaczowice.Cena 115 zł za m2Nieruchomości są bardzo atrakcyjne poło...

  • działka uzbrojona w cichej okolicy

    Chwaliszów

    • 122 280 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1019 m2 niezabudowana, położona na nasłonecznionym, płaskim terenie.Nieruchomość z dostępem do drogi utwardzonej, nieogrodzona. Wokół zabudowa zag...