• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Miąse ul.

    Miąse

    • 239 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY I MIĄSE I TŁUSZCZ Na sprzedaż  działka o powierzchni 1644 m, położona w spokojnej, cichej  i zielonej okolicy, w gminie Tłuszcz (woj. mazowieck...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż działka Dąbrówka Szczepanowska!

    Dąbrówka Szczepanowska

    • 210 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – widokowa działka budowlana w Dąbrówce Szczepanowskiej (gm. Pleśna, pow. tarnowski), o powierzchni 33 ary. Najważniejsze atuty nieruchomości: Powierzchnia: 33 ar P...

  • 1 / 3
    Działka Wiązownica Radawa

    Wiązownica

    • 148 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Radawa, gmina Wiązownica, w powiecie Jarosławskim. Działka jest w kształcie prostokąta o powierzchni 8,...

  • Działka leśna Joniny gm. Ryglice
    Działka leśna Joniny gm. Ryglice

    Joniny

    • 125 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowa propozycja dla miłośników prawdziwej, pierwotnej zieleni aż 2 hektary dojrzałego, 40-letniego lasu, położonego w sercu terenów leśnych, w otoczeniu innych pry...

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...

  • Dziaka budowlana z projektem w Niedzicy
    1 / 16
    Dziaka budowlana z projektem w Niedzicy

    Niedzica

    • 250 000 zł cena
    • 773 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przepiękna działka o powierzchni 773 m², zlokalizowana w uroczej miejscowości Niedzica, przy ul. Św. Rozalii w województwie małopolskim. Nieruchomość ta to prawdziwa gr...

  • Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 2
    1 / 3
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 2

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa. Doja...

  • Sprzedam kompleks działek rolno -budowlanych z siedliskiem
    1 / 12
    Sprzedam kompleks działek rolno -budowlanych z siedliskiem

    Wólka Iłówiecka

    • 360 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję do sprzedaży kompleks 9-ciu działek rolno- budowlanych z siedliskiem w tym również las, w Wólce Iłówieckiej 7 km od Mińska Mazowieckiego. Siedlisko z domem i budynkiem gosp...

  • Działki Budowlane Nowe Miasto pow. Płoński
    1 / 7
    Działki Budowlane Nowe Miasto pow. Płoński

    Henrykowo

    • 77 700 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży dwie działki budowlane 1103 m2 i 1036 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu całorocznego w Henrykowie koło Nowego miasta nad rzeką Soną. Dojazd do działek...

  • Działka budowlana Żabia Wola Żelechów
    Działka budowlana Żabia Wola Żelechów

    Żabia Wola

    • 419 650 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów śliczne działki budowlane blisko centrum miejscowości i zjazdu na S-8 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane po 1199, 1165 m2 w kształtach prostokątów. Działki poł...

  • Działka siedliskowa Zawada Uszewska gm. Gnojnik
    1 / 7
    Działka siedliskowa Zawada Uszewska gm. Gnojnik

    Zawada Uszewska

    • 79 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa Oferuję działkę o powierzchni ok. 29 arów, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okoli...

  • Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda

    Idzbark

    • 165 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę w Idzbarku (gmina Ostróda).Działka częściowo ogrodzona,doprowadzony prąd. Wielkość działki to 3600 m kwadratowych. Istnieje możliwość podzielenie dzi...

  • Licheń Stary - Działka budowlana z potencjałem

    Licheń Stary

    • 490 706 zł cena
    • 6 722 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka Łomża ul. Nowogrodzka

    Łomża » ul. Nowogrodzka

    • 1 650 000 zł cena
    • 8 173 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Jeśli szukasz dobrze wyeksponowanego gruntu usługowohandlowego w Łomży , przy jednej z głównych ulic miasta i z gotowym potencjałem pod realizację obiektu ok. 1000 m ta nieruchomo...

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w otoczeniu terenów zielonych. Duża powierzchnia 8600m2 gdzie ok 3600m2 to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a pozostałe 5000m2 tereny rolne. Plan zagospodarowan...

  • Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 227 250 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, działka w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona na początku miasta od strony Grodźca. Powierzchnia działki 909m2 + 45m2 działki drogowe...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 999 000 zł cena
    • 9 266 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana w Górze Siewierskiej przy osiedlu czerwony Kamień Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 3809m2 i część rolna o powierzchni 5457...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 350 000 zł cena
    • 1 495 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dąbrowa Górnicza, działka z przeznaczeniem pod usługi usytuowana blisko trasy S1 w okolicy Ujejsca, w sąsiedztwie stacji paliw i Mc Donaldsa. Powierzchnia działki 1495m2, wymiary...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Łosień

    Dąbrowa Górnicza » Łosień

    • 280 000 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dąbrowa Górnicza Łosień, działka dla osób które szukają terenów z dala od sąsiadów. Ta działka znajduje się w otoczeniu lasu, sąsiad jest ok 90m od tej działki. Powierzchnia 3466...

  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 380 000 zł cena
    • 3 652 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ożarowice, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową, usytuowana w przepięknym miejscu, otoczona terenami zielonymi i niewielka ilością domów jed...