• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Tajemniczy ogród z domem oraz ...
    1 / 16
    Tajemniczy ogród z domem oraz ...

    Wólka

    • 277 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom mieszkalny ma 32 M2. Chlewik który jest przedłużeniem domu 40 M2, na mapie geodezyjnej chlew jest oznaczony symbolem " g". Oba filmiki pokazują działkę od strony pola. Zdjęcia...

  • działka leśna Józefów
    1 / 2
    działka leśna Józefów

    Józefów

    • 900 000 zł cena
    • 9 856 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka oddalona od ul. Skłodowskiej około 80m, vis a vis budynek mieszkalny jednorodzinny. Ładny starodrzew, dużo sosen . Działka dla ludzi lubiących wyzwania! Obecnie leśna bez p...

  • Działka z WZ Glinianka/Rzakta
    1 / 6
    Działka z WZ Glinianka/Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 698 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1698m2, z wydanymi warunkami zabud...

  • Działka budowlana Wiązowna
    1 / 4
    Działka budowlana Wiązowna

    Wiązowna

    • 652 500 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1677m, Wiązowna. Wydane WZ: powierzchnia zabudowy 30 % Wymiary gruntu 34m x 49m Media: woda na działce, prąd, kanalizacja w ulicy. Położenie działek...

  • Działka rolna Janów/Karczew
    1 / 3
    Działka rolna Janów/Karczew

    Karczew

    • 1 090 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę w Janowie gmina Karczew o powierzchni 21800 m2 o nieregularnym kształcie przy kanale wodnym, front działki ma długość 59 m. Działka położona niecałe 4...

  • Atrakcyjna działką w Pęclinie
    1 / 6
    Atrakcyjna działką w Pęclinie

    Pęclin

    • 405 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 1 500 m2 położona w Pęclinie (gmina Wiązowna). Parcela o wymiarach 21 m x 65 m z dojazdem asfaltową, oświetloną drogą. Bezpośrednio w ulicy ods...

  • Piękna działka budowlana w centrum Józefowa
    1 / 4
    Piękna działka budowlana w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 1 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy piękną, zadrzewioną działkę budowlaną (933 m2) w bardzo spokojnej i klimatycznej części Józefowa przy ul. Lipowej na terenie objętym MPZP. Na działce znajduje się zamiesz...

  • Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2
    1 / 8
    Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2

    Warszawa

    • 2 299 000 zł cena
    • 2 075 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt nie objęty MPZP, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 314 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękne działki budowlane o powierzchniach ok. 1500m2 w fantastycznym miejscu. Działki budowlane, każda ok. 1500 m2 położone w sąsiedztwie lasu. (Ustala się...

  • Działka cisza starodrzew wschodni Michalin
    1 / 3
    Działka cisza starodrzew wschodni Michalin

    Józefów

    • 2 039 700 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka, jednostka terenowa RLz - 39 - las z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.  Działka przylega do gminnej drogi klasy dojazdowej ulicy Matejki. Typ zabudowy: mieszkaniowa jedn...

  • Sprzedam działkę bud- rolną w Łabędziowie 1,1 ha Morawica
    1 / 4
    Sprzedam działkę bud- rolną w Łabędziowie 1,1 ha Morawica

    Łabędziów

    • 490 000 zł cena
    • 11 094 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 11094m2 zlokalizowaną w Łabędziowie gm. Morawica , woj. świętokrzyskie. Grunt o przybliżonych wymiarach: szer. 50m , dł 230m. Dojazd drogą utwardzoną z jedn...

  • Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona
    1 / 6
    Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona

    Józefów

    • 1 250 111 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka stwarzająca możliwość zamieszkania w kameralnym miejscu.  Umiejscowiona w niedalekiej odległości od rzeki Świder w zaciszu drzew.   Dla kogo ? dla osób szukających...

  • Sprzedam działkę budowlaną Siedlec Duży
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną Siedlec Duży

    Koziegłowy

    • 400 000 zł cena
    • 9 020 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną położoną w gminie Koziegłowy, miejscowości Siedlec Duży. Działka jest niezabudowana o powierzchni 0,92 hektara w kształcie prostokąta, z dojazdem...

  • Atrakcyjna działka budowlana Dziechciniec
    1 / 9
    Atrakcyjna działka budowlana Dziechciniec

    Dziechciniec

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 913 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka  w Dziechcińcu  umiejscowiona na ulicy Dworskiej nieopodal miejscowości Pęclin. Urokliwa , obszerna działka budowla, umiejscowiona w Dziechcińcu, św...

  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Nieruchomość niezabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 593 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 738/2 1. Syndyk masy upadł...

  • Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej położonej w Mścicach

    Mścice

    • 59 800 zł cena
    • 2 146 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości – I próba sprzedaży Udział w wysokości 1/2 części w nieruchomości gruntowej niezabudowanej obejmującej działkę ewid. nr 116/1 o powierzchni 0...

  • Działka Szeligi ul.

    Szeligi

    • 77 495 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż cztery atrakcyjne działki położone w miejscowości Szeligi, gmina Nowa Sucha.Teren spokojny, zadbany, z dobrym dojazdem, idealny pod zabudowę jednorodzinną. Wszy...

  • Działka z widokiem i mediami – Lipnica Górna

    Lipnica Górna

    • 299 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z widokiem i stodołą – Lipnica Górna Marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia budzisz się z widokiem na wzgórza i zieleń? Ta działka to idealne połączenie n...

  • Działka budowlana Ciężkowice Niska cena !!

    Ciężkowice » ul. Na Stoku

    • 65 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Pogórze Ciężkowickie – Ciężkowice, ul. Na Stoku Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w malown...