• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 4
    Działka Radgoszcz

    Radgoszcz

    • 77 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W RADGOSZCZY. Oferujemy do sprzedaży dwie przestronne działki budowlane o powierzchni 0,1570ha i 0,1686ha , przeznaczone pod zabudowę jednorodzi...

  • Działka Radgoszcz

    Radgoszcz

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W RADGOSZCZY. Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o powierzchni 0,10ha i 0,11ha, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane...

  • Piękna działka ROD nad jeziorem Żnin
    1 / 15
    Piękna działka ROD nad jeziorem Żnin

    Żnin

    • 85 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wspaniała działka ROD o powierzchni 344 m2, położona na urokliwym osiedlu w Żninie ( ROD "Czapla") Na działce znajduje się murowany i ocieplony domek o powierzchni 25 m2 z tarasem,...

  • Działka usługowa - blisko zjazdu z S1 Dankowice
    1 / 16
    Działka usługowa - blisko zjazdu z S1 Dankowice

    Dankowice

    • 330 000 zł cena
    • 3 199 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący +48 [tel] Działka budowlano - rolna nr 425/43 o powierzchni 3199m2 w miejscowości Dankowice przy ulicy Oświęcimskiej ( naprzeciw Delikatesów Centrum)....

  • Działka rolna Jankowice koło Babic blisko mostu
    1 / 16
    Działka rolna Jankowice koło Babic blisko mostu

    Jankowice

    • 14 000 zł cena
    • 1 082 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel: +48 [tel] Na sprzedaż działki rolne o powierzchni 1082 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystan...

  • Działka rolna Jankowice koło Babic blisko mostu
    1 / 9
    Działka rolna Jankowice koło Babic blisko mostu

    Jankowice

    • 3 900 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 187 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystan...

  • Działka siedliskowa Berżałowce gm. Sejny,
    1 / 13
    Działka siedliskowa Berżałowce gm. Sejny,

    Berżałowce

    • 1 230 000 zł cena
    • 157 921 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko z zabudowaniami i dużym gruntem - Berżałowce, powiat sejneński Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 15,792 ha, położona we wsi Berżałowce, z bezpośrednim...

  • Działka rekreacyjna Chwaszczyno gm. Żukowo, Sambora I
    Działka rekreacyjna Chwaszczyno gm. Żukowo, Sambora I

    Chwaszczyno

    • 399 000 zł cena
    • 464 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA Z DOMKIEM | WIDOK NA JEZIORO | DRUGA LINIA BRZEGOWA I I ZIELONA OKOLICA | Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 464m2 w Chwaszczynie. Świetny dojazd z Obwodni...

  • Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa

    Dubeninki

    • 210 000 zł cena
    • 5 499 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5 499 m, położona w Dubeninkach, w gminie Gołdap, przy ul. Osiedlowej, w sąsiedztwie ścisłej zabudowy mieszkaniowej (osiedle bloków) ora...

  • Działka Budowlana Grójec
    1 / 3
    Działka Budowlana Grójec

    Grójec

    • 253 000 zł cena
    • 747 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w Grójcu przy ul. Granicznej Na Geoportalu można wyszukać po numerze działki 968/3 Wielkość działki to 747 m2. Sprzedaż bezpośrednia. Działka przeznaczone pod zabu...

  • 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 61 944 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Doroty Dymek osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci ½ w prawie własności nieruchomo...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Działka Tczew ul. Mieszka I

    Tczew » ul. Mieszka I

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod Twój dom lub inwestycję o pow.1889 m2!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1889 m2, w kształcie przypominającym trójkąt. Nieruchomość objęta jest obowiązu...

  • Działka Tczew ul. Kazimierza Pułaskiego

    Tczew » ul. Pułaskiego

    • 1 720 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 636 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA, 1891 m2 - Tczew CzyżykowoDZIAŁKA: Na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym p...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana z WZ

    Łuczyna

    • 349 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,18 ha (wymaga zgoda KOWR).Działka posiada bezterminowe wydane Warunki Zabudowy na :Dom jednorodzinny wolnostojący z gar...

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • Działka Szczybały Giżyckie

    Szczybały Giżyckie

    • 599 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z całorocznym domkiem rekreacyjnym 1503 m nr 37/33 w m. Szczybały Giżyckie gm Giżycko Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1503 m nr 37/33...

  • 1 / 3
    Działka Iwierzyce Olchowa

    Iwierzyce

    • 145 000 zł cena
    • 2 368 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 15'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Olchowa, gmina Iwierzyce, w powieci...

  • Działka Nowy Jadów ul.

    Nowy Jadów

    • 237 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3700 m², położona w miejscowości Nowy Jadów, w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów.To idealna prop...

  • Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2
    1 / 3
    Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2

    Chełmica Mała

    • 73 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia