• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka leśna Łysa Góra gm. Nowy Żmigród
    1 / 3
    Działka leśna Łysa Góra gm. Nowy Żmigród

    Łysa Góra

    • 299 000 zł cena
    • 76 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 7 ha 6700 m idealna propozycja dla inwestora, miłośnika natury lub osoby szukającej spokojnego zakątka z dala od miejskiego zgieł...

  • Działka usługowa Łazy gm. Rzezawa
    1 / 12
    Działka usługowa Łazy gm. Rzezawa

    Łazy

    • 1 250 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o dużym potencjale, położoną w strategicznej lokalizacji pomiędzy Bochnią, a Brzeskiem. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców i inwes...

  • Działka leśna 1,5367 ha – Myscowa, gm. Krempna
    Działka leśna 1,5367 ha – Myscowa, gm. Krempna

    Myscowa

    • 89 000 zł cena
    • 15 367 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena: 89 000 zł (do negocjacji) Lokalizacja: Myscowa, gmina Krempna, powiat jasielski Powierzchnia: 1,5367 ha Numer działki: 117 KW: KS1J/00043164/2 Opis: Na sprzedaż działka leśn...

  • Działka inwestycyjna Namysłów,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Namysłów,

    Namysłów

    • 435 000 zł cena
    • 5 956 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 5956 m² - TEREN PRZEMYSŁOWY / MAGAZYNOWY / LOGISTYCZNY - WILKÓW Szukasz dobrze skomunikowanego terenu pod produkcję, logistykę lub magazyny? Ta działka to got...

  • Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 35 482 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 235 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 106/93LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów.  Na najbl...

  • 1 / 3
    Działka Szałe

    Szałe

    • 150 000 zł cena
    • 9 081 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę leśną o powierzchni 0,9081ha Nieruchomość położona jest w miejscowości Szałe,gm. Opatówek. Istnieje możliwość zamiany działki na mieszkanie. Zapraszamy do oglą...

  • Gotowa inwestycja deweloperska.

    Tarnów » ul. Sosnowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Tarnowie – Dzielnica KrzyżLokalizacja: Tarnów, dzielnica Krzyż – prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta, z doskonałym dostępem do i...

  • Wyjątkowa działka budowlana. Las i jezioro.

    Postołowo

    • 350 000 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Tylko u nas**Cena do negocjacji*Szukasz działki pośród natury ale jednocześnie potrzebujesz bliskości miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie!Na sprzedaż atrakcyjna...

  • Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna
    1 / 15
    Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna

    Gąski

    • 79 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1135m2, numer geodezyjny 182/16 zlokalizowana w Gąskach przy ulicy Leśnej Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - prz...

  • Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję
    Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję

    Urzut

    • 4 620 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 1,54 HA. nr działki 50 Działka budowlana inwestycyjna w Gminie Nadarzyn. Media: woda, prąd...

  • Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona
    1 / 4
    Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona

    Dobryszyce

    • 470 000 zł cena
    • 4 304 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4304m2, położenie - Blok Dobryszyce ul. Zielona Trzecia działka od skrzyżowania z ul. Akacjową działki 497/1, 497/2, 497/3, 497/4 obręb 0001 Blok Dobryszyce Wymiar...

  • Działka Poręby Kupieńskie
    Działka Poręby Kupieńskie

    Poręby Kupieńskie

    • 199 999 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM ŁADNĄ DZIAŁKĘ budowlaną w kształcie prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny . Woda w drodze gminnej, prąd na sąsiedniej działce, telefon i inerne...

  • Działka budowlana na osiedlu Starbacicha - Skierniewice
    1 / 4
    Działka budowlana na osiedlu Starbacicha - Skierniewice

    Skierniewice

    • 320 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlaną w Skierniewicach na osiedlu Starbacicha, wjazd od uli...

  • Dużą działkę z domem sprzedam bezpośrednio tel.518 471 188
    1 / 16
    Dużą działkę z domem sprzedam bezpośrednio tel.518 471 188

    Łuków

    • 800 000 zł cena
    • 14 884 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA! Sprzedam bezpośrednio dużą uzbrojoną działkę (woda miejska,energia elektryczna (siła)na terenie miasta powiatowego Łuków .Idealne miejsce pod budowę osiedla domków szeregow...

  • Dom z dużą działką w Łukowie sprzedam Cena do uzgodnienia
    1 / 12
    Dom z dużą działką w Łukowie sprzedam Cena do uzgodnienia

    Łuków

    • 1 000 000 zł cena
    • 14 484 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka 14884 m2 Na sprzedaż Działka Inwestycyjna 14884 m2 Na sprzedaż Dużą działkę z domem sprzedam bezpośrednio tel.[tel] Łuków cena 1 000 000 zł (do negocjacji) 14 884 m2 powi...

  • Działka budowlana Żurczyn gm. Szubin, Brzozowa
    1 / 7
    Działka budowlana Żurczyn gm. Szubin, Brzozowa

    Żurczyn

    • 175 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka budowlana - Żurczyn, ul. Brzozowa - 1257 m², MPZP, media Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną poło...

  • 1 / 2
    Działka Szczecin żydowce

    Szczecin

    • 330 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ci...

  • Działka Wiślinka ul. Różana

    Wiślinka » ul. Różana

    • 8 793 000 zł cena
    • 35 172 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka przemysłowa 3,5 ha - WiślinkaStrategiczna nieruchomość inwestycyjna Oferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukują...

  • 1 / 3
    Działka Piekary Ślaskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 530 000 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1688 m² , zlokalizowaną w spokojnym miejscu Piekar Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka ....