• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Morze Plaża Rzeka Ostrowo
    1 / 6
    Działka Morze Plaża Rzeka Ostrowo

    Jastrzębia Góra

    • 150 000 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Malownicza plaża w Ostrowie, to ukryty klejnot na wybrzeżu Bałtyku.!! Plaża położona jest między znanymi kurortami Karwią, a Jastrzębią Górą. Oferuje spokój i przestrzeń, które tru...

  • Działka siedliskowa Konopiska
    1 / 8
    Działka siedliskowa Konopiska

    Konopiska

    • 460 000 zł cena
    • 17 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w Konopiskach o powierzchni 17200m2 w okolicy ul Opolskiej Około 20 minut od Częstochowy, w sąsiedztwie terenów zielonych...

  • Działka Blachownia Błaszczyki
    1 / 8
    Działka Blachownia Błaszczyki

    Blachownia

    • 218 010 zł cena
    • 2 051 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża atrakcyjna działka w Blachowni , obręb Błaszczyki . Położona w strefie spokoju i zieleni , niespełna 13 km od centrum Częstochowy. Dogodne miejsce na niestandardowy do...

  • Działka siedliskowa Krasice gm. Mstów
    Działka siedliskowa Krasice gm. Mstów

    Krasice

    • 220 000 zł cena
    • 55 050 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OPIS OFERTY Oferta skierowana do okolicznych rolników, chcących powiększyć swoje gospodarstwo rolne, lub osób zamierzających prowadzić tego typu działalność. Gospodarstwo rolne w...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 5
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 298 900 zł cena
    • 10 059 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania wyjątkowa działka budowlano rolna w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki około 1ha z czego około 3000m2...

  • Działki o pow. 2,37 ha w Nagoszewie, gm. Ostrów Mazowiecka
    1 / 8
    Działki o pow. 2,37 ha w Nagoszewie, gm. Ostrów Mazowiecka

    Nagoszewo

    • 135 000 zł cena
    • 23 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż kompleks działek o powierzchni 2,37 ha położony w Nagoszewie, gminie Ostrów Mazowiecka. Działki stanowią w przeważającej części łąki i grunty orne, w niewielkiej części...

  • Działka budowlana 6577 m2 Radonie z MPZP

    Radonie

    • 880 000 zł cena
    • 6 577 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6577 m2 w miejscowości Radonie gmina Grodzisk Mazowiecki.Działka o powierchni 6577 m2 składa się z dwóch działek ewidencyjnych i każda...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 599 000 zł cena
    • 5 385 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! Możliwość budowy domu, domu z usługami, budynku usługowego lub kilku domów po podziale działki!*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Działka zlokalizowan...

  • Sprzedam Działki Dąbrowa gmina Kuślin
    1 / 10
    Sprzedam Działki Dąbrowa gmina Kuślin

    Dąbrowa Nowa

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki Dąbrowa gmina Kuślin Więcej info telefonicznie lub mail lub sms jeśli nie odbieram Działki 1000-1100 m2 Działki budowlane w Dąbrowie w pięknym otoczeniu lasu. W s...

  • Wrocław ul. Pełczyńska działka budowlana 729m WZ
    Wrocław ul. Pełczyńska działka budowlana 729m WZ

    Wrocław

    • 1 312 200 zł cena
    • 729 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka w kształcie prostokąta narożna 729m2 wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny Wrocław ul. Pełczyńska blisko wjazd na obwodnicę śródmiejską i autostradową komunikacja mi...

  • Działka leśna w miejscowości Stary Żabieniec ( 4308 m2 )
    1 / 8
    Działka leśna w miejscowości Stary Żabieniec ( 4308 m2 )

    Stary Żabieniec

    • 50 000 zł cena
    • 4 308 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio działkę leśną w miejscowości Stary Żabieniec o powierzchni 4308 m², jednostka ewidencyjna: Wilga, powiat garwoliński. Na działce starodrzew sosnowy. W 2017 ro...

  • Działka inwestycyjna Namysłów,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Namysłów,

    Namysłów

    • 130 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyobraź sobie własny dom… Trzy ustawne działki o powierzchni ok. 1300 m² każda, położone w spokojnej i zielonej Ligotce, tylko 2 km od Namysłowa. Idealne miejsce dla rodzin, które...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 11 193 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 751/20 1. Syndyk masy upadłości osoby...

  • 1 / 2
    Działka budowlana / inwestycyjna 24a – Tereszpol, blisko Zwierzyń...

    Tereszpol-Zaorenda

    • 300 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna okolica, dobry dojazd, asfalt. Wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, internet, światłowód. Powierzchnia 23,6 a (49 x 52 m). Dobra pod dom, sklep, market, warsztat, usłu...

  • Działka nad morzem Błota Karwieńskie Drugie OKAZJA
    1 / 4
    Działka nad morzem Błota Karwieńskie Drugie OKAZJA

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 1 744 400 zł cena
    • 17 800 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka  umiejscowiona przy ul. Wczasowej w nadmorskiej miejscowości Błota Karwieńskie Drugie . Nieruchomość o dużej powierzchni 17 800 m2 porośnięta trawami, pachnąc...

  • Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna, kształtna, duża działka w warszawskiej Radości, położona w otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych. Na tych terenach nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ale właści...

  • Działka inwestycyjna w Wilanowie
    1 / 11
    Działka inwestycyjna w Wilanowie

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta MPZP.  Dojazd do działki ulicą asfaltow...

  • Działka inwestycyjna przy trasie S17 (W-wa/Lublin)
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie S17 (W-wa/Lublin)

    Wola Karczewska

    • 1 832 000 zł cena
    • 12 794 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-inwestycyjna o powierzchni 12 794m2 położona przy ulicy Gabriela Narutowicza w Woli Karczewskiej, tuż przy granicy administracyjnej Otwocka i bezpoś...

  • Działka z własnym lasem w Wawrze
    1 / 4
    Działka z własnym lasem w Wawrze

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do centrum m...

  • Działka Częstochowa Parkitka
    1 / 10
    Działka Częstochowa Parkitka

    Częstochowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY - ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ - CZĘSTOCHOWA, PARKITKA Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o łącznej powierzchni 2772 m² i szerokoś...