• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzywe
  • Białe Błota
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zalesie Barcińskie

(1)
  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Zalesie Barcińskie

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż kilka działek budowlanych w bardzo cichej okolicy koło Barcina powiat żniński. Cena dotyczy 1m2. Działka z Planem zagospodarowania.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Pakość

    Pakość

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta wyłącznie w biurze Patronus Nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnyc...

  • Działka Knieja

    Knieja

    • 46 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój? Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Kania

    Kania

    • 57 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. M...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 114 000 zł cena
    • 2 020 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w biurze Patronus Nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę w Pakości o powierzchni 2020 m2 z projektem domu i pozwoleniem na budowę. Koszt działk...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 130 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Pakości o powierzchni 2147 m2. Usytuowana jest w cichym i urokliwym miejscu. Koszt działki wynosi 130 000 zł. Kupując nieru...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 54 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 970 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Kupując nieruchomość z firmą Patronus Nieruchom...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o powierzchni ok.180m2 posadzony na działce o powierzchni 950m2 w Pakości. Na parterze domu znajduję się następujące pomieszcze...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 485 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 168m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.3000m2 koło Pakości. Serdecznie zapraszamy na prezentację....

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 161 850 zł cena
    • 2 158 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 96 660 zł cena
    • 1 074 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • Działka budowlana Barcin
    Działka budowlana Barcin

    Barcin

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin
    1 / 2
    Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin

    Piechcin

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD znajdująca sie na terenie ogródków działkowych w Piechcinie. Powierzchnia to 400m, działka ogrodzona z brama oraz furtka. Na dzialce znajduje sie drewniany...

  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 57 500 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Piechcin

    • 369 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ️SPRZEDAM MIESZKANIE W PIECHCINIE️, - 68 M, ( BEZ POŚREDNIKÓW) 3 POKOJE Z KUCHNIĄ, UBIKACJA, ŁAZIENKA OSOBNO - MIESZKANIE NA PARTERZE, 3 ŁADNE SŁONECZNE I USTAWIE POKOJE ( 20...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 475 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 175m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.270m2 Na parterze znajduje się okazały, pięknie zaaranż...

  • Mieszkanie Pakość

    Pakość

    • 115 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok.28 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu w Pakości. Lokal składa się z jednego pokoju z wy...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Pakość

    Pakość

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy Państwu na wynajem ustawne mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku w Pakości. Lokal o powierzchni 47,87m2, składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem, przedpoko...

  • 1 / 2
    Dom Barcin

    Barcin

    • 376 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Serdecznie zapraszamy na prezentację nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.97m2 usytuowanego na działce ok.300m2 w okolicy Barcina. Dom znajduje się w malowniczej,...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 280 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesująca kamienica z dużą działka 3000m2 w Pakości. W budynku znajdują się dwa oddzielne mieszkania, każde po 114m2 oraz sklep ok.25m2. Budynek w całości podpiw...

  • Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości
    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w pakości dwa pokoje kuchnia i łazienka. Ogrzewanie CO . Nie odpowiadam na SMS proszę nie pisać.

  • Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości
    Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny 55m2 2 pokoje kuchnia i łazienka

  • Dom Barcin ul.

    Barcin

    • 719 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność...