• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pola
  • Białokury
  • Kamica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Barcin

(5)
  • Dom Barcin ul.

    Barcin

    • 719 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność...

  • 1 / 2
    Dom Barcin

    Barcin

    • 376 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Serdecznie zapraszamy na prezentację nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.97m2 usytuowanego na działce ok.300m2 w okolicy Barcina. Dom znajduje się w malowniczej,...

  • Działka budowlana Barcin
    Działka budowlana Barcin

    Barcin

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Knieja

    Knieja

    • 46 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój? Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Kania

    Kania

    • 57 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • 1 / 3
    Posiadamy na sprzedaż działki w Obielewie koło Łabiszyna

    Obielewo

    • 156 520 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną w Obielewie o powierzchni powyżej 3000 m2 . Media - prad i woda . Działka znajduje się przy drodze asfaltowej Ładna loka...

  • Działka Załachowo

    Załachowo

    • 150 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę Leśną w Załachowie o powierzchni 1,5 ha w cenie 10 zł za 1 m2. Cena za działkę 150 000 zł. Istnieje możliwość kupienia kolejnej działki obok...

  • Działka Załachowo

    Załachowo

    • 150 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę Leśną o powierzchni 1,5 ha w Załachowie koło Łabiszyna. Cena za działkę to 150 000 zł. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Ofe...

  • Nowy dom ze stawem i z odrębną częścią biznesową
    1 / 20
    Nowy dom ze stawem i z odrębną częścią biznesową

    Załachowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 10 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Stodoła - Nowoczesna i tania w utrzymaniu. 49 m2
    1 / 19
    Stodoła - Nowoczesna i tania w utrzymaniu. 49 m2

    Wiktorowo

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Wiktorowo - działka budowlana pod lasem
    1 / 9
    Wiktorowo - działka budowlana pod lasem

    Wiktorowo

    • 325 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiktorowo gm. Gąsawa. Własność z KW pow. 420 m. kw. Nieruchomość zabudowana nowym domkiem letniskowym o pow. 35 m. budynkiem gospodarczym...

  • Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Annowo

    • 100 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Annowo gm Łabiszyn. Działka wielkości1035m2 położona w urokliwej okolicy w otoczeniu lasów około kilometr od jeziora w Annowie. Z łatwośc...

  • Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin
    1 / 2
    Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin

    Piechcin

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD znajdująca sie na terenie ogródków działkowych w Piechcinie. Powierzchnia to 400m, działka ogrodzona z brama oraz furtka. Na dzialce znajduje sie drewniany...

  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 57 500 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Piechcin

    • 369 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ️SPRZEDAM MIESZKANIE W PIECHCINIE️, - 68 M, ( BEZ POŚREDNIKÓW) 3 POKOJE Z KUCHNIĄ, UBIKACJA, ŁAZIENKA OSOBNO - MIESZKANIE NA PARTERZE, 3 ŁADNE SŁONECZNE I USTAWIE POKOJE ( 20...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Zalesie Barcińskie

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż kilka działek budowlanych w bardzo cichej okolicy koło Barcina powiat żniński. Cena dotyczy 1m2. Działka z Planem zagospodarowania.