• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Barcin

(2)
  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żnin

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Dwupokojowe po generalnym remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe po generalnym remoncie

    Żnin

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Żnina Lokalizacja: Centrum miasta Powierzchnia: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe, podwórko (możliwość dokupienia ogr...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Janikowo

    • 385 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    sprzedam mieszkanie umeblowane z AGD i RTV cena do negocjacji

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Piechcin

    • 369 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ️SPRZEDAM MIESZKANIE W PIECHCINIE️, - 68 M, ( BEZ POŚREDNIKÓW) 3 POKOJE Z KUCHNIĄ, UBIKACJA, ŁAZIENKA OSOBNO - MIESZKANIE NA PARTERZE, 3 ŁADNE SŁONECZNE I USTAWIE POKOJE ( 20...

  • Mieszkanie Pakość

    Pakość

    • 115 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok.28 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu w Pakości. Lokal składa się z jednego pokoju z wy...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Pakość

    Pakość

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy Państwu na wynajem ustawne mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku w Pakości. Lokal o powierzchni 47,87m2, składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem, przedpoko...

  • Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości
    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w pakości dwa pokoje kuchnia i łazienka. Ogrzewanie CO . Nie odpowiadam na SMS proszę nie pisać.

  • Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości
    Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny 55m2 2 pokoje kuchnia i łazienka

  • Mieszkanie Prądocin ul. Ukośna

    Prądocin » ul. Ukośna

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE/ LOKAL DO WYNAJĘCIA!ATUTY:- Inwestycja z 2024 roku!- Wysoki standard wykończeń- Duży taras!- Szybki dojazd do Bydgoszczy (15km)...

  • Mieszkanie w domu z ogródkiem, garażem.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 2 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na...