• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koszalin +20 km
  • Kryspinów
  • Nieporaz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Barcin

(2)
  • Dom Barcin ul.

    Barcin

    • 719 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność...

  • 1 / 2
    Dom Barcin

    Barcin

    • 376 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Serdecznie zapraszamy na prezentację nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.97m2 usytuowanego na działce ok.300m2 w okolicy Barcina. Dom znajduje się w malowniczej,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w Łabiszynie atrakcyjny dom jednorodzinny wolno stojący o powierzchni ok. 180 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 1500m2. Parter domu...

  • Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 292 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Łabiszynie o powierzchni 110 m2 usytuowany na działce o powierzchni 230m2. Piwnica składa się z garażu, kotłowni i pomiesz...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o powierzchni ok.180m2 posadzony na działce o powierzchni 950m2 w Pakości. Na parterze domu znajduję się następujące pomieszcze...

  • 1 / 4
    Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 560 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis lokalizacji: Łabiszyn Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Łabiszynie o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 530m2. Nieruchomość...

  • Pod Rzeszowem w zielonej okolicy

    Dąbrowa

    • 412 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia dom w stanie surowym otwartym - na sprzedaż. Nieruchomość ma być gotowa w II kwartale 2024 roku. Istnieje również możliwość doprowad...

  • Nowy dom ze stawem i z odrębną częścią biznesową
    1 / 20
    Nowy dom ze stawem i z odrębną częścią biznesową

    Załachowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 10 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Budujemy Nowy Dom - pow 116 m2 - wysoki standard
    1 / 16
    Budujemy Nowy Dom - pow 116 m2 - wysoki standard

    Smogorzewo

    • 535 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dąbrowa - dom gotowy do zamieszkania blisko jezior

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-WłodawskiegoW ofercie dom wolnostojący idealny...

  • Dom Gąsawa ul.

    Gąsawa

    • 590 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wspaniała okolica Gąsawy, malowniczo położona w pobliżu Jeziora Oćwieckiego, oferuje wyjątkowe możliwości dla miłośników natury i spokoju.Ten dom mieszkalny opowierzchni całkowitej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Komratowo

    • 650 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brzoza

    • 869 000 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Stodoła - Nowoczesna i tania w utrzymaniu. 49 m2
    1 / 19
    Stodoła - Nowoczesna i tania w utrzymaniu. 49 m2

    Wiktorowo

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Mokre

    • 1 299 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Oćwieka

    • 380 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.

  • Dom Łysinin gm. Gąsawa
    Dom Łysinin gm. Gąsawa

    Łysinin

    • 250 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia domu to ok 67m2 na co składa się wiatrołap, dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz dodatkowy pokój na poddaszu. Wewnątrz, budyn...

  • Dom dwurodzinny
    1 / 2
    Dom dwurodzinny

    Brzoza

    • 1 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dwurodzinny stan deweloperski 4 kondygnacje stan surowy zamknięty, prąd, woda, kanalizacja, możliwość zamiany na grunt w okolicy,

  • Dom Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 15
    Dom Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie ! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. DOM wybudowany w roku 2006 roku, z gara...

  • Dom Nowa Wieś Wielka
    1 / 10
    Dom Nowa Wieś Wielka

    Nowa Wioska

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAKIEJ nieruchomości nie znajdziesz nigdzie indziej! TAKIEJ nieruchomości nie będzie miał też nikt inny... poza Tobą, gdy zostaniesz jej nowym właścicielem. Ta nieruchomość moż...

  • Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 12
    Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka

    Olimpin

    • 559 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne Osiedle Polanki w Olimpinie - Domy wśród natury, blisko Bydgoszczy Opis nieruchomości: Osiedle Polanki pod lasem w Olimpinie to wyjątkowa inwestycja składająca...

  • Dom Oporówek gm. Łabiszyn
    1 / 4
    Dom Oporówek gm. Łabiszyn

    Oporówek

    • 840 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 93 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam cale gospodarstwo z lasem! Doskonała Inwestycja na farmę Fotowoltaiczną!!! Sprzedam nieruchomość rolną w Oporowie gm.Łabiszyn (powiat Żnin, woj.kujawsko pomorskie)...

  • 1 / 3
    Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 560 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Łabiszynie o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 500m2. Nieruchomość położona jest w malowniczej...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 475 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 175m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.270m2 Na parterze znajduje się okazały, pięknie zaaranż...

  • Dom Złotniki Kujawskie

    Złotniki Kujawskie

    • 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom dla dwóch rodzin Dom o powierzchni ok.169m2 posadzony na działce o powierzchni 620 Budynek składa się z dwóch kondygnacji, na ka...

  • Dom Łysinin

    Łysinin

    • 200 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Najważniejsze atuty nieruchomości: Lokalizacja - pobliskie jeziora, okoliczna przyroda, a także Biskupin, Gród Piasta, i...

  • Dom Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 8
    Dom Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka

    Prądocin

    • 680 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy marzysz o porankach, w których zamiast szumu miasta słyszysz śpiew ptaków z pobliskiego lasu? A może o popołudniach spędzonych na tarasie, zaledwie kilka kroków od tafli jezio...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!! WĄSOSZ
    1 / 10
    DOM WOLNOSTOJĄCY PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!! WĄSOSZ

    Mąkoszyn

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom Olimpin rynek pierwotny ul.

    Olimpin

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! DOM JEDNORODZINNY 113 m2 Olimpin!!ATUTY:- poddasze użytkowe 30 m2!- okna trzyszybowe kolor obustronny! - niskie koszty utrzymania!- standard deweloperski!- pompa ciepła Daikin!C...

  • Dom Przyłęki ul.

    Przyłęki

    • 755 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 140m2 w Przyłękach | Działka 700m2| Szukasz domu, który łączy ciszę natury z szybkim dojazdem do miasta? Odkryj ofertę dwóch komfortowych domów w zabudowie bliź...