• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Władysławowo

(1)
  • Działka budowlana Władysławowo  gm. Łabiszyn
    1 / 5
    Działka budowlana Władysławowo gm. Łabiszyn

    Władysławowo

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości WŁADYSŁAWOWO gm. Łabiszyn. Zaledwie 20 km od Bydgoszczy trasą S5. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dom je...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka rod Kruszyn Krajeński
    1 / 5
    Działka rod Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 94 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam fajna działka blisko Bydgoszczy dojazd gminnym autobusem. Z domkiem 37m . Calo roczna kominek. Budynek jest na fundamencie lanym z pustaka dziurawki 18cm plus docieplenie. Je...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brzoza

    • 869 000 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!
    1 / 5
    Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 1 140 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 570 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 2 199 999 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący – 55% ceny oszacowania

    Białe Błota

    • 339 350 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Aldony Pawłowskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności nieru...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwurodzinny
    1 / 2
    Dom dwurodzinny

    Brzoza

    • 1 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dwurodzinny stan deweloperski 4 kondygnacje stan surowy zamknięty, prąd, woda, kanalizacja, możliwość zamiany na grunt w okolicy,

  • Dom Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 15
    Dom Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie ! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. DOM wybudowany w roku 2006 roku, z gara...

  • Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 13
    Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 87 200 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/112- powierzchnia 1210m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od tras...

  • Działka Kołaczkowo gm. Szubin
    1 / 15
    Działka Kołaczkowo gm. Szubin

    Kołaczkowo

    • 105 550 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/64- powierzchnia 1466m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od trasy...

  • Działka Kołaczkowo gm. Szubin
    1 / 15
    Działka Kołaczkowo gm. Szubin

    Kołaczkowo

    • 83 400 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/61- powierzchnia 1158m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od trasy...

  • Działki Kruszyn Krajeński
    Działki Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 420 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Kruszyn Krajeński ul.olszynowa 3 dzialki po 1000m2 Warunki zabudowy. Blisko tereny natura 2000. Cena za 1m2 145zl Przy całości rabat Tel [tel]

  • Działka budowlana w Przyłeki
    Działka budowlana w Przyłeki

    Przyłęki

    • 175 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Przyłekach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do Bydg...

  • Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 12
    Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka

    Olimpin

    • 559 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne Osiedle Polanki w Olimpinie - Domy wśród natury, blisko Bydgoszczy Opis nieruchomości: Osiedle Polanki pod lasem w Olimpinie to wyjątkowa inwestycja składająca...

  • Dom Prądki gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Prądki gm. Białe Błota

    Prądki

    • 545 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Jagła Nieruchomości poleca : Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w pięknej malowniczej okolicy tuż przy parku Krajobrazowym pięknym otoczeniu lasu i stawów. Og...

  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Dom Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 1 295 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany wed...

  • Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 12
    Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 199 900 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze JAGŁA NIERUCHOMOŚCI - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego PROJEKT - "...

  • Dom Białe Błota
    1 / 14
    Dom Białe Błota

    Białe Błota

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, Po...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Dom Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 12
    Dom Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 645 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. D...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Dom Białe Błota sprzedam
    Dom Białe Błota sprzedam

    Białe Błota

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny, w miejscowości Białe Błota w bardzo dobrym punkcie blisko las ,szkoła przedszkole przystanek ,sklepy sprzedam

  • Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę
    1 / 4
    Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę

    Białe Błota

    • 2 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Białych Błotach o powierzchni 52m2 na parterze w pawilonie przy ul Szubińskiej- droga krajowa. Lokal składa się z głównej dużej sali oraz toalety i pokoju...

  • 1 / 2
    Dom Olimpin rynek pierwotny ul.

    Olimpin

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! DOM JEDNORODZINNY 113 m2 Olimpin!!ATUTY:- poddasze użytkowe 30 m2!- okna trzyszybowe kolor obustronny! - niskie koszty utrzymania!- standard deweloperski!- pompa ciepła Daikin!C...

  • Działka Kobylarnia ul. Brzozowa

    Kobylarnia » ul. Brzozowa

    • 195 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!DZIAŁKA BUDOWLANA W KOBYLARNIIATUTY:- 934m2 powierzchni!- spokojna okolica- w okolicy zabudowa jednorodzinna- Media w drodze!- 20 min do BydgoszczyCHA...

  • Dom Przyłęki ul.

    Przyłęki

    • 755 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 140m2 w Przyłękach | Działka 700m2| Szukasz domu, który łączy ciszę natury z szybkim dojazdem do miasta? Odkryj ofertę dwóch komfortowych domów w zabudowie bliź...