• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Osielsko

(2)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osielsko

    • 880 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w Osielsku plus 2 miejsca w hali
    1 / 15
    Apartament w Osielsku plus 2 miejsca w hali

    Osielsko

    • 880 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • MIESZKANIE M-5 ROZKŁADOWE, SOLIDNIE ZBUDOWANE

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie M-5 w Fordonie, Oś. Tatrzańskie na III pietrze, 75 m2 z oddzielna kuchnia z zabudową na wymiar, gaz nieopomiarowany, (można się dogrzewać) osobno WC z umywalką...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niemcz

    • 4 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niemcz

    • 870 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka do wynajęcia Bydgoszcz ul. Lubelska
    Kawalerka do wynajęcia Bydgoszcz ul. Lubelska

    Bydgoszcz

    • 1 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na wynajem na ulicy Lubelskiej. Przestronny pokój z oddzielną kuchnią i łazienką. Idealna dla studentów, singli lub pary. Czynsz 1600 zł + czynsz administracyjny + prąd...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Bydgoszcz

    • 2 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na nowym,strzeżonym osiedlu przy ul. Powstańców Warszawy 6E w Bydgoszczy. Mieszkanie stylowo urządzone, składające się z salonu z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Niemcz gm. Osielsko
    1 / 11
    Mieszkanie Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 979 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 110 m², zlokalizowanego w kameralnym, nowoczesnym bloku w cichej i spokojnej okolicy...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Bydgoszcz

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kawalerka wyposazona Wyzyny do wynajecia. W poblizu markety, przystanki A i T. Najem okazjonalny - czynsz najmu 1400 zł, czynsz do Sp-ni 400 zl. Dodatkowo prad co 2 m-ce

  • Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo
    1 / 15
    Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 628 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z klimatyzacją na bydgoskim Górzyskowie! Wszystkie meble w cenie! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe , nowoczesne...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 457 787 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_22, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 784 490 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 10, balkon: 9,35 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 537 006 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 3, taras: 8,82 m, ogródek: 16,92 m Miejsce po...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 440 294 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 28, balkon: 8,91 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 440 294 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 36, balkon: 7,29 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 436 619 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 53, balkon: 7,30 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 353 998 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_50, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • Przytulne studio w centrum- Krasińskiego 5
    1 / 10
    Przytulne studio w centrum- Krasińskiego 5

    Bydgoszcz

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w centralnej lokalizacji blisko parków i uczelni. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzchni 18,94 m²...

  • Mieszkanie w bloku parter 58m
    1 / 16
    Mieszkanie w bloku parter 58m

    Bydgoszcz

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania lub zamiany na dom, mieszkanie w bloku na parterze ( środkowe) bardzo ciepłe, ponieważ pod mieszkaniem w piwnicy jest kotłomnia bloku. Adres mieszkania, to osiedle Bł...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul. Akademicka

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Akademicka

    • 596 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje wykończone pod klucz z miejscem w hali ATUTY:- możliwość wyboru wykończenia pod klucz- ustawny rozkład salon z aneksem + 2 sypialnie- miejsca parkingowe w hali garażowej w...

  • Mieszkanie Niemcz ul. Ks. Henryka Mrossa

    Niemcz » ul. Mrossa

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 POKOJE W NIEMCZU Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI!ATUTY:- pożądana lokalizacja- miejsce postojowe w hali garażowej- miejsce postojowe zewnętrzne- teren zamknięty- klimatyzacja w mieszkani...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Czyżkówko ul. Wyrzyska

    Bydgoszcz » Czyżkówko » ul. Wyrzyska

    • 529 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE2 pokoje- 1 piętro - CzyżkówkoATUTY:- Nowe budownictwo- 2 niezależne pokoje- Zamknięte osiedle- Szybki termin wydania- Spokojna okolicaCHARAKTERYSTYKA:Mieszkan...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 71M2 4 POKOJE 2 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska rynek pierwotny ul. Wojska Polski...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!IDEALNE POD NAJEM DLA PARY LUB STUDENTÓW! ATUTY:- pełne wyposażenie!- klimatyzacja!- nowe budownictwo!- balkon!- budynek z windą!- zakup bez PCC!CHA...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul.

    Bydgoszcz » Kapuściska

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE!4 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE - KAPUŚCISKA!ATUTY:- 4 niezależne pokoje!- Nowe budownictwo!- Pierwsze piętro!- Dogodna lokalizacja!- Garderoba!- E...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Ignacego Paderewskiego

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Paderewskiego

    • 369 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na Osiedlu Sens z miejscem parkingowym ATUTY:- miejsce parkingowe za szlabanem w cenie - dobrze skomunikowane, ścisłe centrum - mieszkanie wyposażone wraz ze sprzętami AG...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Świętej Trójcy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Świętej Trójcy

    • 459 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Jeżeli szukasz nowego biura, salonu, kancelarii - oferta, którą oglądasz może być strzałem w dziesiątkę. Trzy pomieszczenia, genialna lokalizac...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo ul. Wiatrakowa

    Bydgoszcz » Szwederowo » ul. Wiatrakowa

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 POKOJOWE WYREMONTOWANE MIESZKANIE W ZADBANEJ KAMIENICYATUTY:- nowe instalacje!- wyposażenie w cenie!- wolne od ręki!- blisko centrum miasta! CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie przeszło...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 334 159 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 521 977 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 24 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 384 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 11 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...