• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Zwartówko
  • Adamowo-Zastawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bydgoszcz Nowy Fordon

(40)
  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 734 926 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 32 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 28 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 384 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 7 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz ze...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 521 977 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 24 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 23 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 651 993 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 15 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 895 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 26 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 33 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 734 926 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 27 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 532 916 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 4 - loggia: 7,56 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 384 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 11 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 521 977 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 19 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 386 535 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 9 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz ze...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 378 102 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 3 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 386 535 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 5 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz ze...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 501 077 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 14 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 533 296 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 18 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 431 708 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 2 - loggia: 12,38 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 524 049 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 16 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 895 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 21 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...