• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gnojno
  • Zboże
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

(24)
  • Dom Bydgoszcz Fordon, Nad Wisłą
    Dom Bydgoszcz Fordon, Nad Wisłą

    Bydgoszcz

    • 577 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości GOTOWY DOM DO WYKOŃCZENIA W CENIE MIESZKANIA 12km od Starego Fordonu 20 000 zł Taniej Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła ,...

  • Dom Bydgoszcz Nowy Fordon rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Nowy Fordon

    • 1 223 215 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !!! NOWOCZESNY SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !!! !! Brak PCC !!Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rod...

  • Dom Bydgoszcz Opławiec ul. Opławiec

    Bydgoszcz » Smukała-Opławiec-Janowo » ul. Opławiec

    • 1 790 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! Oferta tylko w Pepper House !! !! Dom jednorodzinny Opławiec !! ATUTY:- dom wolnostojący !- działka 898 m2 !- klimatyzacja !- kominek z płaszczem wodnym!- fotowoltaika !- pożą...

  • Do wynajęcia DOM - MIEDZYŃ !!!

    Bydgoszcz

    • 4 800 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Do wynajęcia !!! Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej ( skrajny szereg). Dom położony na osiedlu Miedzyń przy Kanale Bydgoskim. Dom trzykondygnacyjny o powierzchni 220 m2 ....

  • Dom Bydgoszcz Czyżkówko
    Dom Bydgoszcz Czyżkówko

    Bydgoszcz

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy poszukujesz nowego domu w Bydgoszczy, w spokojnej okolicy ?? Zapraszam... dom w zabudowie bliźniaczej 120 m2 - w stanie developerskim na Czyżkówku- projekt indywi...

  • Luksusowy dom dla wymagających pod Bydgoszczą
    1 / 13
    Luksusowy dom dla wymagających pod Bydgoszczą

    Bydgoszcz

    • 2 549 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 7 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie naszego biura znajduje się nowoczesny, luksusowy dom zlokalizowany pod Bydgoszczą. Nowoczesna willa o powierzchni 321 m², położona na imponującej, w pełni ogrodzonej dzia...

  • Dom Bydgoszcz Szwederowo
    1 / 11
    Dom Bydgoszcz Szwederowo

    Bydgoszcz

    • 790 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz jednorodzinnego, wolnostojącego, 3/4-pokojowego domu (z możliwością dalszej rozbudowy) w Bydgoszczy w świetnej lokalizacji? Zapraszam na bydgoskie Szwederowo, gdzie czeka...

  • Kamienica w Centrum Bydgoszczy
    1 / 8
    Kamienica w Centrum Bydgoszczy

    Bydgoszcz

    • 3 250 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Opis oferty Oferuję na sprzedaż wyjątkową kamienicę w Bydgoszczy, która zachwyca swoim urokiem i historią . Znajduje sie ona w Centrum Bydgoszczy przy ulicy Sienkiewicza nr. 6 i s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Bydgoszcz Fordon
    1 / 9
    Dom Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 1 150 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N owy dom skrajny szereg 153,3m2 stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Fordon Bajka z działką 320m2 - księga wieczysta - projekt indywidualny....

  • Dom Bydgoszcz Miedzyń
    1 / 9
    Dom Bydgoszcz Miedzyń

    Bydgoszcz

    • 995 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 136 m2 (113m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Mied...

  • Dom Bydgoszcz Fordon
    1 / 7
    Dom Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 945 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N owy dom środkowy szereg 128m2 stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Fordon Bajka z działką 200m2 - księga wieczysta - projekt indywidualny....

  • Dom Bydgoszcz Miedzyń
    1 / 9
    Dom Bydgoszcz Miedzyń

    Bydgoszcz

    • 995 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 130 m2 (112m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Mied...

  • Dom Bydgoszcz Fordon
    1 / 7
    Dom Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 1 200 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N owy dom skrajny szereg 164,8m2 (144m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Fordon Bajka z działką 340m2 - księga wieczysta - projekt indywidualny....

  • Dom Bydgoszcz Fordon
    1 / 9
    Dom Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 752 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N owy dom skrajny szereg 98,3m2 stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Fordon Bajka z działką 175m2 - księga wieczysta lokalowa z udziałem w grunci...

  • Dom Bydgoszcz Miedzyń
    1 / 5
    Dom Bydgoszcz Miedzyń

    Bydgoszcz

    • 649 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 114 m2 - stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Miedzyń z działką ok.230m2. Nowoczesny design ,wysoki standard...

  • Dom Bydgoszcz Bartodzieje
    1 / 12
    Dom Bydgoszcz Bartodzieje

    Bydgoszcz

    • 1 149 900 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy szukasz dla Swojej Rodziny nowego domu developerskiego w zabudowie bliźniaczej w Bydgoszczy ?? Zapraszam :) Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 114m2 (99m2) stan de...

  • Dom Bydgoszcz Fordon
    1 / 9
    Dom Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 885 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N owy dom skrajny szereg 121,2m2 stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Fordon Bajka z działką 265m2 - księga wieczysta -projekt indywidualny....

  • Dom Bydgoszcz Miedzyń
    1 / 7
    Dom Bydgoszcz Miedzyń

    Bydgoszcz

    • 695 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N owy dom w zabudowie bliźniaczej 105 m2 - stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- Miedzyń z działką 190m2 - księga wieczysta lokalowa z udziałem w gru...

  • Dom Bydgoszcz Jachcice ul. Saperów

    Bydgoszcz » Jachcice » ul. Saperów

    • 689 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bydgoszczy - na osiedlu Jachcice, przy ul. Saperów. To idealna pr...

  • Dom Bydgoszcz Centrum
    1 / 9
    Dom Bydgoszcz Centrum

    Bydgoszcz

    • 1 920 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 2 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja z dochodem w sercu Bydgoszczy na ulicy Gdańskiej Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni użytkowej około 670 m², położona w c...