• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Czemlewo

(4)
  • Działki na sprzedasz
    1 / 2
    Działki na sprzedasz

    Czemlewo

    • 95 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam 1000 metrowe i większe działki z warunkani zabudowy sprzedasz w miejscowości Czemlewo gmina Dąbrowa Chełmińska prąd i woda na działkach tel [tel]

  • Czarujące Czemlewo
    1 / 7
    Czarujące Czemlewo

    Czemlewo

    • 650 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o niezwykłym kształcie i układzie przyrodniczym. W części - odlotowa polana z miejscem na gry , zabawy , kort lub boisko , basen. Gł. część to miejsce na 1 do min 8 domów....

  • Zielony Raj k. Bydgoszczy
    1 / 3
    Zielony Raj k. Bydgoszczy

    Czemlewo

    • 600 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z mozliwością zabudowy 1 lub kilkoma domami . Od północy graniczy z pięknym , sosnowym lasem - od południa widok na rozległą kilkudziesięcio hektarową polanę. Niezwykły ksz...

  • Czemlewo - zielony azyl k . BYDGOSZCZY.
    1 / 6
    Czemlewo - zielony azyl k . BYDGOSZCZY.

    Czemlewo

    • 600 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Drogą asfaltową 8 km od mostu w Fordonie w kierunku Dąbrowa Chełmińska - skręt w lewo - 2 km w kierunku na Czarże - wszystko w obrębie przedmieścia Bydgoszczy. Wokół przyrodniczy "...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA

    Topolinek

    • 212 500 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlana z wydzielona parcela do postawienia domu. Media na mojej sąsiedniej działce przez drogę: kanalizacja miejska, prąd trójfazowy, wodociąg w trakcie p...

  • Działka na sprzedaż 4 683,00 m², oferta nr JAG-GS-13876-5 nowość
    Działka na sprzedaż 4 683,00 m², oferta nr JAG-GS-13876-5 nowość

    Trzeciewiec » ul. Działka

    • 470 000 zł cena
    • 4 683 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Opis oferty Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa w miejscowości - TRZECIEWIEC . Grunt położony tuż obok drogi ekspresowa S5. Kształt - pr...

  • Działka 3374 m² przy jeziorze!

    Brzeźno

    • 379 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w miejscowości Brzeźno, w Borach Tucholskich.Nieruchomość składa się z 3 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 3.374 m², sąsi...

  • Atrakcyjna działka Osielsko 1.197 m²

    Osielsko

    • 435 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, prestiżowej okolicy, na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych.Nieruchomość o powierzchni 1.197 m², o regularnym, prosto...

  • Sprzedam działkę
    1 / 7
    Sprzedam działkę

    Brzeźno

    • 115 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1200m2 z widokiem na las i rzekę Mień w miejscowości Brzeźno koło Lipna woj kujawsko pomorskie położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się dom do...

  • UROCZA działka w P.K.D. Wisły
    UROCZA działka w P.K.D. Wisły

    Chrystkowo

    • 150 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo! Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną/rolną /siedliskowa położoną w miejscowości w gminie Świecie, z linią brzegową Wisły i dostępem do starorzecza Wisły. Ks...

  • Działka Dobrcz ul. Leśna

    Dobrcz » ul. Leśna

    • 197 500 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Dobrczu — idealna pod dom jednorodzinnyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 807 m², położona w Dobrczu przy ul. Leśnej — w spokojnej, zielonej...

  • Działka budowlana Gruczno gm. Świecie
    1 / 10
    Działka budowlana Gruczno gm. Świecie

    Gruczno

    • 976 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w biurze Jagła Nieruchomości . Piękna działka położona w miejscowości Gruczno, powiat świecki. Gruczno to malowniczo położona wieś, 12 km na południe od Świecia...

  • Działka budowlana Gruczno gm. Świecie
    1 / 7
    Działka budowlana Gruczno gm. Świecie

    Gruczno

    • 187 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w biurze Jagła Nieruchomości . Piękne działki budowlane położone w miejscowości Gruczno, powiat świecki. Gruczno to malowniczo położona wieś, 12 km na połudn...

  • Działka o pow. 2,012 ha w Rudkach gm. Przyłęk.

    Rudki

    • 120 000 zł cena
    • 22 012 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej o pow. 2,012 ha przy drodze asfaltowej w m. Rudki gm. Przyłęk pow. zwoleński woj. mazowieckie.Działka, opis:-powierzchnia - 22...

  • Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.
    Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.

    Osielsko

    • 9 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w najlepszym położeniu w Osielsku z uwagi na szereg cech istotnych dla inwestorów - Znakomite otoczenie / sąsiedztwo / - spełnione warunki ciszy .Walory przyrodnicze i rek...

  • SPRZEDAM PIEKNA DZIAŁKE ROLNO-BUDOWLANA
    1 / 11
    SPRZEDAM PIEKNA DZIAŁKE ROLNO-BUDOWLANA

    Chrystkowo

    • 20 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana lub zamienie na kazda inna ( las, łaki, nieuzytki) z wydzielona parcela do postawienia domu. Media działce :prad trojfazowy zamontowany w zeszlym...

  • Działki podmiejskie budowlane - sprzedam
    1 / 6
    Działki podmiejskie budowlane - sprzedam

    Makowiska

    • 130 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam podmiejskie działki budowlane w lesie pod zabudowę jednorodzinną, z dopuszczeniem usług i drobnej wytwórczości w gminie Solec kujawski, w Makowiskach/Wypaleniskach tuż prz...

  • 1 / 4
    Udział 2/12 w nieruchomości - Niwy

    Niwy

    • 42 466 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta do internetu: Syndyk sprzeda udział 2/12 części w prawie własności działki ewidencyjnej nr 36/3 o powierzchni 0,3185ha, położonej w obrębie Niwy, Gminie Osielsko, powiecie...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Niwy

    Niwy

    • 2 019 537 zł cena
    • 32 002 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu produkcja/ usługi, o powierzchni 32.002m2 (3,2002ha) za cenę nie niższą niż 75% wartości oszacowania tj. 2...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Niwy

    Niwy

    • 1 121 075 zł cena
    • 16 390 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu produkcja/ usługi, o powierzchni 16.390m2 (1,6390ha) za cenę nie niższą niż 75% wartości oszacowania tj....

  • 1 / 2
    Działka, 16 017 m², Niwy

    Niwy

    • 1 095 563 zł cena
    • 16 017 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu usługi/produkcja, o powierzchni 16.017m2 (1,6017 ha), za cenę nie niższą niż 75% wartości, oszacowania...

  • Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko
    Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko

    Maksymilianowo

    • 271 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1182 M2 MAKSYMILIANOWO W POBLIŻU JAGODOWA GMINA OSIELSKO Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1182 m2. Działki położone w miejscowości Maksymilianowo pos...

  • Działka Osielsko
    1 / 8
    Działka Osielsko

    Osielsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę w Osielsku / Myślęcinku położoną w topowej lokalizacji przy ulicy Dziewanny. Grunt mieści...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 399 000 zł cena
    • 4 458 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 4458m2 z rozpoczętą budową domu w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolenie na budowę aktualne- bieżące wpisy w dzienniku bu...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 5
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 99 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 1200m2 -do wydzielenia w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Sąsiednie działki - tereny zabudowane lub rolne Media -woda...

  • Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa
    1 / 6
    Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa

    Wudzyn

    • 135 700 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane z linią lasu - Wudzyn, gmina Dobrcz Jagła Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę działek budowlan...

  • Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko
    1 / 15
    Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 4 500 000 zł cena
    • 13 040 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 13040m2 z MPZP oraz komfortowa rezydencja - Niemcz gmina Osielsko 277m2 wraz z duża stajnią 230m2 ( 8 boksów+ poddasze do adaptacji) . Nieruchomość składa...

  • Działka inwestycyjna Trzeciewiec gm. Dobrcz
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Trzeciewiec gm. Dobrcz

    Trzeciewiec

    • 4 820 000 zł cena
    • 48 155 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa oferta inwestycyjna-działka 4,8155ha Bydgoszcz okolice. Na sprzedaż działka -(MPZP-opracowany, w trakcie zatwierdzenia)- bezpośrednio przy trasie S5. Tereny po...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 21 233 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz

    Stronno

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 zlokalizowanej w m...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo
    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo

    Żołędowo

    • 234 715 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m², położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko. Działka znajduje...

  • Działka Brzeźno 1.081 m² WZ Nowa Cena!

    Brzeźno

    • 129 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w miejscowości Brzeźno, w Borach Tucholskich.Nieruchomość o powierzchni 1.081 m², w otoczeniu lasów i pól.Zabudowa sąsiadująca: letniskowo - wczasowa oraz jedn...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 3 953 672 zł cena
    • 64 409 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia:...

  • Działki Budowlane 1400 / 1600 m2 Bolumin Władysł. Królewskie
    Działki Budowlane 1400 / 1600 m2 Bolumin Władysł. Królewskie

    Bolumin

    • 113 230 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "DZIAŁKI BUDOWLANE 1400 M2/1600 M2 BOLUMIN WAŁDOWO KRÓLEWSKIE / BYDGOSZCZ" Ofertą sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Bolumin. Możliwość wyboru działek o różnych powier...