• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Niemcz

(1)
  • Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko
    1 / 15
    Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 4 500 000 zł cena
    • 13 040 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 13040m2 z MPZP oraz komfortowa rezydencja - Niemcz gmina Osielsko 277m2 wraz z duża stajnią 230m2 ( 8 boksów+ poddasze do adaptacji) . Nieruchomość składa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działkę budowlaną w Zielonczynie
    1 / 6
    Działkę budowlaną w Zielonczynie

    Bydgoszcz

    • 336 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zielonczynie przy ulicy spacerowej w malowniczo położonym miejscu, działkę wyposażoną w media: (woda,prąd, gaz), do działki prowadzi asfaltowa droga do...

  • Działka ROD

    Bydgoszcz

    • 66 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke do dokończenia częściowo ocieploną z nowym dachem. W środku znajdują się dwa pomieszczenia plus zaczęta dobudowa toalety. Domek ma ok 20m działka 350m . Na działce...

  • Atrakcyjna działka Osielsko 1.197 m²

    Osielsko

    • 435 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, prestiżowej okolicy, na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych.Nieruchomość o powierzchni 1.197 m², o regularnym, prosto...

  • Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.
    Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.

    Osielsko

    • 9 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w najlepszym położeniu w Osielsku z uwagi na szereg cech istotnych dla inwestorów - Znakomite otoczenie / sąsiedztwo / - spełnione warunki ciszy .Walory przyrodnicze i rek...

  • 150 ha w zachodniej Wielkopolsce np: pod PV.
    150 ha w zachodniej Wielkopolsce np: pod PV.

    Bydgoszcz

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 500 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Teren rolny - wykorzystywany rolniczo - uprawiany . Bonitacja słaba - gł. V kl. - Są budynki. - Jeśli jest zainteresowanie - pod PV - zapraszam do przeanalizowania celowości zain...

  • Działka budowlana z prywatnym lasem.
    1 / 8
    Działka budowlana z prywatnym lasem.

    Tryszczyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż urokliwą i jedyną w swoim rodzaju pod względem położenia krajobrazowego działkę budowlaną o powierzchni 5.575m2, położoną w Tryszczynie 14 km od centrum Bydgos...

  • Działka usługowa Bydgoszcz Centrum
    Działka usługowa Bydgoszcz Centrum

    Bydgoszcz

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 044 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA INWESTYCYJNA! Teren mieszkaniowo-usługowy w centrum Bydgoszczy. Działka + kompletna dokumentacja do rozpoczęcia przedsięwzięcia inwestycyjnego - oszczędzaj czas i pieniądz...

  • Działka budowlana Bydgoszcz Górzyskowo
    1 / 5
    Działka budowlana Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 6 500 000 zł cena
    • 4 280 m2 powierzchnia
    • 1 519 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4205 M2 , GÓRZYSKOWO . Działka składa się dwóch działek 1800m2 + 2405m2 razem 4205m2 do sprzedaży w całości. MPZP- teren zabudowy us...

  • 1 / 4
    Udział 2/12 w nieruchomości - Niwy

    Niwy

    • 42 466 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta do internetu: Syndyk sprzeda udział 2/12 części w prawie własności działki ewidencyjnej nr 36/3 o powierzchni 0,3185ha, położonej w obrębie Niwy, Gminie Osielsko, powiecie...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Niwy

    Niwy

    • 2 019 537 zł cena
    • 32 002 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu produkcja/ usługi, o powierzchni 32.002m2 (3,2002ha) za cenę nie niższą niż 75% wartości oszacowania tj. 2...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Niwy

    Niwy

    • 1 121 075 zł cena
    • 16 390 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu produkcja/ usługi, o powierzchni 16.390m2 (1,6390ha) za cenę nie niższą niż 75% wartości oszacowania tj....

  • 1 / 2
    Działka, 16 017 m², Niwy

    Niwy

    • 1 095 563 zł cena
    • 16 017 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu usługi/produkcja, o powierzchni 16.017m2 (1,6017 ha), za cenę nie niższą niż 75% wartości, oszacowania...

  • Działka ROD Jedność w Bydgoszczy!!!
    1 / 7
    Działka ROD Jedność w Bydgoszczy!!!

    Bydgoszcz

    • 49 900 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    TEN NUMER DZIAŁA [tel]

  • Działka Rekreacyjna ROD Benedy w Bydgoszczy!
    1 / 7
    Działka Rekreacyjna ROD Benedy w Bydgoszczy!

    Bydgoszcz

    • 79 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u NAS! Działka Rekreacyjna ROD "BENEDY" w Bydgoszczy Ul. Aleja Jana Pawła II !!! na nadchodzący sezon wakacyjny!! Na sprzedaż działka z domekiem ocieplonym!! - nowa elewac...

  • Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko
    Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko

    Maksymilianowo

    • 271 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1182 M2 MAKSYMILIANOWO W POBLIŻU JAGODOWA GMINA OSIELSKO Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1182 m2. Działki położone w miejscowości Maksymilianowo pos...

  • Przepiękna działka ROD w Bożenkowie
    1 / 16
    Przepiękna działka ROD w Bożenkowie

    Bożenkowo

    • 239 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    REZERWACJA BEZPOŚREDNIO!!! Urocza działka SOROD "BUDOWLANI" w Bożenkowie; 560m2. Domek trzykondygnacyjny ok. 120m2. Może być CAŁOROCZNY - 239 000 zł Ogrzewanie: Kominek. Wyjąt...

  • Działka Osielsko
    1 / 8
    Działka Osielsko

    Osielsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę w Osielsku / Myślęcinku położoną w topowej lokalizacji przy ulicy Dziewanny. Grunt mieści...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 127 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 1273m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka inwestycyjna Bydgoszcz Babia Wieś
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bydgoszcz Babia Wieś

    Bydgoszcz

    • 2 500 000 zł cena
    • 3 850 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna o pow. 3850m2 położona blisko centrum miasta w pobliżu hali "Łuczniczka". Teren uzbrojony. Warunki zabudowy na budynek 5 kondygnacyjny.. Dodat...

  • Działka inwestycyjna Bydgoszcz Okole
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Bydgoszcz Okole

    Bydgoszcz

    • 700 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA NAD KANAŁEM BYDGOSKIM!! Na sprzedaż działka nie objęta MPZP. Sugerując się zabudową wokół pozostaje tylko wyobrażać sobie obiekt który w tym miejscu m...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 178 000 zł cena
    • 2 253 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 2253m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka rekreacyjna Bydgoszcz Myślęcinek
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Bydgoszcz Myślęcinek

    Bydgoszcz

    • 139 900 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 506 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 277m2 z domkiem po kapitalnej przebudowie i rozbudowie 35m2 - ROD Myślęcinek- bardzo blisko miasta. Budynek murowany -całkowicie przebudowany i wyremonto...

  • Działka rolna Bydgoszcz Zamczysko
    1 / 5
    Działka rolna Bydgoszcz Zamczysko

    Bydgoszcz

    • 1 103 960 zł cena
    • 5 018 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA 5018m2 PRZY ŚCIANIE LASU , ZAMCZYSKO . Istnieje możliwość podziału działki na kilka mniejszych . Działka bez M.P.Z.P. z możliwością uzyska...

  • Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem

    Tryszczyn

    • 629 999 zł cena
    • 8 198 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w Tryszczynie ulica Nad Brdą. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do rzeki Brdy, co stanowi wartość dodan...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 21 233 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Budowlana Tryszczyn
    1 / 5
    Działka Budowlana Tryszczyn

    Tryszczyn

    • 279 400 zł cena
    • 1 558 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1554 m² – Tryszczyn, nr działki 215/2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1554 m², na końcu ulicy – cisza, spokój i prywatność. Teren objęty MPZP – zabu...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo
    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo

    Żołędowo

    • 234 715 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m², położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko. Działka znajduje...

  • Działka budowlana w Fordonie
    Działka budowlana w Fordonie

    Bydgoszcz

    • 345 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Fordonie - Mariampol. Prąd: skrzynka na działce. Woda: przyłącze miejskie i/lub studnia głębinowa. Ścieki: szambo

  • Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon
    Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Nieruchomość położona przy ul. Targowisko w Bydgoszczy oś. Fordon. Teren jest...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 3 953 672 zł cena
    • 64 409 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia:...