• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Byczyna
  • Piastów +20 km
  • Nawsie Brzosteckie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz

(1)
  • Okazja! Mieszkanie Pruszcz 15 km od Tucholi

    Pruszcz

    • 129 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem!Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,8 m² położony na wysokim parterze w kameralnym, czterolokalowym budynku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na wynajem

    Koronowo

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Posiadam eleganckie komfortowe jednopokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w Centrum Koronowa Nowe po remoncie. Umeblowane Osobna duża kuchnia Okolica bardzo cicha,...

  • 3 POKOJE 54 M2 KORONOWO
    1 / 4
    3 POKOJE 54 M2 KORONOWO

    Koronowo

    • 269 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 43 M2 NA PARTERZE KORONOWO
    1 / 8
    43 M2 NA PARTERZE KORONOWO

    Koronowo

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w Osielsku plus 2 miejsca w hali
    1 / 15
    Apartament w Osielsku plus 2 miejsca w hali

    Osielsko

    • 880 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osielsko

    • 880 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w bloku Chełmno os. Kopernika
    Mieszkanie w bloku Chełmno os. Kopernika

    Chełmno

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, z piwnicą i balkonem, na drugim piętrze w bloku na os. Kopernika w Chełmnie. Osiedle ze sklepem, apteką i parkingiem. Blisko Lidl, Biedronka, Netto...

  • 3 POKOJE 46 M2 KORONOWO
    3 POKOJE 46 M2 KORONOWO

    Koronowo

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chełmno ul. Im. Jana Pawła Ii

    Chełmno » skwer Skwer im. Jana Pawła II

    • 444 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duży balkon- spokojna i cicha okolica - 3 nieprzechodnie pokoje- dwustronna ekspozycja - miejsca postojowe tylko dla mies...