• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Pruszcz

(1)
  • Okazja! Mieszkanie Pruszcz 15 km od Tucholi

    Pruszcz

    • 129 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem!Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,8 m² położony na wysokim parterze w kameralnym, czterolokalowym budynku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku

    Podwiesk

    • 197 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W ofercie sprzedaży nietuzinkowe mieszkania zlokalizowane w miejscowości Podwiesk. W okolicy rzeka Wisła, kilka jezior, pola, lasy. Jest to obszar objęty programem Natura 2000...

  • Apartament w Osielsku plus 2 miejsca w hali
    1 / 15
    Apartament w Osielsku plus 2 miejsca w hali

    Osielsko

    • 880 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niemcz

    • 4 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niemcz

    • 870 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osielsko

    • 880 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Szwederowo. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia
    1 / 16
    Szwederowo. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia

    Bydgoszcz

    • 389 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym i chętnie w...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście, Bocianowo
    1 / 8
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście, Bocianowo

    Bydgoszcz

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta tylko w Naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie do odświeżenia, o powierzchni 65,01 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Bocianowo. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo
    1 / 15
    Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 628 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z klimatyzacją na bydgoskim Górzyskowie! Wszystkie meble w cenie! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe , nowoczesne...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 546 589 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_1, ogródek: 17,91 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dos...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 679 332 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z5_25 balkon: 8,57 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dostę...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 715 906 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z5_41 balkon: 8,57 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dostę...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 552 182 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_43, balkon: 7,19 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 597 528 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 30, balkon: 13,31 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 592 919 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 57, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Dworcowa

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Dworcowa

    • 369 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa "po sąsiedzku"!- Szybki termin wydania!- Trzy...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul. Akademicka

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Akademicka

    • 596 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje wykończone pod klucz z miejscem w hali ATUTY:- możliwość wyboru wykończenia pod klucz- ustawny rozkład salon z aneksem + 2 sypialnie- miejsca parkingowe w hali garażowej w...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 579 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    !! 47m2 3 POKOJE WYSOKI STANDART!!ATUTY:- wysoki standard wykończenia!- blok z 2024 r.!- dużo miejsc parkingowych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi o powierzchni 47 m2 z dużym narożn...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskieg...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Krzysztofa

    • 359 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Jasne 3 pokoje z balkonem na KapuściskachAtuty:cicha i spokojna okolicado własnej aranżacji jasne i przestronnedobrze skomunikowaneCharakterystyka:Mieszkanie 58 m2 usytuowane na 8...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 583 770 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | NOWOCZESNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SERCU MIASTA |ATUTY: Doskonała lokalizacja: Ścisłe centrum, 550 m do Dworca Bydgoszcz Główna, 1 km do Starego Rynku. Nowoczesne instalacje:...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Świętej Trójcy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Świętej Trójcy

    • 459 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Jeżeli szukasz nowego biura, salonu, kancelarii - oferta, którą oglądasz może być strzałem w dziesiątkę. Trzy pomieszczenia, genialna lokalizac...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo ul. Wiatrakowa

    Bydgoszcz » Szwederowo » ul. Wiatrakowa

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 POKOJOWE WYREMONTOWANE MIESZKANIE W ZADBANEJ KAMIENICYATUTY:- nowe instalacje!- wyposażenie w cenie!- wolne od ręki!- blisko centrum miasta! CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie przeszło...

  • Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy M4
    Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy M4

    Bydgoszcz

    • 565 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o wysokim standardzie apartamentu blisko centrum lista i Wenecji Bydgoskiej. Teren wyjątkowy pod względem bogatej oferty komunikacyjno handlowej i zdrowotnej.

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 848 610 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.35 ( z widokiem na rzekę ), taras: 91,83 m szczegółowe informacje o inwestyc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osie

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osie

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 28 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 521 977 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 24 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 23 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 33 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 501 077 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 14 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...