• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Kosowska
  • Bydgoszcz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bydgoszcz Kapuściska

(9)
  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Sandomierska

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Sandomierska

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA  W PEPPER HOUSE2 POKOJOWE MIESZKANIE - OS. KAPUŚCISKAATUTY:- Dwustronna eskpozycja!- Duża loggia z ekspozycją południową!- Osobna kuchnia!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 2-pokoj...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul.

    Bydgoszcz » Kapuściska

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE!4 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE - KAPUŚCISKA!ATUTY:- 4 niezależne pokoje!- Nowe budownictwo!- Pierwsze piętro!- Dogodna lokalizacja!- Garderoba!- E...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Szarych Szeregów

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Szarych Szeregów

    • 369 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!IDEALNE POD NAJEM DLA PARY LUB STUDENTÓW!ATUTY:- pełne wyposażenie!- remont 2024!- nowe instalacje!- balkon!- budynek z windą!- zakup bez PCC!CHARAKT...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Kapuściska

    • 627 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRÓDKIEM | KAPUŚCISKA !ATUTY: Energooszczędność: System Logoterm oraz wentylacja hybrydowa. Komfort: Gotowa instalacja pod klimatyzację w cenie. Sta...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska rynek pierwotny ul. Wojska Polski...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 71M2 4 POKOJE 2 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 595 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 53M2 2 POKOJE 1 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskieg...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Krzysztofa

    • 359 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Jasne 3 pokoje z balkonem na KapuściskachAtuty:cicha i spokojna okolicado własnej aranżacji jasne i przestronnedobrze skomunikowaneCharakterystyka:Mieszkanie 58 m2 usytuowane na 8...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Kapuściska

    • 389 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!! 49m2 2 POKOJE NA PARTERZE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!ATUTY:- mieszkanie w bloku z cegły!- usytuowane na parterze!- w pełni wyposażone!- jasn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • MIESZKANIE M-5 ROZKŁADOWE, SOLIDNIE ZBUDOWANE

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie M-5 w Fordonie, Oś. Tatrzańskie na III pietrze, 75 m2 z oddzielna kuchnia z zabudową na wymiar, gaz nieopomiarowany, (można się dogrzewać) osobno WC z umywalką...

  • Kawalerka w nowym budownictwie Bydgoszcz, Okole ;)

    Bydgoszcz

    • 299 999 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka , Bydgoszcz Okole ;) Blisko Atosa ;)

  • Wynajmę kawalerkę z balkonem - Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę z balkonem, w nowo wyremontowanej kamienicy na ul. Chopina w centrum miasta w okolicy dworca PKS i Galerii Focus. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, w pełn...

  • Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Bydgoszczy Łęgnowo 1200 zł

    Bydgoszcz

    • 1 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę 28m kawalerkę z loggią na 3 piętrze w bloku na ogrodzonym terenie w Łęgnowie przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie wyremontowane i w pełni umeblowane. Blok jest ocieplony, d...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Bydgoszcz

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w bloku Wszystko widać na zdjęciach . Cena 1900 zł wynajem plus ok 900 zł opłaty . Kaucja 3000 zł

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 6
    mieszkanie do wynajęcia

    Bydgoszcz

    • 1 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie o powierzchni 35 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka - w Bydgoszczy w dzielnicy Błonie - dogodny dojazd do centrum miasta, sklepy wszystkich branż, szkoły, przedszkole, koś...

  • Okazja!2 pokoje z loggią ,Wzgórze Wolności ,Bydgoszcz, Szybka spr...

    Bydgoszcz

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², usytuowane na 6. piętrze w bloku z windą. Budynek znajduje się na zamkniętym, zadbanym osiedlu w jednej z najlepszych lok...

  • Kawalerka do wynajęcia Bydgoszcz ul. Lubelska
    Kawalerka do wynajęcia Bydgoszcz ul. Lubelska

    Bydgoszcz

    • 1 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na wynajem na ulicy Lubelskiej. Przestronny pokój z oddzielną kuchnią i łazienką. Idealna dla studentów, singli lub pary. Czynsz 1600 zł + czynsz administracyjny + prąd...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Bydgoszcz

    • 2 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na nowym,strzeżonym osiedlu przy ul. Powstańców Warszawy 6E w Bydgoszczy. Mieszkanie stylowo urządzone, składające się z salonu z aneksem kuchenny...

  • Sprzedaż
    1 / 11
    Sprzedaż

    Bydgoszcz

    • 305 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 48.70 M2 w Bydgoszczy, dzielnica Szwederowo. Mieszkanie na 1 piętrze, dwustronne o powierzchni 45.80 m2 + 2 .90 m...

  • TANIE MIESZKANIE NAD MORZEM
    1 / 16
    TANIE MIESZKANIE NAD MORZEM

    Bydgoszcz

    • 300 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tanie w zakupie mieszkanie o powierzchni 75 m2 składające się z salonu i trzech sypialni. Mieszkanie położone jest w nadmorskiej miejscowości Alicante na wybrzeżu Costa Blanca. Oso...

  • Mieszkanie na sprzedaż- bezpośrednio!!!
    1 / 4
    Mieszkanie na sprzedaż- bezpośrednio!!!

    Bydgoszcz

    • 515 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 73m2. 3 piętro. Kamienica bez windy. Szerokie klatki schodowe. Mieszkanie w samym sercu bydgoskiego Śródmieścia, przy ulicy Jackowskiego. W mieszkaniu znajduje się 5 pok...

  • Szwederowo. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia
    1 / 16
    Szwederowo. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia

    Bydgoszcz

    • 389 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym i chętnie w...

  • Nowa kawalerka | parking na posesji w cenie
    1 / 7
    Nowa kawalerka | parking na posesji w cenie

    Bydgoszcz

    • 259 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze całkowicie zrewitalizowanej kamienicy. Lokal został zaprojekto...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Bydgoszcz

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kawalerka wyposazona Wyzyny do wynajecia. W poblizu markety, przystanki A i T. Najem okazjonalny - czynsz najmu 1400 zł, czynsz do Sp-ni 400 zl. Dodatkowo prad co 2 m-ce

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny
    1 / 7
    Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz

    • 464 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-3 , dwa pokoje , 39m2 , I piętro . Bu...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Osiedle Leśne, Zaświat
    1 / 15
    Mieszkanie Bydgoszcz Osiedle Leśne, Zaświat

    Bydgoszcz

    • 690 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Polecam do sprzedaży pięknie wykończony apartament o powierzchni 55,6 m 2 znajdujący się w nowo wybudowanym apartamentowcu na osiedlu leśnym....

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście, Bocianowo
    1 / 8
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście, Bocianowo

    Bydgoszcz

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta tylko w Naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie do odświeżenia, o powierzchni 65,01 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Bocianowo. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo
    1 / 6
    Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo

    Bydgoszcz

    • 220 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Polecam mieszkanie M2-27m2 po remoncie na parterze w wyremontowanej kamienicy. Wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, rozprowadzono nową instalację elektryczną oraz instalacj...

  • Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Błonie w Bydgoszcz
    1 / 11
    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Błonie w Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    • 340 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m². Znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje 14,76m2, 11,96m2, 7,08m2,osobna kuchnia 5,5...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo
    1 / 15
    Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 628 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z klimatyzacją na bydgoskim Górzyskowie! Wszystkie meble w cenie! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe , nowoczesne...

  • Mieszkanie 2 pokoje 32 m² Bydgoszcz, Czyżkówko
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje 32 m² Bydgoszcz, Czyżkówko

    Bydgoszcz

    • 1 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 przy ul.Karolewskiej, osiedle Czykówko, w Bydgoszczy. Opis mieszkania: • Budynek: blok • Otoczenie: teren zamknięty • Piętro...

  • Wynajmę kawalerkę w Bydgoszczy
    Wynajmę kawalerkę w Bydgoszczy

    Bydgoszcz

    • 1 850 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę mieszkanie jednopokojowe w nowym budownictwie w Bydgoszczy przy ulicy pomorskiej . Mieszkanie jest nowe, czyste, zadbane. Jest umeblowane, składa się z pokoju z aneksem kuc...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w FORDONIE - blok, cegła

    Bydgoszcz

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 –pokojowego położonego na osiedlu Fordon. Mieszkanie położone w bloku z cegły na 2 piętrze o powierzchni 56,8...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Małgorzaty Sochy-Gnacińskiej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: przysługujące upadłej prawo odrębnej własności lokalu mie...

  • Przytulne studio w centrum- Krasińskiego 5
    1 / 10
    Przytulne studio w centrum- Krasińskiego 5

    Bydgoszcz

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w centralnej lokalizacji blisko parków i uczelni. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzchni 18,94 m²...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wilczak
    1 / 7
    Mieszkanie Bydgoszcz Wilczak

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    StartFragment Skoro trafiłeś na tę ofertę, to znaczy, że szukasz wśród nieruchomości w Bydgoszczy czegoś więcej niż tylko czterech ścian - szukasz potencjału, doskonałej lokali...

  • Mieszkanie w bloku parter 58m
    1 / 16
    Mieszkanie w bloku parter 58m

    Bydgoszcz

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania lub zamiany na dom, mieszkanie w bloku na parterze ( środkowe) bardzo ciepłe, ponieważ pod mieszkaniem w piwnicy jest kotłomnia bloku. Adres mieszkania, to osiedle Bł...

  • Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy M4
    Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy M4

    Bydgoszcz

    • 565 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o wysokim standardzie apartamentu blisko centrum lista i Wenecji Bydgoskiej. Teren wyjątkowy pod względem bogatej oferty komunikacyjno handlowej i zdrowotnej.

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście, Pomorska

    Nowe

    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście, Pomorska

    Bydgoszcz

    • 545 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. Pomorskiej Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul....