• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pruszcz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Borówno

(3)
  • Dom Borówno

    Borówno

    • 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna nieruchomość w środku lasu w m. Kolonia Borówno, gmina Dębno. Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi otoczony lasem. Dom o powierzchni 193...

  • Siedlisko rolne Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 13
    Siedlisko rolne Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie

    Borówno

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej zabudowanej budynkami gospodarczymi i budynkiem mieszkalnym - siedliska rolnego. LOKALIZACJA  - Bo...

  • Dom Borówno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Dom Borówno gm. Dobrcz

    Borówno

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ładny dom w Borównie serdecznie polecam!! TO JEST NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA Dom jednorodzinny o powierzchni ok 90m2 wybudowany w 2025 roku na działce o powierzchni 630m2 w Bo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stronno

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Osielsko

    • 1 699 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 6 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz
    Biuro nieruchomości

  • Marzenie dla każdego miłośnika przestrzeni!
    Marzenie dla każdego miłośnika przestrzeni!

    Żołędowo

    • 1 840 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom Magdalenka rynek pierwotny ul.

    Magdalenka

    • 485 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w zielonej Magdalence - projekt SzafirNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej i kameralnej c...

  • Dom Dobrcz ul.

    Dobrcz

    • 2 100 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 8 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja z duszą w Pyszczynie — dom, który daje przestrzeń do życiaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) — idealna...

  • Domy na sprzedaż Maksymilianowo -Nastrojowa
    1 / 3
    Domy na sprzedaż Maksymilianowo -Nastrojowa

    Maksymilianowo

    • 924 910 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 007 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mam do zaoferowania dwa domy z osobnymi ścianami a nie z jedną sąsiadującą projekt to Harano 6727 - wystarczy w gogle wpisać . Orzewanie gazowe podłogowe plus dodatkowe grzejniki...

  • Dom Dobrcz
    1 / 15
    Dom Dobrcz

    Dobrcz

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapo...

  • Dom Włóki gm. Dobrcz
    1 / 15
    Dom Włóki gm. Dobrcz

    Włóki

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Dom Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 249 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stronno gm.Dobrcz - NOWA CENA Na sprzedaż dom 270m2 w stanie surowym otwartym niezadaszonym położony na działce 1200m2 w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolen...

  • Dom Żołędowo ul. Brzozowa

    Żołędowo » ul. Brzozowa

    • 1 570 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 7 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !!! HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!! !!! DOM WOLNOSTOJĄCY !!! !!! PORZĄDANA LOKALIZACJA !!! Na sprzedaż dom wolnostojący w Żołędowie, gmina Osielsko. Powierzchnia do...

  • Dom Dobrcz ul.

    Dobrcz

    • 1 400 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który ma WSZYSTKO: basen, sauna,  i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą S...