• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bydgoszcz Bartodzieje

(78)
  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Nastrojowa

    • 405 358 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-1, loggia: 4,59 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 PLN, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 PLN...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Nastrojowa

    • 603 403 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-45, loggia: 9,13 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 PLN, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 PL...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Nastrojowa

    • 582 401 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-6, taras: 39,82 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 PLN, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 PLN...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 309 973 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 357 778 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.22u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 329 197 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.6u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 414 348 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 13.105, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stan...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 351 220 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.5u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zesta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 334 159 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 473 597 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 14.112, loggia: 2,09 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawie...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 329 572 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standa...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 848 610 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.35 ( z widokiem na rzekę ), taras: 91,83 m szczegółowe informacje o inwestyc...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 332 376 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.13u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 448 910 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 10.78, loggia: 2,09 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawien...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 318 103 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.26u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 462 162 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stand...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 842 160 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stan...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 328 377 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.7u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 772 700 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stan...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 387 409 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.9u, taras: 16,25 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standa...