• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Narewka
  • Rozewie
  • Moskorzew
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jania Góra

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jania Góra

    • 680 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w hortensjach
    1 / 5
    Dom w hortensjach

    Łowinek

    • 650 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na działce pełnej zieleni i kwiatów , w centrum prawdziwej wsi , przy stawie i pomnikach przyrody - kilkusetletnich drzewach - cztery obiekty budowlane a w tym : dom mieszkalny -18...

  • Dom w hortensjach i starodrzewiu.
    1 / 6
    Dom w hortensjach i starodrzewiu.

    Łowinek

    • 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To zespół 3 budynków . 1 - mieszkalny , 2 - mieszkalny z podcieniami na parking i rekreację z grilem , 3 - gospodarczy z dużym garażem i zapleczem dla ogrodu i basenu kąpielowego....

  • Siedlisko z domem Cierplewo 1,1 ha

    Cierplewo

    • 449 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - wieś Cierplewo, leżąca w bliskiej odległości Zalewu Koronowskiego , w Borach Tucholskich.Nieruchomość ma wiele do zaoferowania tym, którzy cenią s...

  • Siedlisko z domem Cierplewo 1,1 ha NOWA CENA!

    Cierplewo

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe siedlisko w sercu Borów Tucholskich – duża działka, bliskość jezior i pełna prywatność. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą lub inwestycji w t...

  • Sprzedam dom do remontu lub rozbiórki
    1 / 5
    Sprzedam dom do remontu lub rozbiórki

    Brzeźno

    • 115 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do kapitalnego remontu lub rozbiórki dom na widokowej działce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Brzeźno.Po drugiej stronie ulicy kościół. Cicha spokojna okolica,...

  • Dom Wudzyn gm. Dobrcz, Kwiatowa
    Dom Wudzyn gm. Dobrcz, Kwiatowa

    Wudzyn

    • 827 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 4 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości REZERWACJA Na sprzedaż dom w Wudzynie - idealny dla rodziny Nowa cena - 70 000 zł taniej ! Jagła Nieruchomości poleca wyjątkowy dom...