• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Poręba

    Poręba

    • 190 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pięknym widokiem na okolicę, położona w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Działka znajduje się na terenie gdzie jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzenne...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 210 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w obrębie Ujejsce w Dąbrowie Górniczej, rejon Kryniczej. Powierzchnia działki 790m2, wymiary 23x37,2 Me...

  • Działka Goląsza

    Goląsza Dolna

    • 1 300 000 zł cena
    • 16 647 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Piękny teren na sprzedaż w Goląszy gmina Psary. Działka rolno-budowlana o powierzchni 1,6647m2, z widokiem na okolicę, z wjazdem z drogi publicznej asfaltowej, w której znajdują s...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 530 670 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka , widokowa, w otoczeniu terenów zielonych i nowej zabudowy jednorodzinnej w luźnej zabudowie. Działka położona w miejscowości Góra Siewierska. Powierzchnia 25...

  • 1 / 3
    Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 290 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1240m2 Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W ok...

  • NOWA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek
    1 / 11
    NOWA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek

    Ryczołek

    • 190 000 zł cena
    • 6 242 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym azylu z dala od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i kontakt z naturą. Na sprzedaż działka o powierzchni 6242 m², położona...

  • Dzialka ogrodowa
    1 / 4
    Dzialka ogrodowa

    Wrocław

    • 25 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke ogrodowa 400m² we Wroclawiu ulica Zabrodzka ROD "Przyjazn".Na dzialce znajduja sie drzewa i krzaki owecowe.Jest woda i prad.Altanka murowana podpiwniczona-do odnow...

  • Działka budowlana Radzyń gm. Sława,
    1 / 8
    Działka budowlana Radzyń gm. Sława,

    Radzyń

    • 199 000 zł cena
    • 587 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o łącznej pow. 587 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Radzyń, gmina Sława, powiat wschowski. Szukasz idealnego miejsca pod zabudo...

  • Działka zabudowana przy granicy Polsko-Ukraińskiej
    1 / 3
    Działka zabudowana przy granicy Polsko-Ukraińskiej

    Berdyszcze

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 804 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Lokalizacja: Dorohusk (powiat chełmski), z aledwie 100 m od szlabanu granicznego – główne przejście graniczne na trasie Kijów – Polska. Powierzchnia działki: 9804 m² Opis Działk...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 5
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 90 897 zł cena
    • 739 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie. Zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej d...

  • Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową
    1 / 6
    Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową

    Kozłów

    • 4 200 000 zł cena
    • 69 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Strategiczny Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową i Dostępem do LHS w Kozłowie Oferujemy unikatowy teren przemysłowy o powierzchni 6,94 ha, zlokalizowany w Kozłowie (powiat Miec...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 7
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 88 191 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy
    1 / 9
    Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy

    Ryszewko

    • 599 000 zł cena
    • 40 917 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lokalizacja: Powiat pyrzycki, gmina Pyrzyce, obręb Ryszewko (koło Żabowa) Tuż przy drodze wojewódzkiej Szczecin-Gorzów Wielkopolski ze zjazdem na drogę gminną Idealna lokalizacja...

  • Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana
    Góra Siewierska Czerwony Kamień działka budowlana

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1750m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się woda...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Ujazdowska
    1 / 5
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Ujazdowska

    Tomaszowice

    • 530 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu dwu lokalowego . Droga asfaltowa i oświetlona . Działka około 10ar szeroka ponad 23m. Media w ulicy : woda , prąd , gaz...

  • Okazja ! dzialka z warunkami zabudowy 3 kmdo morza Pobierowo
    1 / 6
    Okazja ! dzialka z warunkami zabudowy 3 kmdo morza Pobierowo

    Pobierowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z warunkami, w Gostyniu ( zachodniopomorskie) 3 km do Pobierowa i pięknej piaszczystej plaży. Dostęp do mediów woda, kanalizacja, prąd, gaz o...

  • Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy
    1 / 5
    Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy

    Łęgowo

    • 104 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 4000 m2, zlokalizowanej w Łęgowie (gmina Stare Kurowo). Działka położona jest bezpośrednio przy drodze wojewódz...

  • Działka z WZ w Nowym Kurowie, graniczy z lasem
    1 / 5
    Działka z WZ w Nowym Kurowie, graniczy z lasem

    Nowe Kurowo

    • 292 600 zł cena
    • 20 900 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 20900 m2 (2,09 ha), położonej na wzgórzu, zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Działka częściow...

  • Działka w Goszczanowcu - 29 zł/m2
    1 / 5
    Działka w Goszczanowcu - 29 zł/m2

    Goszczanowiec

    • 111 592 zł cena
    • 3 848 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3848 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Brak miejscowego planu zago...