• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 4
    Działka w Wołczkowie 1.3393 ha w rej. lasu.

    Wołczkowo

    • 400 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w r...

  • Działka rolno- leśna- Żurowa- Małopolska

    Żurowa

    • 99 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży działkę rolno leśną o powierzchni 2.05 ha, położoną w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski.Powierzchnia lasu to o...

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 328 000 zł cena
    • 1 312 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 300 mkw....

  • Działka Kaleń ul.

    Kaleń

    • 2 319 500 zł cena
    • 9 278 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 9278 mkw. p...

  • Działka 1441 m2 prze drodze 747 w Lipie Miklas.

    Lipa-Miklas

    • 99 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę o pow. 1441 m2 częściowo z przeznaczenie pod zabudowę a częściowo jako tereny zielone przy DW 747 w m. Lipa Miklas gmina i powiat Lipsko 3 km od tego miasta.Dz...

  • Działka Kaleń ul.

    Kaleń

    • 336 000 zł cena
    • 1 344 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 344 mkw....

  • Meszna Opacka, działka budowlana 8 ar, Tanio!

    Meszna Opacka

    • 44 500 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar, położona w malowniczej i spokojnej części Mesznej Opackiej. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz kame...

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 331 500 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 331 750 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 327 mkw....

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 500 mkw....

  • Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 336 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kaleń ul.

    Kaleń

    • 331 750 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kaleń ul. Długa

    Kaleń » ul. Długa

    • 331 750 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Jaworzno

    • 152 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna w pięknej okolicy szaty roślinnej i lasów o powierzchni 1260 mkw. Dzialka położona jest w Jaworzno-Ciezkowice przy ulicy Wyzwolenia ( w kierunku Luszowice -T...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Jaworzno

    • 571 000 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę obecnie leśna (las sosnowy 100 letni) w Jaworzno-Ciezkowice (⁹w trakcie przeksztalcenia- wydzielenia czesci pod zabudowę jednorodzinna) o powierzchni 3779 mkw . N...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu

    Chrząchów

    • 180 000 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiar...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • sprzedam działkę blisko wody nad zalewem sulejowskim Swolsze
    1 / 16
    sprzedam działkę blisko wody nad zalewem sulejowskim Swolsze

    Swolszewice Małe

    • 600 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż Wyjątkowej Działki nad Jeziorem Sulejowskim z Licznymi Udogodnieniami Zachęcamy do zakupu przepięknej działki o powierzchni 600 m², położonej zaledwie 70 metrów od lustra...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Brzeska
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Brzeska

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE SZEŚĆDZIESIĘCIOAROWA DZIAŁKA w NOWEJ HUCIE WOLICY. Brak planu, przeznaczenie w studium zabudowa jednorodzinna, symbol MN. Działka objeta warunkami zabudowy na kilka domów. I...

  • Sprzedam działkę na granicy Reda
    1 / 6
    Sprzedam działkę na granicy Reda

    Połchowo

    • 415 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwe, spokojne miejsce na wymarzony dom.Działka rolno-budowlana 1099 m², znajdująca się w odległości kilku minut spacerem do miasta Reda. Atrakcyjna dla osób ceniących sobie sp...