• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Jabłońskie gm. Gołdap
    1 / 2
    Działka budowlana Jabłońskie gm. Gołdap

    Jabłońskie

    • 215 000 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 374 m, położona w obrębie Jabłońskie, w gminie Gołdap, w sąsiedztwie Zajazdu Piękna Góra (stoku narciarskiego, toru saneczkowego i res...

  • Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino
    1 / 9
    Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino

    Bydlino

    • 175 000 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA 10 KM OD MORZA Bydlino działka 2/251 (221208_2.0006.2/251), powierzchnia 0,1071 ha (1071m2) Mpzp UCHWAŁA Nr LIV/618/2022 Rady Gminy Słupsk z dnia 29 listopada 20...

  • 1 / 4
    Nieruchomości - Kromołów

    Zawiercie

    • 6 435 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: 1) 3/4 udziału w nieruchomości nieza...

  • Sprzedaż 1/2 udziału w działce - Lipno przy ul. Okrzei

    Lipno

    • 42 393 zł cena
    • 4 257 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej niezab...

  • 1 / 4
    Działka Gdynia Oksywie ul. Bł. Ks. Kmdr. Ppor. Władysława Miegoni...

    Gdynia » Oksywie » rondo Rondo im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

    • 750 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 1 039 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka budowlana o powierzchni 722 m² przy ul. bł. ks. kmdr. ppor. Władysława Miegonia w Gdyni Oksywiu. Tylko 450 metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej! Idealna pod zabudow...

  • Las, przestrzeń, możliwości: Grzybowce czekają

    Grzybowce

    • 99 000 zł cena
    • 1 845 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościTa wieś to inwestycja w ciszę, naturę i całoroczny komfort życia Na sprzedaż trzy wyjątkowe działki położone w miejscowości Grzybowce, gmina Gród...

  • Działka Koszwały ul. Świerkowa

    Koszwały » ul. Świerkowa

    • 475 420 zł cena
    • 2 161 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2161 m2.Teren jest nieogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy ustawny prostokąt. Dostęp do mediów w postaci prądu, gazu, kana...

  • Działka Juszkowo ul. Zielone Wzgórze

    Juszkowo » ul. Zielone Wzgórze

    • 489 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części Juszkowa przy ul. Zielone Wzgórze. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii, zieleni oraz...

  • Działka Koszwały ul. Świerkowa

    Koszwały » ul. Świerkowa

    • 474 760 zł cena
    • 2 158 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2158 m2.Teren jest nieogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy ustawny prostokąt. Dostęp do mediów w postaci prądu, gazu, kana...

  • 1 / 4
    Działka Kolbudy ul. Srebrna

    Kolbudy » ul. Srebrna

    • 320 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w Kolbudach, na wzniesieniu, obok osiedla nowo budowanych domów jednorodzinnych. Do centrum Kolbud jest kilka minut pieszo. Znajdziemy tam pełne z...

  • 1 / 4
    Działka Kolbudy ul. Srebrna

    Kolbudy » ul. Srebrna

    • 320 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 134 600 zł cena
    • 1 346 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni!Okolica:Działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery. Otoczen...

  • Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 136 900 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 130 600 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Jaworzno

    • 499 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 132 w Jaworzno Ciezkowice , w pięknej , spokojnej okolicy (tereny zielone-Leszczyna ) . Dzialka stanowi strategiczny !!! dostęp do pozostałych widoc...

  • Sprzedam działkę rolna- Polskie Meladiwy
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolna- Polskie Meladiwy

    Jaworzno

    • 299 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna z dopuszczunym określoną forma rekreacjii opisanym w planie zagospodarowania przestrzennego w obrębie Parku Gminnym Gródek "Meladiwy" Dzialka położona jest...

  • Dzialka rolna Polskie Meladiwy
    1 / 2
    Dzialka rolna Polskie Meladiwy

    Jaworzno

    • 216 000 zł cena
    • 1 651 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolna z okreslonymi w Planie Zagospodarowania warunkami rekreacyjnymi o powierzchni 1651mkw nieopodal Parku Gródek - Polskie Meladiwy w Jaworzno - Ciezkowice. Dzia...

  • Działka budowlana 12,5 ar w Woli Rzędzińskiej
    1 / 4
    Działka budowlana 12,5 ar w Woli Rzędzińskiej

    Wola Rzędzińska

    • 195 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Woli Rzędzińskiej – 12,5 ar Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,5 ar i wymiarach 34 x 37 m, położoną w malowniczej Woli Rzęd...

  • Działka usługowa Zawodzie gm. Poczesna
    1 / 2
    Działka usługowa Zawodzie gm. Poczesna

    Zawodzie

    • 78 000 zł cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam niewielką działkę o przeznaczeniu przemysłowym (2PU) , z możliwością prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, składowej lub logistycznej. Powierzchnia:...

  • Działka Skrzydlów gm. Kłomnice Skrzydlów
    1 / 10
    Działka Skrzydlów gm. Kłomnice Skrzydlów

    Skrzydlów

    • 42 000 zł cena
    • 462 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów , położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powier...