• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 4
    Działka Niebylec Połomia

    Niebylec

    • 140 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Połomia , w powiecie Strzyżowskim. Działka o powierzchni 34ar daje wiele możliwości aranżacyjnych...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ALEKSNDRÓW ŁÓDZKI
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ALEKSNDRÓW ŁÓDZKI

    Aleksandrów

    • 190 000 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż o powierzchni 898m2 położona w Aleksandrowie Łódzkim dojazd drogą asfaltową ul. Głowackiego do działki kilka metrów od drogi . Działka posiada prąd / warunki z...

  • działka w Moszczance piękny krajobraz
    1 / 12
    działka w Moszczance piękny krajobraz

    Moszczanka

    • 130 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MOSZCZANKA Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji Powierzchnia -1194 m2 Gmina Prudnik Powiat Prudnik Województwo opolskie Dział...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 1 650 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3...

  • Sprzedam dom na działce 7.62 ar.
    Sprzedam dom na działce 7.62 ar.

    Zabierzów

    • 400 000 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka widokowa południowa w ogródkach działkowych "Kmita". Dom składa się z trzech izb, łazienki, ganku i piwnicy. Posiada dwa miejsca parkingowe; dojazd do działki z dwóch stron...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 1 950 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dzalka Krzyszkowo ul obornicka zabudowa
    1 / 4
    Dzalka Krzyszkowo ul obornicka zabudowa

    Krzyszkowo

    • 160 zł cena
    • 5 280 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzałka 5280m2 Krzyszkowo ul obornicka Nr dzałki 97 media w drodze kanaliza gaz pŕąd światłowód obecnie jest to dzalka zagrodow mozliwosc podzielenia na dzalki budowlane 160zł za...

  • Działka Wiślinka ul. Różana

    Wiślinka » ul. Różana

    • 1 325 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka przemysłowa 5300 m2 - WiślinkaOferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukujących dużych, w pełni przygotowanych te...

  • Działka Bogaczewo

    Bogaczewo

    • 370 000 zł cena
    • 3 184 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 36/3 o powierzchni 3184 m oraz udział w drodze (działka nr 36/7), położone w miejscowości Bogaczewo, gm. Giżycko. Nieruchomość znajduje się w atrakc...

  • Działka Świętoszów

    Świętoszów

    • 200 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działek budowlanych mieszkalno-usługowych o łącznej powierzchni 10000 m2. Działki położone w miejscowości Świętoszów gmina Osiecznica powiat B...

  • Działka budowlano usługowa 1282 m2
    1 / 15
    Działka budowlano usługowa 1282 m2

    Cychry

    • 249 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano usługową o powierzchni 1282 m2 plus udziały w drodze dojazdowej w miejscowości Cychry gmina Pniewy woj mazowieckie. Dzialka znajduje się na lekkim wznies...

  • Sprzedam działkę rolną w Kolonii Czermno 1,60 ha gm. Fałków
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Kolonii Czermno 1,60 ha gm. Fałków

    Czermno-Kolonia

    • 38 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 16 000 m2 w miejscowości Kolonia Czermno ,gm. Fałków , powiat konecki , nr. działki 622/2 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Działka w kszta...

  • Dom Odnowiony 90m² + Dom/stodoła do Remontu + działki 0,49ha
    1 / 16
    Dom Odnowiony 90m² + Dom/stodoła do Remontu + działki 0,49ha

    Roskajmy

    • 520 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz azylu, który łączy wysoki standard mieszkania z bliskością natury i ciszą? Prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość w miejscowości Roskajmy (gm. Sępopol, woj. warmińsko-maz...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ W ROD ,,WŁÓKNIARZ,,
    1 / 16
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W ROD ,,WŁÓKNIARZ,,

    Toruń

    • 230 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 384 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM PIĘKNĄ DZIAŁKĘ W CENTRUM TORUNIA PRZY ULICU CHROBREGO. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 600 MKW, Z DOMKIEM 25 MKW I 10 MKW ZADASZONEGO TARASU .ZAGOSPODAROWANA,WODA , SZAMBO , PRĄD N...

  • Teren Inwestycyjny 1,54 ha z WZ magazyn/produkcja - Łódź
    1 / 5
    Teren Inwestycyjny 1,54 ha z WZ magazyn/produkcja - Łódź

    Łódź

    • 6 801 080 zł cena
    • 15 457 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna pod realizację magazynu z częścią biurową lub zakładu produkcyjnego. Nieruchomość gruntowa niezabudowana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy z dnia 20...

  • działka w Jarnołtówku na szlaku na Kopę Biskupią
    1 / 15
    działka w Jarnołtówku na szlaku na Kopę Biskupią

    Jarnołtówek

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JARNOŁTÓWEK Historycznie leży na terenie dawnego dolnośląskiego księstwa nyskiego. Przepływa przez nią rzeka Złoty Potok. Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej l...

  • Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2
    1 / 16
    Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 2 486 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 2486 m² zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wiek...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 12 450 000 zł cena
    • 49 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno - budowlana usytuowana w miejscowości Kłudno Nowe ok. 5 km. od Grodziska Mazowieckiego i ok. 2 km od węzła autostradowego A-2 . Nieruchomość w kształcie regularnego p...

  • Działka usługowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 6
    Działka usługowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 8 200 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 82ary z pozwoleniem na budowę budynku produkcyjno - biurowo- usługowo- magazynowego. Projekt hali składa się z trzech segmentów o powierzchni w sumie 4915m2 /możliwość mod...