• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Sprzedam działki a w pobliżu Radomia 45 zł za 1m2
    1 / 4
    Sprzedam działki a w pobliżu Radomia 45 zł za 1m2

    Radom

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest grunt składający się z działki o numerze ewidencyjnym 1135/3, o powierzchni 6000 m2 (z możliwością nabycia gruntu o mniejszej powierzchni. Został wykonan...

  • Słupki betonowe PRODUCENT
    Słupki betonowe PRODUCENT

    Szczytno

    • 15 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Słupkie betonowe szpalerowe 12 na 8 cm średnica każa ilosc i wysokosć

  • Działki budowlane w Przybysławicach
    1 / 6
    Działki budowlane w Przybysławicach

    Przybysławice

    • 120 000 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta lini...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ
    1 / 7
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Puławy

    • 231 500 zł cena
    • 6 615 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Gniewoszów. Powierzchnia działki wynosi 6615 mkw. Działka oznaczona jest numerem ewidencyjnym 587. Kształt zbliżony...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową
    1 / 6
    Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową

    Puławy

    • 490 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 744 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, inwestycyjną w Puławach przy ul. Piaskowej Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 361/67, o powierzchni 0,0659 ha...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Horodło

    Horodło

    • 4 605 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl
    Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl

    Ciasne

    • 17 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kilka działek rolno -leśnych położonych w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej pow. 4639m2. 1. pow. 0,1342 ha - działka...

  • Sprzedam Działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam Działkę budowlaną

    Żółwin

    • 450 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ o wymiarach 16 x 81,5 m . Działka znajduje się przy drodze powiatowej , asfaltowej i sąsiaduje z lasem. - ogrodzona od strony lasku elementami beto...

  • Zalesiona działka w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Zalesiona działka w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę....

  • Sprzedam gospodarstwo
    Sprzedam gospodarstwo

    Leszczawka

    • 1 700 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne dom 90m2 stodoła garaż na dwa samochody droga utwardzona na granicy płynie strumyk Leszczawka gmina Bircza powiat przemyśl zapraszam do kontaktu tel [te...

  • Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !
    1 / 8
    Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA, A TAKŻE DZIAŁKI PO PONAD 1200M2, ZA 190,000ZŁ. Bardzo atrakcyjne Działki Budowlane o pow. ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Działki
    1 / 4
    Działki

    Miedźna

    • 190 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren idealny, Góra gmina Miedźna pow.Pszczyński Kontak @kontakt na maila @

  • Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las
    1 / 15
    Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las

    Ludowice

    • 600 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową ,droga gminna. 6 km od miasta Wąbrzeżno 23 letni Las do przecinki. Możliwość zabudowy itp dwa jeziora w pobliżu graniczy z kanałem wodnym . uzbrojona...

  • Łąki pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 3
    Łąki pod produkcję siana lub na KRUS

    Sędziejowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąki nad rzeką Grabią Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki o powierzchni 1500 m2 położone w obrębie Brody Emilianów, gmina Sędziejowice w województwie łódzkim Oferta obejmuje...

  • Działka w Dzierdziówce 57 ar
    1 / 4
    Działka w Dzierdziówce 57 ar

    Dzierdziówka

    • 57 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Dzierdziówce Gmina Zaleszany Powierzchnia 57 ar, klasa gleby II Identyfikator działki: 181806_2.0001.560 Numer działki: 560 Teren: płaski, niezabudowany Dojazd...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...

  • Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500
    1 / 6
    Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500

    Nagodów

    • 224 700 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną -(nieruchomość) o powierzchni 2996 m2. Działka zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej w odległość około 1,5 km od centrum Gostynina . Droga gmi...

  • Projekt budynków, architekt, kierownik budowy, kontruktor
    Projekt budynków, architekt, kierownik budowy, kontruktor

    Opole

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYKONUJEMY: Indywidualne projekty budynków i obiektów budowlanych: -domy wielo/ jednorodzinne -budynki usługowe i przemysłowe -placów rekreacji i wyp...

  • Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, Spokojna
    1 / 15
    Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, Spokojna

    Koleczkowo

    • 288 600 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 pod zabudowę jednorodzinną położone w Koleczkowie, przy ulicy Spokojnej, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Powierzchnie działek: - nr ewidencyjny 502/6 - pow....

  • Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska
    1 / 3
    Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska

    Radziwiłłów

    • 138 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę o pow 1387m2, według MPZP przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, położonych na terenie Radziwiłłowa. Prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej o...